[Problem] SE Z300i - pasek na wyświetlaczu

Wszystko o telefonach komórkowych GSM.

<<

Rafal560

Awatar użytkownika

Topic author

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 13 lut 2006, 14:41

Lokalizacja: Orneta

Post autor: Rafal560 » 15 wrz 2007, 16:23

[Problem] SE Z300i - pasek na wyświetlaczu

Witam! Mój problem dotyczy Sony Ericsson'a Z300i zakupionego w Sierpniu. Otóż gdy dziś pisałem SMS'a komórke chwytała lekka zawiecha (gdy naciskałem przyciski nic sie nie pojawiało) aż po kilku sekundach telefon się wyłączył. Po włączeniu zastałem poziomy pasek na wyświetlaczu (centralnie na środku) pasek jest czarny i bardzo cienki ale i tak przeszkadza w uzytkowaniu telefonu... Przed gwarancja chciał bym sie popytać jak go zlikwidować ręcznie. Wyjmowałem karte, baterie, czyściłem, ładowałem i nic. Prosze o pomoc :)


<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 16 wrz 2007, 17:38

Re: [Problem] SE Z300i - pasek na wyświetlaczu

Ale ten pasek się świeci, czy nie? Bo jeśli nie to najprawdopodobniej uszkodzenie wyświetlacza...
<<

Rafal560

Awatar użytkownika

Topic author

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 13 lut 2006, 14:41

Lokalizacja: Orneta

Post autor: Rafal560 » 16 wrz 2007, 18:39

Re: [Problem] SE Z300i - pasek na wyświetlaczu

Iwan pisze:Ale ten pasek się świeci, czy nie?
Nie jest tylko czarny pasek na środku wyświetlacza, tak jakbym narysował go w Paint'cie i przerzucił na telefon.

Jak telefon jest wyłączony, nic nie widać a jak jest włączony i szybko otworze klapke żeby było granatowe tło to też nic nie widać... Resetowałem ustawienia, ale nic nie pomogło... :kwasny:
Pozdrawiam wszystkich czytających mój podpis, żyjcie długo i szczęśliwie :]
<<

kamil11

Awatar użytkownika

Początkujący

Posty: 40

Rejestracja: 15 gru 2006, 13:50

Post autor: kamil11 » 25 wrz 2007, 17:09

Re: [Problem] SE Z300i - pasek na wyświetlaczu

To zależy czy ten pasek jest od nowości telefonu czy też nie bo jeżeli od nowości to może te telefony mają taką wadę a jeśli zrobiło ci się to niedawno to daj go do serwisu.