[rozwiązane] [uruchomienie] Fable: The Lost Chapters

Gotowe rozwiązania/porady najczęściej pojawiających się problemów z grami.

<<

Bzkman

Post autor: Bzkman » 24 lis 2007, 18:43

[rozwiązane] [uruchomienie] Fable: The Lost Chapters

Witam!
Mam wielki problem z grą FABLE THE LOST CHAPTERS, a więć po pokazaniu pierwszych trzech filmików wprowadzających gra mi wybija do windowsa i pokazuje się błąd i dwie opcje do wybrania WYSYŁAJ lub NIE WYSYŁAJ. Nie mam zielonego pojęcia jak tą grę odpalić. Próbowałem już wszystkich sposobów w tym także reinstalacji systemu i ponownego instalowania gry-- nic nie pomogło. Spełniam wszystkie wymagania gry w tym także zalecane. Proszę o konkretne podpowiedzi służące do rozwiązania problemu. Za pomoc z góry dziękuję.

EDIT by Delacroix:

Rozwiązaniem okazało się założenie nowego konta w systemie i instalacja Fable na świeżym koncie.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2007, 16:59 przez Bzkman, łącznie zmieniany 2 razy.


<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 24 lis 2007, 18:49

Re: [rozwiązane] [uruchomienie] Fable: The Lost Chapters

Zainstaluj patcha, wprawdzie ma on naprawiać inny błąd, ale może dzięki niemu gra zadziała.

Kod: Zaznacz cały

http://www.gram.pl/pliki_szczegoly.asp?id=1314
<<

Bzkman

Post autor: Bzkman » 24 lis 2007, 19:18

Re: [rozwiązane] [uruchomienie] Fable: The Lost Chapters

Niestety ten patch poprawia tylko i wyłącznie eksploartowanie mapy po skończeniu gry. A mnie się gra w ogóle nie włancza
<<

MATchlesS

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1724

Rejestracja: 5 lip 2007, 12:25

Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: MATchlesS » 24 lis 2007, 20:23

Re: [rozwiązane] [uruchomienie] Fable: The Lost Chapters

Szlachta pisze:albo masz za słabego kompa.
Czytaj całe wątki, a nie wypowiadaj się na wiwat - Bzkman wyraźnie napisał w pierwszym poście: "Spełniam wszystkie wymagania gry w tym także zalecane."
Bzkman pisze:Niestety ten patch poprawia tylko i wyłącznie eksploartowanie mapy po skończeniu gry. A mnie się gra w ogóle nie włancza

Z własnego doświadczenia wiem, że niektóre patche, które mają poprawić pewne błędy, często naprawiają inne (niezamierzony efekt). Więc spróbuj zainstalować pomimo, że owy patch ma na celu poprawę czegoś innego - może się uda.
Szlachta pisze:oddaj grę do sklepu jak piszesz że jest oryginalna.
W sklepie najprawdopodobniej nie przyjmą gry. Problem jest nietypowy i trudno określić powód jego występowania. Dla pewności zaktualizuj sterowniki karty graficznej. Jeśli to nie pomoże, a także instalacja patch'a nic nie da, skorzystaj z pomocy technicznej polskiego wydawcy. TUTAJ możesz skontaktować się wydawcą. Natomiast w TYM temacie znajdziesz odpowiednie linki do sterowników do karty graficznej.
Ostatnio zmieniony 24 lis 2007, 21:01 przez MATchlesS, łącznie zmieniany 6 razy.
MATchlesS = MTS = Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. :-]
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę. :-]
PC: AMD Athlon 64 X2 5200+ | 4 GB RAM | GeForce 9600 (512 MB; EVGA) | 250 GB Seagate | Creative SBS 240 | LCD LG 17''
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 24 lis 2007, 20:44

Re: [rozwiązane] [uruchomienie] Fable: The Lost Chapters

Poleciało kilka postów, wpisy do pamiętniczków rozdałem. Tytuł tematu zmieniłem, oszczędziłem Ci, Bzkman, dodatkowego ostrzeżenia, ale uważaj, bo...

Jeżeli nie chcesz już posiadać gry, to zwracasz nie do sklepu, a do dystrybutora. Choćby z racji tego, że masz prawo wypowiedzieć obowiązującą zarówno Ciebie jak i dystrybutora, umowę licencyjną.
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 24 lis 2007, 23:12

Re: [rozwiązane] [uruchomienie] Fable: The Lost Chapters

Bzkman pisze:pokazuje się błąd
A co na ten temat mówi Podgląd Zdarzen w Narzedziach Administracyjnych?
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Bzkman

Post autor: Bzkman » 24 lis 2007, 23:54

Re: [rozwiązane] [uruchomienie] Fable: The Lost Chapters

Pisze że to jest Aplication Error. Aplikacja powodująca błąd fable.exe wersja 25.7.13.194, modół powodujący błąd UNKNOWN, wersja 0.0.0.0, adres błędu 0x0000000.

Powoli mnie zaczyna wkurzać że tej gry się w ogóle nie da odpalić (żeby nawet po reinstalce systemu).


http://img289.imageshack.us/img289/1418/kurde9mz.jpg
Ostatnio zmieniony 25 lis 2007, 00:05 przez Bzkman, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

stachu

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1294

Rejestracja: 6 maja 2007, 11:05

Lokalizacja: Gliwice

Post autor: stachu » 25 lis 2007, 07:29

Re: [rozwiązane] [uruchomienie] Fable: The Lost Chapters

Mi też tu śmierdzi piratem... ale spróbuj pobawić się z zgodnościami* powinno pomóc

*PPM - właściwości - wł w trybie zgodności z .....
Obrazek
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 25 lis 2007, 08:25

Re: [rozwiązane] [uruchomienie] Fable: The Lost Chapters

Przecież to gra robiona pod XP, to nic nie da. Odnośnie piractwa - macie dowody?
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

stachu

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1294

Rejestracja: 6 maja 2007, 11:05

Lokalizacja: Gliwice

Post autor: stachu » 25 lis 2007, 08:52

Re: [rozwiązane] [uruchomienie] Fable: The Lost Chapters

To właśnie może dużo dać ja tak musiałem odpalać na starym kompie just cause i inne gry....
Obrazek
<<

Bzkman

Post autor: Bzkman » 25 lis 2007, 13:34

Re: [rozwiązane] [uruchomienie] Fable: The Lost Chapters

Temat do zamknięcia!
Problem udało mi się rozwiązać, zakładając nowego użytkownika na Windowsie, hasło do niego i instalując tam Fable!