Licznik postów

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Forum.

Czy jesteś za włączenie licznika postów we wszystkich działach (oprócz South Parku i Na luzie) ?

Tak
16
84%
Nie
3
16%
 
Liczba głosów : 19
<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 2 sty 2007, 16:57

Licznik postów

Czas podjąć ważną decyzję.

Rozważamy z Maćkiem włączenia licznika postów w działach, w których dotychczas licznik był wyłączony(oprócz South Parku i ewentualnie Na Luzie). Chcialibyśmy poznać opinię userów ,glównie tych z dużym szacunkiem na forum, choć głosy nowych również będą brane pod uwagę. To w końcu dla Was jest to forum, a nie dla garstki modów :) Oczywiście, tematy dotychczas nieliczone zostaną poddane intensywnemu filtrowaniu, aby wyeliminowac z nich spam. (nabijacze, drżyjcie :) ). Oczywiście w przypadku włączenia licznika.

Proszę darować sobie propozycje całkowitego wyłączenia licznika postów, gdyż jest on na forum potrzebny.

Zachęcam do pisania rozpudowanych opinii i analiz.


<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 2 sty 2007, 17:03

Re: Licznik postów

No ta wiadomość na pewno ucieszy wielu użytkowników. Znów bedą mogli liczyć na posty w działach w których byly one zablokowane. Zacznie się wiecej pisania w tych odblokowanych od postow działach i każdy znów będzie miał 400 postów ;]
Alkohol pisze:glównie tych z dużym szacunkiem na forum
A takich ludzi mamy tu od groma ;]
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

slavoy

Post autor: slavoy » 2 sty 2007, 17:03

Re: Licznik postów

Alkohol pisze:nabijacze, drżyjcie
Kazdy bezsensowny post bedzie usuwany, a jesli uzbiera sie wiecej ( bedziemy mieli Was na oku :hyhy: ) to czeka nagroda :]
Nie liczcie na to, ze przez właczenie licznika bedziecie sobie nabijac posty "kto pierwszy do 500".
<<

dariusz

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 465

Rejestracja: 28 sty 2006, 15:35

Lokalizacja: Nojewo

Post autor: dariusz » 2 sty 2007, 17:05

Re: Licznik postów

No więc. Jeżeli licznik zostanie włączony to nie zdziwie się jak wzrośnie spamerstwo. W końcu będzie więcej miejsc do nabijania. :zdegustowany:

Praktycznie myślałem przez chwile na Nie.
Ale jeżeli Wy Moderatorzy jesteście gotów się poświęcić to róbcie co uważacie za słuszne. Ja narazie nie głosuje. Muszę to przemyśleć. :)
Ostatnio zmieniony 2 sty 2007, 17:06 przez dariusz, łącznie zmieniany 1 raz.
Nvidia 9200 512 Mb, Intel Dual Core 2Ghz, Hdd 320 Gb, 4 Gb DDR 2 Ram.
<<

88bonzo

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 165

Rejestracja: 3 lip 2006, 09:18

Lokalizacja: Otherland

Post autor: 88bonzo » 2 sty 2007, 17:15

Re: Licznik postów

Oczywiście jestem "ZA" tylko że panowie moderatorzy będą mieli o wiele więcej roboty, bo chętnych spamerów nie zabraknie. Jeżeli im nie przeszkadza ciągłe warnowanie :) to pomysł jest dobry, może jakiś nabór na moda się jeszcze znajdzie :P
Zamyka zmęczone oczy świat. W oczach tych ostatni ogień zgasł, jego sucha twarz pomarszczona ...coraz mniej radosna ... coraz mniej zielona.
<<

stand_up

Post autor: stand_up » 2 sty 2007, 17:24

Re: Licznik postów

chyba włączeniem :P

Nie wiem, ale może lepiej nie włączać bo zaraz warny się posypią...z drugiej strony modzi też muszą coś robić :P
<<

keubea

Post autor: keubea » 2 sty 2007, 17:28

Re: Licznik postów

slavoy pisze:"kto pierwszy do 500"
Heh Maciek już dawno wygrał...
Czy jesteś za włączenie licznika postów we wszystkich działach (oprócz South Parku i Na luzie) ?
Albo wyłączymy wszędzie albo włączymy wszędzie (oprócz South Park i Na luzie)
Alkohol pisze:Proszę darować sobie propozycje całkowitego wyłączenia licznika postów, gdyż jest on na forum potrzebny
Czyli odpowiedź do szefa: "WŁĄCZAMY"
Tyle z mojej strony
<<

Piki

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 421

Rejestracja: 6 lis 2005, 12:24

Lokalizacja: Borów

Post autor: Piki » 2 sty 2007, 17:50

Re: Licznik postów

Teraz ja, ten, którego Alkohol najchętniej by zbanował :)

nie kracz, nie kracz. Ja 3 warny mogę dać, slavoy dołoży do kompletu a powód zawsze sie znajdzie :hyhy: -Alkohol

Skoro moderatorzy sami wysuwają propozycję włączenia licznika postów, to chyba znaczy, że są w stanie stawić czoła spamerom i chcą zadbać o forum. Myślę, że gdy licznik zostanie włączony, zwiększy się ilość 'za bardzo aktywnych' użytkowników, ale skoro moderatorzy są na to gotowi, to czemu nie?

Poza tym duże liczby na liczniku postów niekoniecznie muszą oznaczać spamerstwo. Mogą też informować nas o aktywności i 'przywiązaniu do forum' danego użytkownika.
Ostatnio zmieniony 2 sty 2007, 17:54 przez Piki, łącznie zmieniany 2 razy.
<<

Ramiro Cruz

Post autor: Ramiro Cruz » 2 sty 2007, 18:03

Re: Licznik postów

No jestem za włączeniem licznika postów, wg. mnie nie powinno się pojawić wielu(co nie oznacza że wcale ale modoratorzy się nimi zajmą) spamerów, gdyby pomysł okazał się niewypałem wszystko da się przecież ustawić do stanu dzisiejszego :].
<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 2 sty 2007, 18:45

Re: Licznik postów

Ja w przeciwieństwie do was jestem na NIE. Tematy takie jak Muzyka czy Filmy to dosyć luźne sprawy więc moim zdaniem nie warto włączać tam zliczania postów. Jedyny topic w którym warto by dodać liczenie postów to moim zdaniem GRY KOMPUTEROWE. Jeśli włączycie liczenie postów w pozostałych tematach, to na 110% pojawią się spamerzy, i będą przysparzać Modom niepotrzebnej roboty. Takie jest moje zdanie, wiem że pewnie wielu użytkowników się z tym nie zgodzi, ale to ich sprawa, w końcu to forum no nie?? Każdy powinien mieć własne zdanie!
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 2 sty 2007, 18:52

Re: Licznik postów

myślałby kto, że tak się nami przejmujecie :P nie sądzę, aby spamerstwo wzrosło, chyba że wsród nowych userów, ale wtedy ich się odpowiedni "utęperuje" sasasa :evil:

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

Mat

Post autor: Mat » 2 sty 2007, 20:32

Re: Licznik postów

No więc żeby odpowiedzieć na to pytanie musiałem przeglądnąć dokładnie w których działach jest wyłączony licznik. I wydaje mi się, że teraz jest idealnie. Bo po co jest w ogóle licznik? Żeby inni użytkownicy wiedzieli mniej więcej czy inni są początkującymi. A co da nam to, że ktoś ma 200postów, jeśli zdobył je w dziale muzyka? Czyli pisał tylko swoje zdanie! Żadnych faktów!
Moja odpowiedź to nie.
<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 2 sty 2007, 20:36

Re: Licznik postów

Macie, to jest forum dyskusyjne, a nie nastawione na pomoc. Dlaczego więc dyskusje na temat np. power metalu są postami drugiej kategorii wg ciebie ??
<<

Mat

Post autor: Mat » 2 sty 2007, 20:40

Re: Licznik postów

Alkohol, no może masz rację.
Jak dla mnie forum jest przede wszystkim dla pomocy a nie dyskusji. Takie jest moje nastawienie i pierwsze skojarzenie. Więc mimo, że rozumiem o co ci chodziło zdania na temat włączenia nie zmieniam. Jednak jeśli przegłosujecie mnie, a widzę, że tak to nie będę rozczarowany.
<<

slavoy

Post autor: slavoy » 2 sty 2007, 20:42

Re: Licznik postów

Alkohol pisze:Macie, to jest forum dyskusyjne, a nie nastawione na pomoc.
Jesli bede potrzebował pomocy to poszukam w google albo sie zgłosze do Caritas. Nie wiem czemu dla wiekszosci najwazniejsze sa punkty 'Pomógł"? Poza tym po co taki licznik, który nic nie oddaje? Posty nie sa liczone w wiekszosci działów, w których czesto sie wypowiadamy. Dyskryminacja jakas?
<<

Mat

Post autor: Mat » 2 sty 2007, 20:45

Re: Licznik postów

Ja swoje zdanie uargumentowałem i na razie mnie nie przekonujecie.
<<

MajorQ

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 144

Rejestracja: 22 lip 2005, 22:31

Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Post autor: MajorQ » 2 sty 2007, 20:49

Re: Licznik postów

Ja jestem na tak. Spamerstwo zostało już u większości ograniczone, więc chyba po włączeniu licznika w większości działów nie wzrośnie ono zbytnio.
<<

slavoy

Post autor: slavoy » 2 sty 2007, 20:53

Re: Licznik postów

Mat pisze:ak dla mnie forum jest przede wszystkim dla pomocy a nie dyskusji.
Jak sama nazwa wskazuje: Forum Dyskusyjne, słuzy do dyskusji. To, ze wiekszosc pisze na forum o swoich problemach to juz inna sprawa. Rzadko mozna znalezc prawdziwa dyskusje. Mamy tu zasyp tematów typu [problem] z xxx, [pomoc]xxx, a dyskusji jak na lekarstwo. Rozumiem ze forum słuzy TAZKE do pomocy, ale przede wszystkim do rozmawiania.
Ostatnio zmieniony 2 sty 2007, 20:54 przez slavoy, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 2 sty 2007, 21:13

Re: Licznik postów

Yakoob pisze: od postow działach i każdy znów będzie miał 400 postów
A ja będę miał kilkaset (?) więcej postów i co z tego? Nawet nie wiem czy mam teraz 200 postów na liczniku czy 1000!
Iwan pisze:Każdy powinien mieć własne zdanie!
Nie podobasz mi się! Ale to jest tylko moje zdanie i możesz się z tym nie zgodzić :P
Mat pisze:Ja swoje zdanie uargumentowałem i na razie mnie nie przekonujecie.
A w formie dyskusyjnej wg mnie powinno to brzmieć tak:
Nie podobasz mi się w tych różowych olbrzymich okularach. Są beznadziejne! Masz za małą kurtke w ochydnym ciemnozielonym kolorze i brudne spodnie co daje okropny efekt końcowy. Poza tym za duzo używasz słów na k. To jest moje uzasadnione zdanie!
Sorry Iwan że na Ciebie padło, ale to tylko przykład ;)

Definicja Forum Dyskusyjnego wg. nawiększej encyklopedii na świecie
(Wikipedii):
Forum dyskusyjne - jest przeniesioną do struktury stron WWW formą grup dyskusyjnych, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach przy użyciu przeglądarki internetowej.
Nie da się prowadzic dyskusji z osobnikiem który zatrzymał się na poziomie rozwoju dziecka z przedzskola: - "to jest moje zdanie!" - "dlaczego?" -"bo tak!"
slavoy pisze:Posty nie sa liczone w wiekszosci działów, w których czesto sie wypowiadamy.
Np. w zgadywaniu z jakiej gry to screen. Jest tam dużo postów, w których bardzo łatwo można sobie podciągnąć licznik do jakiejś konkretnej upojnej "setki".

Są dwa rozwiązania:
- albo pozostanie tak jak jest obecnie (jest teraz info, że w danym dziale nie są zliczane posty - w opisie danego działu)
- albo zmiana: zostanie pozostawiony tylko WYŁĄCZONY licznik postów w dziale Soth Park i Na luzie
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 2 sty 2007, 21:20

Re: Licznik postów

Maciek pisze:- albo zmiana: zostanie pozostawiony tylko WYŁĄCZONY licznik postów w dziale Soth Park i Na luzie
czyli powrót do korzeni ;] (tak było jak zostawałem modem) i to jest bardzo dobre rozwiązanie. Ale dlaczego nie wyłączyć całkowicie licznika?

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin