Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

Wszystko o telefonach komórkowych GSM.

<<

Bogdan40l

Post autor: Bogdan40l » 25 lip 2007, 12:29

Re: Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

Maciek, Mam Nokię 6030 i nie znam operatora, ani nie mam karty tego operatora. Czy można ten telefon aktywować do jakiejś polskiej sieci np. Orange


<<

justyna0116

Post autor: justyna0116 » 30 lip 2007, 21:00

Re: Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

Nie wiem, co się dzieje. Mam Nokię 8800. Skorzystałam z kalkulatora i wyświetliły mi się te kody. Wpisałam ostatni - nic. Wpisałam pierwszy - nic. Piąty - to samo. Czy po wpisaniu kodu powinnam coś zrobić? Poczekać chwilę, połączyć się? Kiedy czekam, nic się nie dzieje; kiedy się łączę, to telefon "oznajmia mi", że mogę dzwonić jedynie pod nr alarmowy :/ błagam o pomoc. Na gg, na forum - jak mojemu wybawcy wygodnie :P
<<

paula

Post autor: paula » 30 lip 2007, 21:36

Re: Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

Mam pytanie:
Wpisałam do telefonu kod 7, 1 i 5, które zostały wyliczone przez kalkulator. Niestety po wpisaniu każdego z nich wyskakiwał komunikat "Błędny kod". Nie wiem co mam teraz robić... Czy ktoś może mi pomóc?? Aha, i jeszcze chciałam się spytać, czy jeśl np. 3 razy wpiszę błędny kod, a potem wyłączę telefon, to czy będę miała po powtórnym włączeniu znów 5 prób??
<<

oraj

Post autor: oraj » 1 sie 2007, 08:25

Re: Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

A co z nokią 6300? :(
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Topic author

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 1 sie 2007, 15:19

Re: Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

Bogdan40l pisze:nie znam operatora, ani nie mam karty tego operatora. Czy można ten telefon aktywować do jakiejś polskiej sieci np. Orange
Zeby cos zdjac musisz wiedziec co, więc MUSISZ znac operatora na jaki simlock jest załozony.
paula pisze:3 razy wpiszę błędny kod, a potem wyłączę telefon, to czy będę miała po powtórnym włączeniu znów 5 prób??
NIE
justyna0116 pisze:Czy po wpisaniu kodu powinnam coś zrobić?
Tak - przeczytac instrukcje przez ktora napisane stracilem tyle czasu :P Nie boj sie mozesz ja czytac tyle razy az w koncu cos z niej zrozumiesz ;)
oraj pisze:A co z nokią 6300?
Jezeli nie ma w programie to zapraszam do jakiegos serwisu/komisu GSM itp.
Ostatnio zmieniony 1 sie 2007, 15:21 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Topic author

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 2 sie 2007, 08:14

Re: Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

Na zagranicznych forach guru telefonów z Serbii o nazwisku Dejan udostepnil program do sciagania simlocka z wiekszosci telefonow Nokia z symbianem! Oprocz programu bedzie potrzebny tylko kabelek DKU-5 (na allegro mozna go dostac za mniej niz 10zł). Takze po 3 latach od premiery symbiana zostala wydana publicznie metoda na sciagniecie simlocka z takich telefonów!!! :super:

Jestem w trakcie opracowywania szczegolowego poradnika jak tego dokonac. Choc jeszcze sam tego nie testowalem wiem ze metoda dziala w 100%. Zamieszcze rowniez liste modeli telefonow z ktorych idzie zdjac sima w ten sposob. Juz informuje ze z najnowszych telefonow typu Nokia n73 lub n95 nie mozna sciagnac w ten sposób... Ale z N70, 6630 itp. mozna bez problemu

Serwisy GSM w Polsce zbankrutuja przeze mnie :cwaniak: - teraz pobieraja za to oplaty w wysokosci 200-600zł a tak bedzie to Was kosztowało tylko 10zł (koszt zakupu kabelka na Allegro)
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Shiran

Post autor: Shiran » 4 sie 2007, 13:57

Re: Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

Witam wszystkich i proszę o pomoc.
Kupiłem Sony Ericssona W200i na giełdzie elektrycznej. Gostek mówił, że ściągnięcie z niego simlocka będzie kosztowało jakieś 20 zł. Okazało się, że kosztuje to najtaniej za 150 zł. Więc proszę was o pomoc. (W tym kalkulatorze nie ma marki SE). Ponad to podejrzewam, że jest to telefon nie z Polski. (Gostek coś gadał że można w menu zmienić język). Kabel mogę skombinować.
BŁAGAM O JAKĄŚ POMOC, tylko nie odpowiadajcie, żebym poszedł do komisu, bo nie dam rady skołować takiej gotówki:(
Jak coś moje gg : 8440995, lub odpowiedzcie tutaj.
Pozdrawiam
<<

wojtekkr18

Post autor: wojtekkr18 » 8 sie 2007, 19:42

Re: Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

CZY WIE KTOS JAK śCIąGNąC SZYBKO I TANIO SIMLOCKA Z SIEMENSA CXV70.... Z GóRY DZIEKI ZA POMOC POZDRAWIAM WOJTASS :D
<<

ahilles107

Post autor: ahilles107 » 9 sie 2007, 20:01

Re: Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

Kompletny poradnik do ściągania simlocka z bb5

forum.symbianos.pl/viewtopic.php?t=7786

miłego ściągania.
<<

Kilup

Post autor: Kilup » 20 sie 2007, 15:22

Re: Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

Witajcie!
Potrzebuję pomocy z sim lockiem w Noki 3200 - jestem w chwili obecnej w Danii, telefon nabyłem na pchlim targu (nie tego rodzaju jak u nas, tutaj w pewne dni ludzie sprzedają na ulicy rzeczy z domu, których nie potrzebują) Ja i sprzedający myśleliśmy, że jest uszkodzony, ponieważ po włożeniu karty bez PIN-u wyświetlał tylko wskaźnik baterii. Więc go kupiłem właściwie tylko w celu wzięcia baterii i ładowarki, ale coś mnie podkusiło i włożyłem polską kartę i wtedy dopiero wyświetlił, że ma blokadę. Niestety jak się zorientowałem, to było już za późno, bo jarmark się skończył. Czy jest możliwe ściągnięcie sim locka kodem, nie znając operatora? Jeśli nie, to może jest jakiś prosty sposób dowiedzenia się, w jakiej sieci pracował ten telefon? Niestety jest za dużo sieci komórkowych w Danii, żeby sprawdzać na różnych kartach... Będę przeogromnie wdzięczny za pomoc!
Pozdrawiam
Sylwek
<<

wojtek1718

Post autor: wojtek1718 » 21 sie 2007, 16:57

Re: Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

witam czy wcześniej na tej stronce nie było opublikowane zdjęcie sim-locka z noki6280;/ , bo jestem pewien, ze jakiś czas temu widniało to, a teraz już nie ma, a jeżeli już to czy jest szansa, ze zdjęcie sima z tego fona będzie mozliwe samemu w domu...
<<

Kilup

Post autor: Kilup » 23 sie 2007, 17:57

Re: Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

Witam!
Już nie potrzebuję pomocy ze zdjęciem sim locka z Nokii 3200 - wkurzyłem się i zrobiłem na czuja, udało się za pierwszym razem! :D .
Pozdrawiam
Sylwek
<<

$$kasia

Post autor: $$kasia » 26 sie 2007, 15:06

Re: Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

wiatm wszytskich :) mam nadzieję że jest ktos taki co sie zlituje nade mną i zdejmie simlocka z mojego telefonu... telefon to sagem my 400x Bardzo proszę o pomoc!! :| :| :| :| :|
<<

maciejka00021

Post autor: maciejka00021 » 23 wrz 2007, 11:50

Re: Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

mam problem!!!! próbuje zdjąć simlocka z noki 3100 wpisalam juz 3 kody z koncówka ..+7, ..+1, ..+5. i wyskakuje ze to bledny kod. boje sie ze jak wpisze jeszcze dwa nie bede miala mozliwosci odblokowania kodem. prosze o udzielenie stosownych informacji. :evil: :mad: piszcie na nr gg 7812373 z góry dziekuje
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2007, 11:51 przez maciejka00021, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

kwas

Post autor: kwas » 29 wrz 2007, 11:51

Re: Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

czy moge w jakis sposob sciagnac sam simlocka z noki 6288 a jak nie kiedy bedzie kod do szybkiego sciagniecia
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Topic author

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 29 wrz 2007, 13:41

Re: Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

kwas pisze:sam simlocka z noki 6288
NIE
kwas pisze:kiedy bedzie kod do szybkiego sciagniecia
Jutro!*

*Zauważ, że ta odpowiedź jutro też będzie aktualna ;D
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

mlodymiki

Post autor: mlodymiki » 3 paź 2007, 18:23

Re: Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

czy ktos mi powie jak sciągnąć sim locka z noki 6280?? nie ma jej na liscie w kalkulatorze..... czy mozna uzyc GENERAL DCT lub NOKIA MASTERCODE??? PROSZE O POMOC...
<<

lebovsky

Post autor: lebovsky » 3 paź 2007, 18:42

Re: Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

Pytanie: jak ściągnąć simlock z nokii 6020?? wpisuję wygenerowany kalkulatorem kod i... nic się nie dzieje. kompletnie nic, kod bezczelnie widnieje na wyświetlaczu. Jaki jest problem??
pozdrawiam
<<

franz

Post autor: franz » 4 paź 2007, 20:27

Re: Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

Maciek, Witam, czytałem forum ze trzy razy i nie znalazłem swojego problemu. Proszę poradź mi jak zdjąć simlocka z SAMSUNGA SGH-E250. nigdzie nie mogę znaleźć programu. pozdrawiam.
<<

Haakon

Post autor: Haakon » 11 paź 2007, 22:20

Re: Zdejmij sam Simlock'a za darmo!

Witam

Maciek, proszę Cię o to byś mi poradził jak zdjąć simlocka z SAMSUNG SGH-X660 ponieważ nie znalazłem na forum żeby coś bylo napisane o tym modelu samsunga. Pozdrawiam.