[problem] obrona przed ciągłymi atakami w Ogame

Bo liczy się grywalność, a nie grafika!

<<

dariusz

Awatar użytkownika

Topic author

Ekspert

Posty: 465

Rejestracja: 28 sty 2006, 15:35

Lokalizacja: Nojewo

Post autor: dariusz » 8 mar 2007, 18:34

[problem] obrona przed ciągłymi atakami w Ogame

Zadan żenujące pytanie zanim wystawie swój problem na Ogame.
Chdzi o to że nie mogę normalnie w to grać. Cdziennie jestem atakowany i okradany, na nic mi moja obrona i przeciwdziałania. Nie jestem w stanie się odeprzeć ataku 2000 pancerników lub takich podobnych codziennie. Czy administracja jest w stanie coś z tym zrobic?

[ Komentarz dodany przez: Maciek: Sro 12 Wrz, 2007 23:47 ]
Zwróć uwagę na nowy tytuł który nadałem i staraj sie w taki sposób nadawać tytuły nowym tematom!
Ostatnio zmieniony 12 wrz 2007, 23:44 przez dariusz, łącznie zmieniany 1 raz.


Nvidia 9200 512 Mb, Intel Dual Core 2Ghz, Hdd 320 Gb, 4 Gb DDR 2 Ram.
<<

Robin

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 116

Rejestracja: 2 kwie 2006, 14:56

Post autor: Robin » 8 mar 2007, 20:33

Re: [problem] obrona przed ciągłymi atakami w Ogame

Administracja OGame ci tu nic nie pomoże. Musiałbyś przebłagać gościa, żeby cię przestał atakować, ale czy to zrobi tego nie wiem. A co do pytania to rzeczywiście żenujące :dobani:
Ostatnio zmieniony 8 mar 2007, 20:34 przez Robin, łącznie zmieniany 1 raz.
AMD Sempron 3000+. Goodram 2 GB . Gigabyte ATI Radeon HD4850.
<<

Tom

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 10 mar 2007, 11:17

Re: [problem] obrona przed ciągłymi atakami w Ogame

dariusz jesteś w sojuszu? Jeżeli nie to dołącz do jakiegoś "mocnego" i powiedzi, że atakuje Cię ten gościo z planety w galaktyce takiej i takiej. Niech koledzy z sojuszu spiorą dupsko temu co Cię najeżdża ;)
Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...
<<

Machina

Awatar użytkownika

Średnio zaawansowany

Posty: 72

Rejestracja: 2 lut 2006, 16:41

Lokalizacja: Zachodnie pomoże

Post autor: Machina » 10 mar 2007, 13:49

Re: [problem] obrona przed ciągłymi atakami w Ogame

dariusz pisze:Zadan żenujące pytanie zanim wystawie swój problem na Ogame.
Chdzi o to że nie mogę normalnie w to grać. Cdziennie jestem atakowany i okradany, na nic mi moja obrona i przeciwdziałania. Nie jestem w stanie się odeprzeć ataku 2000 pancerników lub takich podobnych codziennie. Czy administracja jest w stanie coś z tym zrobic?
Ja bym ci radził wziąść urlop w grze na jakieś 7 dni, po upływie tygodnia, gostek który cię atakuje powinien dać Ci spokój (chyba że zalazłeś mu za skóre). Miej nadzieje że po tych 7-u dniach da ci spokój i znajdzie se nowego kozła ofiarnego.
Ale jak po tygodniu dalej Cię będzie atakował to mam dla ciebie pewną radę :[/b]
- Jeśli masz zbyt dużo surowców na swojej planecie, lub planetach będziesz atakowany cały czas. Więc jeśli niechcesz być atakowany NonStop to pozbywaj się jak najczęściej masz na to kilka sposobów :
1. Jeśli masz dwie planety wysyłaj całą swoją flotę na tą drugą planetę, ale najpierw zapakuj surowce na statki, kliknij MISJA: STACJONUJ a następnie PRĘDKOŚĆ: 10% i po sprawie. ( sprawdź za ile wróci flota, i za tyle samo godzin postaraj się być w grze ) I tak w kółko.
2. Jeśli niemasz dwóch planet wyślij towar na jakąś obcą planetą ( zrób to samo co w wariancie 1. ).
3. Możesz również surowce wydać na badania, budynki, flotę lub na obronę.

Nietylko ty masz taki problem dariusz większość graczy OGame ma takie problemy.
Mój nick w CS'ie: KorniLow . Jeśli chcesz mnie dodać do przyjaciół w steam'ie szukaj mnie pod nickiem: kornilow
<<

czx

Post autor: czx » 11 lip 2007, 23:10

Re: [problem] obrona przed ciągłymi atakami w Ogame

jak widzisz, że leci to po prostu "zamroź surowce" tzn. weź budynek jakiś zacznij budować po ataku anuluj... Reszte surowca postaraj się wydać wybuduj z 2 duże transportery przed atakiem wyślij na byle jaką planete razem z tym surowcem... i wróc tak zeby flota wrocila po ataku po kilku atakach kolesia zwątpi bo mu sie nie bedzie to oplacalo :)
<<

dariusz

Awatar użytkownika

Topic author

Ekspert

Posty: 465

Rejestracja: 28 sty 2006, 15:35

Lokalizacja: Nojewo

Post autor: dariusz » 12 lip 2007, 10:50

Re: [problem] obrona przed ciągłymi atakami w Ogame

Już dawno sobie poradziłem z gościem. :]
Teraz go doganiam z punktami.. :]
A zamrażanie znam.. :)
Nvidia 9200 512 Mb, Intel Dual Core 2Ghz, Hdd 320 Gb, 4 Gb DDR 2 Ram.
<<

Dawid KARMEL

Post autor: Dawid KARMEL » 14 lip 2007, 12:40

Re: [problem] obrona przed ciągłymi atakami w Ogame

Miałem taki sam problem. Ale wysłałem wiadomość do sojuszu i nie wiem co oni zrobili, ale przestał mnie atakować :)
<<

Adamo

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 418

Rejestracja: 31 lip 2005, 19:43

Skype: adamo1991

Lokalizacja: Ostrów Wlkp / Poznań

Post autor: Adamo » 14 lip 2007, 23:07

Re: [problem] obrona przed ciągłymi atakami w Ogame

Hehe, najlepiej sie nie bunkrować. Zrobić z 30wr, 50laserków i masz święty spok<font color=red><b>ó</b></font>j - transportowce same nie polecą na ciebie. I założyć kolonie gdzieś na 8 gali, daleko od księżyca, żeby nie było falangi. Wtedy można robić spokojnie na opcje Transportuj. Aha, jeszcze jedno - ściągnij sobie wtyczke pod Firefoxa - FoxGame. Ma kilka ciekawych funkcji.
<<

szach

Post autor: szach » 10 wrz 2007, 22:12

Re: [problem] obrona przed ciągłymi atakami w Ogame

Ja miałem takie same problemy ale przez wakacje przestali mnie zjerzdzać to się umocniłem i jak narazie nikt mnie nie atakuj. Jescze dwa razy dziennnie sprawdzam ogame rano i wieczorem więc surowców duż nie zostaje. Ostatnio nawet zacząłem flote robić