Problem format CLK

Dla tych, którzy interesują się grafiką komputerową (Corel, Photoshop, Ilustrator, 3D Studio...)

<<

Been Laden

Post autor: Been Laden » 10 kwie 2007, 14:28

Problem format CLK

Witam. Używając Corel DRAW (Corel R.A.V.E. 3) zedytowałem trochę pewną animacje GIF i jak chcem to zapisać to możliwy jest tylko format CLK i jeszcze pare innych, ale problem tkwi w tym że tego formatu nie można wstawić na żadną strone :rozpacz: www.imageshack ... itd. A muszę wstawić to na jakąś strone. Proszę o pomoc, jak zmienić format.

EDIT.
Próbowałem też zmienić ręcznie format, tzw. po kropce gdzie pisze clk, zmieniłem na gif ale wtedy plik nie jest do użytku i nie da się go otworzyć (nie ma żadnej grafiki).
Ostatnio zmieniony 10 kwie 2007, 14:34 przez Been Laden, łącznie zmieniany 1 raz.


<<

Rafal560

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 13 lut 2006, 14:41

Lokalizacja: Orneta

Post autor: Rafal560 » 10 kwie 2007, 19:21

Re: Problem format CLK

Been Laden pisze:i jeszcze pare innych
jeżeli jest tam format TGA to uzyj tego programu http://www.programosy.pl/program,konwerter.html
Pozdrawiam wszystkich czytających mój podpis, żyjcie długo i szczęśliwie :]
<<

Lucas McFly

Awatar użytkownika

VIP

Posty: 290

Rejestracja: 19 paź 2005, 21:06

Post autor: Lucas McFly » 11 kwie 2007, 15:15

Re: Problem format CLK

może zamiast opcji "Zapisz lub zapisz jako / Save, Save As " uzyj opcji "Export". Nie wiem czy akurat w tym programie tak jest ale CorelDRAW ma "zapisz" i tyczy sie to jego formatu cdr i export zeby nagrac w formacie "innym'
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2007, 15:16 przez Lucas McFly, łącznie zmieniany 1 raz.