[problem] GPRS w Motorola E365

Wszystko o telefonach komórkowych GSM.

<<

Dobrus

Wysoko zaawansowany

Posty: 339

Rejestracja: 19 lis 2005, 19:25

Post autor: Dobrus » 28 lip 2007, 13:51

[problem] GPRS w Motorola E365

Witam wszystkich userów P24h.pl ! Mam problem z GPRS w telefonie Motorola E365, mam ustawione WAP i MMS ale nie mogę odbierac MMSów w telefonie i muszę to robic na stronie Orange (bo taką mam siec) z WAP'u też nie mogę korzystac, jak włączę GPRS i spróbuje uruchomic WAP to pokazuje się, że "siec nie odpowiada" czy coś takiego. I nikt się nie może do mnie dodzwonic, więc wyłączyłem GPRS. Tu moje pytanie, jak to zrobic abym mógł kożystac z WAP i móc odbierac MMS'y ? i oczywiście nie musiał uruchamiac ponownie telefonu, gdyż nikt się nie może do mnie dodzwonic jak już pisałem wyżej i nie dochodzą do mnie SMS'y. Jak wyłączę GPRS to jest wszystko OK! Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. :padam:


<<

boman

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 186

Rejestracja: 17 sie 2005, 22:12

Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: boman » 28 lip 2007, 16:11

Re: [problem] GPRS w Motorola E365

Na stronie twojego operatora (orange.pl) znalazłem kilka instrukcji odnośnie Wapu i GPRS-u do twojego telefonu. Możliwe, że dzięki temu będzie lepiej. A tak co do orange i MMS, pamiętam, że jak miałem telefon jeszcze w idei to również był z tym problem i dopiero jak zmieniłem operatora na erę to nie ma problemów. Odkąd pamiętam zawsze miałem z tym problem. A oto Link
It wasn`t impossible to build RAPTURE at the bottom of the sea. It was impossible to build anywhere else.
<<

Dobrus

Wysoko zaawansowany

Posty: 339

Rejestracja: 19 lis 2005, 19:25

Post autor: Dobrus » 28 lip 2007, 18:13

Re: [problem] GPRS w Motorola E365

To już ustawiłem i jest tak jak powinno ale mimo to nadal nie działa GPRS poprawnie. Kiedyś kupię sobie starter ery i zobaczę czy będzie działac poprawnie. (Telefon jest z Plusa ale w ustawieniach WAP są ustawienia do ery omnix)
Mam jeszcze takie pytanko, czy da się jakoś zmienic te przyciski po lewej i prawej
Obrazek
U mnie po lewej jest "omnix" a po prawej "sp. tel." czy można jakimś sposobem to zmienic? z góry dziękuję za odpowiedź.
Ostatnio zmieniony 28 lip 2007, 18:25 przez Dobrus, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

grzechotnique

Post autor: grzechotnique » 29 lip 2007, 22:11

Re: [problem] GPRS w Motorola E365

Dobrus pisze:Witam wszystkich userów P24h.pl ! Mam problem z GPRS w telefonie Motorola E365, mam ustawione WAP i MMS ale nie mogę odbierac MMSów w telefonie i muszę to robic na stronie Orange (bo taką mam siec) z WAP'u też nie mogę korzystac, jak włączę GPRS i spróbuje uruchomic WAP to pokazuje się, że "siec nie odpowiada" czy coś takiego. I nikt się nie może do mnie dodzwonic, więc wyłączyłem GPRS. Tu moje pytanie, jak to zrobic abym mógł kożystac z WAP i móc odbierac MMS'y ? i oczywiście nie musiał uruchamiac ponownie telefonu, gdyż nikt się nie może do mnie dodzwonic jak już pisałem wyżej i nie dochodzą do mnie SMS'y. Jak wyłączę GPRS to jest wszystko OK! Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź. :padam:
no to przywróć ustawienia fabryczne. . ..albo wgraj nowe oprogramowanie.
<<

Dobrus

Wysoko zaawansowany

Posty: 339

Rejestracja: 19 lis 2005, 19:25

Post autor: Dobrus » 30 lip 2007, 21:23

Re: [problem] GPRS w Motorola E365

grzechotnique pisze: wgraj nowe oprogramowanie.
Nie mam kabla serwisowego...
<<

grzechotnique

Post autor: grzechotnique » 30 lip 2007, 22:27

Re: [problem] GPRS w Motorola E365

możesz od kogoś pożyczyć . . . . ..albo kupić go w sklepie internetowym http://sklep.siemensiak.pl (oto on : Obrazek ) lub ._iść do serwisu (najlepiej autoryzowanego) . Cena n ie powinna przekroczyć 40 zł. ..