[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): AttValue: " or ' expected in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): attributes construct error in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Couldn't find end of Start Tag font line 1 in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Opening and ending tag mismatch: r line 1 and font in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Extra content at the end of the document in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 73: Attempt to read property "textContent" on null
Pilnie potrzebuje instrukcji obslugi nokia n73!! - .::Forum.Portal24h.pl::.

Pilnie potrzebuje instrukcji obslugi nokia n73!!

Wszystko o telefonach komórkowych GSM.

<<

liszek

Post autor: liszek » 17 sie 2007, 19:45

Pilnie potrzebuje instrukcji obslugi nokia n73!!

Tak jak powyzej :)) oczywiscie chodzi mi o instr. w jezyku polskim :)) :) Niestety nie moge jej nigdzie znale<font color=red><b>ź</b></font>ć :/


<<

MATchlesS

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1724

Rejestracja: 5 lip 2007, 12:25

Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: MATchlesS » 17 sie 2007, 19:57

Re: Pilnie potrzebuje instrukcji obslugi nokia n73!!

Prosze bardzo - oprócz instrukcji jest też kilka innych ciekawostek i programów:

Kod: Zaznacz cały

http://www.nokia.com.pl/nokia/pomoc/produkty/telefony/n73/
MATchlesS = MTS = Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. :-]
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę. :-]
PC: AMD Athlon 64 X2 5200+ | 4 GB RAM | GeForce 9600 (512 MB; EVGA) | 250 GB Seagate | Creative SBS 240 | LCD LG 17''
<<

liszek

Post autor: liszek » 18 sie 2007, 18:55

Re: Pilnie potrzebuje instrukcji obslugi nokia n73!!

Wielkie dzieki :))))