[propozycja] Tępienie "luźnych" tematów

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Forum.

Czas głosowania minął 24 wrz 2007, 20:03

Czy tępić luźne tematy?

tak
5
26%
nie
14
74%
 
Liczba głosów : 19
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Topic author

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 14 wrz 2007, 20:03

[propozycja] Tępienie "luźnych" tematów

Ostatnio wywiązała się dyskusja, że poziom forum spada, ze zaczyna roić się od (cenzura) tematów typu "przeliteruj" itd itp, a na moderatorach zaczynają być wieszane psy.
Zatem zapytuję sie Was, drodzy forumowicz, kreatorzy forumowej społeczności, czy my, moderatorzy, mamy tępić takie tematy? i sprawić, aby to forum było sztywne i na poziomie, czy może mamy na nie pozwalać i sprawić, że atmosfera na forum będzie luźniejsza, a rozmowy nie będę się sprowadzały tylko to terminoligii fachowej i jakichś mądrych wywodów? decyzja należy do Was!
Macie 10 dni.


Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

slavoy

Post autor: slavoy » 14 wrz 2007, 20:05

Re: Tępienie "luźnych" tematów

jak chcecie zeby tępic głupie tematy, to ja rezerwuje sobie 'z jakiej gry skrin?' :)
<<

MATchlesS

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1724

Rejestracja: 5 lip 2007, 12:25

Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: MATchlesS » 14 wrz 2007, 20:43

Re: Tępienie "luźnych" tematów

Ja zagłosowałem na NIE. Dlaczego... :?:
Tak jak napisałem w innym temacie - obecność na Forum tematów typu "Przeliteruj", "x czy y" powinna być, a nawet musi być, bo tak jak napisał mad_prince, na Forum wtedy za "sztywno".
Inna kwestia to temat o szkole. Jeśli ma to być temat, w którym opisywalibyśmy swoje refleksje oraz od czasu do czasu jakieś śmieszne sytuacje - czemu nie! Ale widząc, jak ktoś się CHWALI swoim głupim zachowaniem, a inni zaś to naśladują... samobójstwo!
Dodam, że właśnie te tematy w działach "Na luzie" albo "Pogaduszki" są jednymi z najpopularniejszymi na całym Forum - czemu je zabierać...?
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2007, 20:57 przez MATchlesS, łącznie zmieniany 1 raz.
MATchlesS = MTS = Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. :-]
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę. :-]
PC: AMD Athlon 64 X2 5200+ | 4 GB RAM | GeForce 9600 (512 MB; EVGA) | 250 GB Seagate | Creative SBS 240 | LCD LG 17''
<<

stachu

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1294

Rejestracja: 6 maja 2007, 11:05

Lokalizacja: Gliwice

Post autor: stachu » 14 wrz 2007, 21:30

Re: Tępienie "luźnych" tematów

Zagłosowałem na nie bo ja powiedzial m_p i MATchlesS, takie tematy musza byc bo bedzie za sztywno nie stworzyłem tamtego tematu zeby ktos sie chwalil ze pali fajki albo cos tylko zeby opowiadali fajne historie:)
Obrazek
<<

MATchlesS

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1724

Rejestracja: 5 lip 2007, 12:25

Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: MATchlesS » 14 wrz 2007, 21:43

Re: Tępienie "luźnych" tematów

stachu pisze:nie stworzyłem tamtego tematu zeby ktos sie chwalil ze pali fajki albo cos tylko zeby opowiadali fajne historie:)
Tak niestety już jest - kiedy ludzie widzą w nazwie tematu "nagłupszego", to nagle uczą się pisać długie posty, bo to jest to, w czym mogą się "POCHWALIĆ" swoimi doświadczeniami.
slavoy pisze:'z jakiej gry skrin?'
Dodam tylko, że na każdym Forum prawie jest taki temat - moim zdaniem bardzo fajny. na pewno lepszy do innych z "luźnych" tematów, bo trzeba coś samemu wyszukać, a czasem zrobić (mam na myśli oczywiście screena).
Proponuję tępić tylko te tematy, które są całkowicie bezsensowne, np: "Wasz najgłupszy temat jaki założyliście" - z całym szacunkiem do autora tego tematu, ale ludzie - nie róbmy sobie "JAJ"!
Ostatnio zmieniony 14 wrz 2007, 22:01 przez MATchlesS, łącznie zmieniany 1 raz.
MATchlesS = MTS = Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. :-]
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę. :-]
PC: AMD Athlon 64 X2 5200+ | 4 GB RAM | GeForce 9600 (512 MB; EVGA) | 250 GB Seagate | Creative SBS 240 | LCD LG 17''
<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 14 wrz 2007, 22:32

Re: Tępienie "luźnych" tematów

Of kors, że NIE!

Kiedyś starałem się uskuteczniać podnoszenie poziomu na tym forum. Starałem się zakładałem tematy. Jednak nie da się, kiedy opuszcza nas śmietanka. Teraz co najwyżej na tym forum jest skwaśniałe mleko z kilkoma kostami czekolady typu ja, slavoy czy MajorQ.

Jak wam brak inteligentnych tematów, to je załóżcie. Jeśli nie lubicie czytać bzetów z South Parku, nie czytajcie - proste.
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 15 wrz 2007, 00:33

Re: Tępienie "luźnych" tematów

MATchlesS pisze:Dodam, że właśnie te tematy w działach "Na luzie" albo "Pogaduszki" są jednymi z najpopularniejszymi na całym Forum - czemu je zabierać...?
A każdemu kto chciałby ignorować takie tematy polecam funkcje:
Obrazek "Ignoruj ten temat"
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 15 wrz 2007, 09:23

Re: Tępienie "luźnych" tematów

Głos na NIE... ja tam rzadko udzielam się w tych tematach, no ale jak widać ostatnio są to jedne z nielicznych aktywnych tematów... niestety. Zresztą, czasem dobrze jest się pośmiać z czegoś co ktoś inny napisze... :)
<<

Simek

Post autor: Simek » 15 wrz 2007, 19:26

Re: Tępienie "luźnych" tematów

Ja też na Nie. Tępić powinno się te baaardzo bezsensowne tematy. Gdy widzę jakiś bezsensowny temat to po prostu go ignoruję. Tak jak Iwan lubię się pośmiać w tych luźnych tematach :)
<<

minas

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 14 kwie 2006, 18:23

Post autor: minas » 15 wrz 2007, 23:23

Re: Tępienie "luźnych" tematów

Ja oddałem głos na tak. Jak dla mnie nie potrzebne są na tym forum takie tematy, napisałem post czy 2 w tych tematach. Używam tego forum tylko po to, aby sie dowiedzieć czegoś o komputerach, a nie o tym, co jakiś tam łepek zrobił najgłupszego w szkole. To mi jest do nieczego potrzebne, a nie jest ani śmieszne, a nic ciekawe. Ale to tylko moje zdanie.
<<

koci_pazur

Post autor: koci_pazur » 19 wrz 2007, 15:57

Re: Tępienie "luźnych" tematów

Ja zagłosowałem na NIE. Uważam że forum powinno słuzyc nie tylko do rozwiązywania problemów, ale też do rozrywki!!
<<

Tom

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 17 lut 2008, 11:38

Re: Tępienie "luźnych" tematów

Oczywiście, że NIE TRZEBA TĘPIĆ TYCH TEMATÓW
Jak komuś przeszkadzają może ignorować temat, ale większośc może sie rozluźnić w takich tematach i sie pośmiać.

PS: Hehe archeolog ze mnie xD
Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...