[Opinia] Fable: Zapomniane Opowieści

Rozmowy o legalnych grach komputerowych.

<<

MATchlesS

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1724

Rejestracja: 5 lip 2007, 12:25

Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: MATchlesS » 5 paź 2007, 15:00

[Opinia] Fable: Zapomniane Opowieści

Obrazek
Kilkanaście dni temu kupiłem wyżej wymienioną grę w taniej serii. Pomimo, że rzadko bywam ostatnio na komputerze (około 30 min. dziennie, więc solidne granie w dni robocze... trudno nazwać graniem) udało mi się ukończyć grę (tu ujawniona już jedna wada). Z tego powodu oraz innych (lubię opisywać gry oraz dzielić się nabytymi informacjami - a jak :-]) postanowiłem krótko opisać grę - co w niej mi się podoba, a co nie...
Oczywiście ze wszystkimi moimi opiniami nie trzeba się zgadzać, ba - nawet lepiej, żebyście się czasem nie zgadzali, bo może zrodzi się jakaś twórcza dyskusja na temat gry.
Dobra koniec tego wstępu - teraz "kilka" słów o grze.

O co tutaj chodzi? :ok:
Fabuła w grze Fable: Zapomniane Opowieści jest wyjątkowa. Jej ponadprzeciętność nie tkwi może w tym, że główny wątek ma pasjonującą historię (głównie zemsta i odnalezienie siostry), ale w tym, że jej rozwój, a także zadania są pod kątem rozwoju bohatera - nie chodzi mi tu o przyrost umiejętności tylko o starzenie się. To naprawdę wspaniałe - na początku gramy małym chłopcem, później młodzieniec, następnie dojrzałym mężczyzną, a na koniec starszym, dojrzałym panem z wieloma bliznami na twarzy. Ta ewolucja jest naprawdę fajna i gra dostaje za to wielkiego plusa. Oczywiście nie będę zdradzał fabuły gry, ale według mnie jest po prostu dobra - nie jest spektakularna i nie jest czymś innowacyjnym, ale ogólnie trzyma poziom.

Dobro czy zło? :ok:
W grze możemy podążać jedną z dwóch ścieżek - dobra albo zła. Sami podejmujemy decyzje, którą drogą chcemy podążać. Już w pierwszych misjach, w których kierujemy kilkuletnim chłopcem możemy wybrać dwa rozwiązania misji - dobre albo złe, np: albo chronimy skrzynie albo je rozwalamy. Wszystkie decyzje mają wpływ na dalszą grę. Osobiście skończyłem tylko ścieżkę dobra, ale z tego co czytałem, to grając po stronie zła kilka misji jest innych, a także zakończenie jest odmienne niż wersji dobrej. Zmieniający się charakter bohatera warto zauważyć po nowych sposobach interakcji - jeśli stajemy się źli, możemy groźnie się śmiać i straszyć napotkane osoby. Fable to gra, którą warto przejść dwa razy (ja mam właśnie w najbliższym czasie przejść grę po stronie zła) i właśnie za te urozmaicenie gra dostaje plusa.

Rozwój postaci :ok:
W grze jest bardzo dużo wszelkich statystyk - nasze rekordy i osiągnięcia są dokładnie zapisywane w dzienniku, np: najdalsza odległość, na którą został kopnięty kurczak.
Podczas gry zdobywamy punkty doświadczenia, które w gildii zamieniamy na umiejętności, np: siła, wytrzymałość i tym podobne skille - ogólnie jest tego bardzo dużo i bardzo mnie cieszy. Są także współczynniki atrakcyjności - wpływa na to, np: strój i fryzura (tak, tak - w Fable są fryzjerzy - jeśli mamy odpowiednią kartę zmieniamy zarost i fryzurę). Jeśli jesteśmy atrakcyjni możemy flirtować i zdobyć żonę. Wato dodać, że w grze jest możliwość kupna nieruchomości. Fajne są różnego rodzaju gesty, np: śmiech, purtanie (pierdzenie :P :-]), bekanie oraz taniec - interakcji jest bardzo dużo. Prawie jak prawdziwe życie...

Ciekawostki :ok:
W grze jest wiele ciekawostek, które po ukończeniu głównego wątku gry zachęcają do dalszej rozgrywki. Są to np: srebrne klucze (jeśli mamy odpowiednią ich ilość możemy otworzyć srebrną skrzynie), gry w tawernach (czytaj: hazard), łowienie ryb (bardzo fajna minigierka) albo wykopywanie skarbów (jeśli mamy łopatę). Jak widać Fable to gra, która zapewnia zróżnicowaną i ciekawą rozgrywkę. Prawie jak Oblivion...

Audio, Video i inne kwestie techniczne :ok:
Grafika jest bardzo ładna - tekstury są dokładne (wrogowie i elementy otoczenia, trochę gorzej pomieszczenia), oświetlenie bardzo widowiskowe, a także świat jest bogaty w detale (trawka tam i tu). Jeszcze bardziej cieszy to, że gra bardzo dobrze działa (czytaj: wzorowa optymalizacja) - na moim komputerze gra płynnie chodzi na maksymalnych detalach (oprócz cieni - mam je całkowicie wyłączone) i w rozdzielczości 1280 x 1024, bez AA. Rzadko się zdarza, aby gra z tak piękną grafika, tak znakomicie działała.
Jeśli chodzi o dźwięk - ogólnie nie mogę się przyczepić. Głosy są dobrze podłożone, a zwiedzając świat zauważamy detale, np: śpiewające ptaki. Również podkład muzyczny towarzyszący grze jest bardzo ładny. Jeśli chodzi o lokalizację - jest bez większych baboli.

Misje :|
Trochę narzekania - misje z reguły są fajne, ale nie ma w nich czegoś wyjątkowego, nowego. Są intensywne, bo jest dużo walki, ale poza kilkoma bossami brak większego urozmaicenia. Widać często schematyzm w kolejnych misjach, ale niektóre są w miarę przemyślane, np: chociażby początkowy tutorial. Ogólnie jest dobrze... tylko dobrze - spodziewałem się pod tym względem czegoś większego.

Kilka narzekań :dobani:
Krótko - to co mi się nie podoba:
- oczywiście największą IMO wadą gry jest brak możliwości zapisania stanu misji. Jest możliwość zapisania jedynie statusu bohatera, więc osiągnięcia w danej misji są nie zapisywane. Oczywiście są autosave'y, ale są bardzo rzadkie - w grach RPG jest duży minus.
- bardzo krótki czas gry: głównie chodzi mi o główny wątek. Tak jak wspomniałem - jest dużo dodatkowych misji i ciekawostek, ale wątek da się przejść w kilka dni, co w grze RPG jest kolejnym minusem.

To tyle - co mogę powiedzieć na koniec? Polecam - jak znam życie, to niedługo Fable wyjdzie jeszcze w tańszej serii, więc warto czekać, jeśli dzisiejsza cena jest jeszcze za wysoka.

Na koniec mój mały pojedynek - Oblivion czy Fable :?:
Oczywiście... OBLIVION z dodatkami - najlepsza gra RPG i jedna z najlepszych dostępnych na PC. Fable jest dobre, ale trochę brakuje do wspaniałego Obliviona. Nie mówiąc już o serii Gothic, która chowa się po kątach, zawstydzona wspaniałością dwóch wymienionych gier.

Informacje o grze:
Wymagania sprzętowe
Oceny graczy
Pliki związane z grą [tapety, trailery i patch]
Galerie:
1 2 3
Ostatnio zmieniony 13 paź 2007, 10:46 przez MATchlesS, łącznie zmieniany 4 razy.


MATchlesS = MTS = Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. :-]
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę. :-]
PC: AMD Athlon 64 X2 5200+ | 4 GB RAM | GeForce 9600 (512 MB; EVGA) | 250 GB Seagate | Creative SBS 240 | LCD LG 17''
<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 5 paź 2007, 22:00

Re: [Opinia] Fable: Zapomniane Opowieści

No nareszcie. :) Czekałem aż zrobisz ten temat. :P

Teraz trochę moich wrażeń i opinii. :)

Fabuła.

Fabuła tak ja Tobie mi się bardzo spodobała. Nie tak jak w innych grach, lecisz i zbijasz a nie wiesz czemu. :P Starzenie się - strzał w dziesiątkę. Dobrze widać w następnych poziomach życia że nabyło się nowe umiejętności. Jak było się dzieckiem to miało się jakiś skromny patyk i lekki czar a w następnych poziomach potężny miecz i strachliwą moc. ;)

Wybór strony - dobra lub zła.

Też plus. Lubię gry, w których są duże możliwości. Ja także wybrałem postawę dobra bo jakoś tak mi powiedział mózg. :) Widać to doskonale. Gdy jesteśmy źli to rosną nam lekkie rogi i ludzie jak nas widzą to trzęsą im się gacie. :) Jeżeli za to przybierzemy postać dobra to ludzie są dla nas mili itp.

Rozwój cech postaci.

Też plus ale trochę mniejszy. Z każdego pokonanego przeciwnika wylatują zielone ,,kulki", które ,,wymieniamy" na nowe umiejętności w Gildii. Z tego co pamiętam były kategorie siła, magia i jeszcze jedna dokładnie nie pamiętam. :zdegustowany: Ja zawsze większość dawałem na siłę bo czary były dla mnie mniej efektywne niż walka na bronie. Co do kart to zbytnio ich nie używałem. Na początku chciałem iść za głównymi celami gry a nie pięknoszyć moją postać. Ale później jak się zaciąłem albo zwiedzałem okolice to zmieniałem wygląd mojego człeka. ;) Co do interakcji to ktoś może powiedzieć że to niepotrzebne w grze. Jednak fajnie się czasami pośmiać. :) Osobiście się nie żeniłem bo jakoś mi nie wychodziło. Jedynie z tą królewną co trzeba było bo to był cel misji. Posiadłości z tego co pamiętam miałem 2 i je wynajmowałem bo zawsze szło coś fajnego kupić za pieniądze. ;)

Ciekawostki, niespodzianki.

Było ich bardzo dużo. Nie wszystkie używałem ale większość tak. Srebrne klucze - na początku nie zbierałem ale gdy raz nie mogłem otworzyć skrzyni gdzie była super broń to się zawziąłem i zacząłem zbierać. :) W tawernach wcale nie grałem. Raz zagrałem na początku i całą moją skromną kasę straciłem. :zalamany: Łowienie ryb - fajna, prosta minigierka. Kupiłem wędkę i zacząłem latać po świecie szukać rzeczy w jeziorkach morzach czy kałużach. Nie zawsze wychodziło ale jak się już obcykało to łowiło się fajne niespodzianki. ;) Wykopywanie skarbów. Można powiedzieć że to samo co łowienie ryb ale jednak nie. Miejsca gdzie były ryby były zaznaczone na wodzie. Z skarbami chyba jednak tak nie było. Trzeba było się pytać ludzi o takie rzeczy. Czasami długo się zdobywało informacje by coś wykopać ale za to jakie skarby się zdobywało. :)

Audio, Video itp.

Nie piszę bo niezbyt się na tym znam. :) Ładna grafika tyle mi starczy. Ważne że działało na moim złomie. ;)

Misje.

Oj.. tutaj minus. Prawie wszystko na jedno kopyto. Lecisz przez mapę i zabijasz po drodze przeciwników. Czasami urozmaicenia choćby szukanie stroju jakiegoś nieboszczyka po cmentarzu. No ale tutaj po drodze kościotrupy rozwalaliśmy. :luka:

Narzekania.

No racja. Zapisywać się w trakcie misji nie dało. Więc zawsze ustalałem czy dam radę ukończyć misję. :)
Czas gry. Dla Ciebie krótki dla mnie normalny. W takie gry gram <font color=red><b>rz</b></font>adko więc dla mnie to ani za długo ani za krótko. Tak w sam raz.

Ja także na koniec polecam zagranie w tą grę. Parę godzin dobrej zabawy.

Co do pojedynku to nic nie napiszę. :D A dlaczego?? Proszę Cię MATchlesS, nie śmiej się. Ale nie wiem co to za gra Oblivion. Wiem, że jesteś jej wiernym fanem ale ja się z nią nie spotkałem. :) Może kiedyś.

To by było na tyle jak na moje opinie. :)
Ostatnio zmieniony 5 paź 2007, 22:02 przez Robertinho, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

boman

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 186

Rejestracja: 17 sie 2005, 22:12

Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: boman » 6 paź 2007, 00:20

Re: [Opinia] Fable: Zapomniane Opowieści

Ja powiem krótko - bardzo dobra gierka. Jeżeli chcecie poznać moje zdanie to zapraszam do działu recenzje i do przeczytania mojej recenznji Fable : the lost chapters. :D
It wasn`t impossible to build RAPTURE at the bottom of the sea. It was impossible to build anywhere else.
<<

Capon

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 847

Rejestracja: 5 sie 2007, 01:16

Lokalizacja: Ługi

Post autor: Capon » 6 paź 2007, 02:42

Re: [Opinia] Fable: Zapomniane Opowieści

Fable też mi się bardzo podoba.
Graficzka i klimat są giecik :ok:
w obliviona nie grałem ale morrowind jest wyśmienita :ok: tylko trochę trudna :/
ale Gothic i tak dla mnie jest lepszy od Fable :]
Obrazek
<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 6 paź 2007, 08:30

Re: [Opinia] Fable: Zapomniane Opowieści

Mnie owa gra, bardzo przypadła do gustu (to chyba jedyny RPGiek, którego ukończyłem :P )
W pełni zgadzam się z MATchlesS'em, grafika jest bardzo ładna, widać że świat Fable żyje. Ludzie chodzą po mieście, ptaki śpiewają, ludzie w tawernie rozmawiają, kowal kuje jakieś cuda, itp. Fabuła też całkiem całkiem :) Ale nie będe sie na ten temat rozpisywał. Co do dźwięku, wg mnie muzyka jest monotonna, ja akurat do tego wielkiej wagi nie przykładam, no ale niektórym to przeszkadza. Co do misji, to faktycznie mało urozmaicone, ale da się przeżyć ;) Brak zapisu postępu misji tylko parę razy dał mi się we znaki, więc nie było to jakoś szczególnie uciążliwe. Co do pojedynku, to grałem tylko w Gothica 1, którego po 15 minutach wyłączyłem... dno :dobani: A w Obliviona jeszcze nie grałem.

[ Dodano: Sob 06 Paź, 2007 08:31 ]
A co do długości, jak na RPG to faktycznie krótka, ukończyłem ją w chyba tydzień, a zrobiłem prawie wszystkie zadania poboczne, itp. (Grałem stroną dobra)
<<

88bonzo

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 165

Rejestracja: 3 lip 2006, 09:18

Lokalizacja: Otherland

Post autor: 88bonzo » 6 paź 2007, 10:47

Re: [Opinia] Fable: Zapomniane Opowieści

a ja powiem jeszcze krócej: SIMSowatość tej gry odrzuciła mnie momentalnie xD
Zamyka zmęczone oczy świat. W oczach tych ostatni ogień zgasł, jego sucha twarz pomarszczona ...coraz mniej radosna ... coraz mniej zielona.
<<

Capon

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 847

Rejestracja: 5 sie 2007, 01:16

Lokalizacja: Ługi

Post autor: Capon » 6 paź 2007, 16:30

Re: [Opinia] Fable: Zapomniane Opowieści

88bonzo, To chyba gry pomyliłeś :P
Obrazek
<<

88bonzo

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 165

Rejestracja: 3 lip 2006, 09:18

Lokalizacja: Otherland

Post autor: 88bonzo » 6 paź 2007, 16:37

Re: [Opinia] Fable: Zapomniane Opowieści

Capon, chyba jednak nie, dbanie o figurę, wygląd, żeniaczka ... to nie dla mnie. Wiem że można to olać ale mimo to ...
Zamyka zmęczone oczy świat. W oczach tych ostatni ogień zgasł, jego sucha twarz pomarszczona ...coraz mniej radosna ... coraz mniej zielona.
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 6 paź 2007, 17:09

Re: [Opinia] Fable: Zapomniane Opowieści

MATchlesS, pomyslales zeby zaproponowac ten opis jako Recenzje do dzialu Recenzje na str glownej? Tak? wiec skorzystaj z formularza na str glownej w Twoje menu...
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

MATchlesS

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1724

Rejestracja: 5 lip 2007, 12:25

Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: MATchlesS » 6 paź 2007, 20:08

Re: [Opinia] Fable: Zapomniane Opowieści

Maciek pisze:MATchlesS, pomyslales zeby zaproponowac ten opis jako Recenzje do dzialu Recenzje na str glownej?
Recenzja jest już dostępna pod TYM adresem.
Niedługo dodam również inne recenzje, które napisałem na Forum, np: dodatków do Obliviona, Doom'a 3 i Test Drive Unlimited.
88bonzo pisze:dbanie o figurę, wygląd, żeniaczka ... to nie dla mnie. Wiem że można to olać ale mimo to ...
To są elementy, które nie są potrzebne do ukończenia gry. Ja zacząłem badać minigierki oraz simsowate elementy po głównym wątku gry. Nie musisz zwracać na to w ogóle uwagi, więc stwierdzenie, że te cechy gry odrzuciły Cię od niej jest nie na miejscu...
Mała porównanie - to tak jakbyś powiedział: "Nie lubię całego GTA: San Andreas, bo niecierpię jednej minigierki, która jest w tej grze".
Ostatnio zmieniony 6 paź 2007, 20:09 przez MATchlesS, łącznie zmieniany 2 razy.
MATchlesS = MTS = Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. :-]
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę. :-]
PC: AMD Athlon 64 X2 5200+ | 4 GB RAM | GeForce 9600 (512 MB; EVGA) | 250 GB Seagate | Creative SBS 240 | LCD LG 17''
<<

88bonzo

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 165

Rejestracja: 3 lip 2006, 09:18

Lokalizacja: Otherland

Post autor: 88bonzo » 6 paź 2007, 22:52

Re: [Opinia] Fable: Zapomniane Opowieści

MATchlesS, akurat porównanie mini-gierek z trybem rozwoju postaci tej grze jest trefne. Bo konkurs strzelania łukiem albo łowienia ryb mi się podobał :P Zdania nie zmienię, dla mnie za dużo cukierkowatości a za mały nacisk nałożony na questy które są dość ograniczone i mało rozbudowane.
Zamyka zmęczone oczy świat. W oczach tych ostatni ogień zgasł, jego sucha twarz pomarszczona ...coraz mniej radosna ... coraz mniej zielona.
<<

MATchlesS

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1724

Rejestracja: 5 lip 2007, 12:25

Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: MATchlesS » 6 paź 2007, 23:16

Re: [Opinia] Fable: Zapomniane Opowieści

88bonzo pisze:akurat porównanie mini-gierek z trybem rozwoju postaci tej grze jest trefne. Bo konkurs strzelania łukiem albo łowienia ryb mi się podobał
Chodziło mi o ważność danego elementu gry (minigierka to był taki ogólny przykład) - chciałem zwrócić uwagę jaki błahy jest Twój powód. To, że w GTA nie zrobisz jakieś minigierki, która jest poboczna, w ogóle nie wymagana, to znaczy, że nie ukończysz wątku głównego :?:
Coś w tym jest - to tak, jakbyś nie grał w Fife tylko dlatego, bo wkurzałby Cię kolor piłki - pomimo, że cała gra według Ciebie byłaby wspaniała. :)
Ale oczywiście każdy ma swoje poglądy/racje, więc nie będę się czepiać - ja też mam czasem podobne obsesje...
88bonzo pisze:za dużo cukierkowatości a za mały nacisk nałożony na questy które są dość ograniczone i mało rozbudowane.
Tutaj się całkowicie zgodzę.
Ostatnio zmieniony 6 paź 2007, 23:17 przez MATchlesS, łącznie zmieniany 2 razy.
MATchlesS = MTS = Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. :-]
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę. :-]
PC: AMD Athlon 64 X2 5200+ | 4 GB RAM | GeForce 9600 (512 MB; EVGA) | 250 GB Seagate | Creative SBS 240 | LCD LG 17''
<<

Capon

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 847

Rejestracja: 5 sie 2007, 01:16

Lokalizacja: Ługi

Post autor: Capon » 7 paź 2007, 00:22

Re: [Opinia] Fable: Zapomniane Opowieści

88bonzo, no to fakt...
gra jest za bardzo taka kolorowa i to jest moim zdaniem ten minus :/
Obrazek
<<

88bonzo

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 165

Rejestracja: 3 lip 2006, 09:18

Lokalizacja: Otherland

Post autor: 88bonzo » 7 paź 2007, 08:00

Re: [Opinia] Fable: Zapomniane Opowieści

Capon, MATchlesS, cieszę się że już się rozumiemy :) Pozdrawiam
Zamyka zmęczone oczy świat. W oczach tych ostatni ogień zgasł, jego sucha twarz pomarszczona ...coraz mniej radosna ... coraz mniej zielona.
<<

MATchlesS

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1724

Rejestracja: 5 lip 2007, 12:25

Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: MATchlesS » 30 lis 2007, 21:00

Re: [Opinia] Fable: Zapomniane Opowieści

Serwis gram.pl (czyli polski wydawca gry) właśnie otworzył specjalny serwis na temat gry. Oprócz wielu ciekawostek na temat pierwszej części gry, jest tam także wiele news'ów na temat zbliżającej się drugiej części gry.
Oto link do serwisu:

Kod: Zaznacz cały

http://fable.gram.pl/
MATchlesS = MTS = Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. :-]
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę. :-]
PC: AMD Athlon 64 X2 5200+ | 4 GB RAM | GeForce 9600 (512 MB; EVGA) | 250 GB Seagate | Creative SBS 240 | LCD LG 17''
<<

Robin

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 116

Rejestracja: 2 kwie 2006, 14:56

Post autor: Robin » 1 gru 2007, 16:33

Re: [Opinia] Fable: Zapomniane Opowieści

Według mnie to extra gra. Jedyny RPG który mi się bardziej podobał, to Oblivion. Jednak tu się zgodzę: szkoda, że jest taka krótka i że są proste misje. Mam nadzieję, że usuną ten "minus" w drugiej części i że gra będzie fajniejsza (o ile u mnie ruszy :P)
AMD Sempron 3000+. Goodram 2 GB . Gigabyte ATI Radeon HD4850.
<<

deepack99

Średnio zaawansowany

Posty: 87

Rejestracja: 3 gru 2011, 12:06

Post autor: deepack99 » 24 gru 2011, 20:47

Odp: [Opinia] Fable: Zapomniane Opowieści

Gra według mojej oceny: 9/10.
Dlaczego? W tej grze wszystko jest pięknie i idealnie zorganizowane misje złote,srebrne oraz brązowe (nigdy wszystkich nie przeszedłem). Mam zamiar kupić tę grę.
Jedyne co w tej grze mi nie pasuje to brak własnego zapisu stanu gry tylko zapis bohatera nie naszych osiągnięć podczas misji której np. nie ukończymy a chcemy ją dalej przejść po przerwaniu i wyjściu z gry.
<<

Adiczano

Awatar użytkownika

Nowy

Posty: 3

Rejestracja: 18 sty 2012, 10:42

Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: Adiczano » 18 sty 2012, 11:26

Odp: [Opinia] Fable: Zapomniane Opowieści

Wg mojej oceny 8/10 :) Pamietam jak dostałem od kuzyna orginał, poszyłem sie w ta gre totalnie... w 3 część także mialem okazje grać bo razem z xboxem w zestawie mialem :) gra dobra, grafika dobra, ciekawe rozwiązania. Brak save denerwuje totalnie, i mogłaby być dłuższa.
Bo tak już jest i nic tego nie zmieni, mało było ludzi którzy chcieli to docenić