[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): AttValue: " or ' expected in Entity, line: 3
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): attributes construct error in Entity, line: 3
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Couldn't find end of Start Tag font line 3 in Entity, line: 3
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Opening and ending tag mismatch: r line 1 and font in Entity, line: 3
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Extra content at the end of the document in Entity, line: 3
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 73: Attempt to read property "textContent" on null
[szukam] program graficzny do tworzenia logo - .::Forum.Portal24h.pl::.

[szukam] program graficzny do tworzenia logo

Dla tych, którzy interesują się grafiką komputerową (Corel, Photoshop, Ilustrator, 3D Studio...)

<<

Capon

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 847

Rejestracja: 5 sie 2007, 01:16

Lokalizacja: Ługi

Post autor: Capon » 1 lis 2007, 01:11

[szukam] program graficzny do tworzenia logo

Witam!
Nurtuje mnie takie jedno pytanie.
<font color=red><b>s</b></font>kąd można zdobyć takie programy za pomocą których można stworzyć np. TAKIE logo?? czy <font color=red><b>w ogóle</b></font> takie programy są dostępne "zwykłym śmiertelnikom" ?? Jeśli tak ile kosztują?? jak sie nazywają?? za wszystkie odpowiedzi będę wdzięczny :)
Ostatnio zmieniony 2 lis 2007, 13:57 przez Capon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
<<

stachu

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1294

Rejestracja: 6 maja 2007, 11:05

Lokalizacja: Gliwice

Post autor: stachu » 1 lis 2007, 07:25

Re: [szukam] program graficzny do tworzenia logo

Wszystko da się zrobić w gimpie lub photoshopie. oczywiście do tego potrzebujesz brushe stocki itp.
Obrazek
<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 1 lis 2007, 09:17

Re: [szukam] program graficzny do tworzenia logo

To po prostu animacja GIF zrobiona przez profesjonalistę :) Żeby takie coś zrobić musisz się dużo uczyć, albo trochę zapłacić :P Do tworzenia prostych logo, wypróbuj program AAA Logo :] Nietrudno znaleźć pełną wersję...
<<

Tom

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 1 lis 2007, 13:08

Re: [szukam] program graficzny do tworzenia logo

Capon, tego nie zrobisz tak hop siup. Takie coś robie się programem MACROMEDIA DREAMWORK MX (chyba tak sie pisze [lub inną macromedią]) i żeby takie cosik zrobić to trzeba mieć wprawy w tym z 6 miesięcy.
Ostatnio zmieniony 1 lis 2007, 13:10 przez Tom, łącznie zmieniany 1 raz.
Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...
<<

bartekmp

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1841

Rejestracja: 14 maja 2006, 18:52

Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bartekmp » 1 lis 2007, 15:39

Re: [szukam] program graficzny do tworzenia logo

Tom pisze:MACROMEDIA DREAMWORK MX
Teraz już Adobe Dreamworks ;). Oczywiście trzeba mieć wprawę w tego typu programach. Bez dobrej ich znajomości, za przeproszeniem g**no zrobisz. To robią profesjonaliści, którzy w tym siedzą od miesięcy, albo i od lat. I co z tego, że będziesz miał najlepszy, wypasiony tutorial jak i tak nie będziesz miał wprawy.
Za pół roku pokaż nam twoją pracę.

PS. Ten program kosztuje ok. 4000zł.
Semper in altum
<<

Capon

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 847

Rejestracja: 5 sie 2007, 01:16

Lokalizacja: Ługi

Post autor: Capon » 1 lis 2007, 17:11

Re: [szukam] program graficzny do tworzenia logo

nio to widzę że bez nielegala sie nie obędzie :)
mam jeszcze jedno pytanie.
korzystaliście w ogóle kiedykolwiek z jakiegoś programu do tworzenia właśnie takich grafik?
Obrazek
<<

pan jUzek

Post autor: pan jUzek » 1 lis 2007, 18:09

Re: [szukam] program graficzny do tworzenia logo

To po prostu animacja GIF zrobiona przez profesjonalistę
To jest flash, robiony np w adobe flash CS3
<<

Capon

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 847

Rejestracja: 5 sie 2007, 01:16

Lokalizacja: Ługi

Post autor: Capon » 1 lis 2007, 22:02

Re: [szukam] program graficzny do tworzenia logo

ale mi nie chodzi o animacje tylko po prostu o zrobienie czegoś nowego samemu bo obróbki photoshopem już mi sie trochę znudziły.
Obrazek
<<

Tom

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 2 lis 2007, 09:14

Re: [szukam] program graficzny do tworzenia logo

Capon, ja korzystałem właśnie z ADOBE DREAMWORKS MX i ADOBE DREAMFORKS 9 bodajże. Pierwszy rzut oka na program:
Niec sie nie połąpałem. Znalazłem poradnik, nic nie udało mi się zrobić. Obczajałem program przez 3 tyg. potem chciałem jakiś prościutki efekt z poradnikiem zrobić. Też mi sie nie udało. Wkurzyłem sie usunołem program i już nie bawie się w te flashe :)
Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...
<<

pan jUzek

Post autor: pan jUzek » 2 lis 2007, 12:59

Re: [szukam] program graficzny do tworzenia logo

Capon, ja korzystałem właśnie z ADOBE DREAMWORKS MX i ADOBE DREAMFORKS 9 bodajże. Pierwszy rzut oka na program:
Niec sie nie połąpałem. Znalazłem poradnik, nic nie udało mi się zrobić. Obczajałem program przez 3 tyg. potem chciałem jakiś prościutki efekt z poradnikiem zrobić. Też mi sie nie udało. Wkurzyłem sie usunołem program i już nie bawie się w te flashe
Nie wiem z czego korzystałeś, bo pierwszy raz słyszę o programie dreamworks,
Do tworzenia animacji były 2 programy Maccromedii (obecnie adobe): Flash (grafika wektorowa) oraz fireworks (grafika rastrowa) był jeszcze dreamweaver ale on służył do tworzenia stron WWW, był edytorem typu WYSIWYG. Flash jest dość prosty w obsłudze, problemy zaczynają się dopiero gdy zaczniemy bawić się wbudowanym językiem programowania (actionscriptem)
<<

parys88

Awatar użytkownika

Początkujący

Posty: 23

Rejestracja: 29 lip 2007, 17:30

Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: parys88 » 2 sty 2008, 13:48

Re: [szukam] program graficzny do tworzenia logo

Wiesz, to raczej nie zalezy od programu, ale od umiejetnosci, to wszystko mozna zrobic w photoshopie (albo w adobe flash - jezeli chodzi ci o grafike wektorowa), tyle ze do tego trzeba miec dobre materialy (albo samemu je stworzyc - teksturki, gotowe elementy, albo stworzone przez siebie, pozniej bawic sie w warstwach, przezroczystosciach, filtrach itd, itp), duzo cierpliwosci no i jak napisalem umiejetnosci, widzialem ludzi ktorzy chcieli sobie cos fajnego zrobic, ale nie wiedzieli za co sie zabrac, a jak juz zaczeli to po prostu nie mieli cierpliwosci i to zostawiali. pozdrawiam

P.S. screen z http://www.knightfight.pl/ nie jest grafika wektorowa stworzana we flashu, jak to niektorzy wyzej napisali, tylko zwyklym imagiem, po prostu wstawionym jako tlo strony, a na to kilka tabelek - gdzie stworzono okienko z logowaniem :D ...
C2D E6550 2x@2,33GHz, Gigabyte GA-P35, 2 GB RAM DDRII Kingston, Galaxy GF 8600 GT/GE 256/128, Seagate Barracuda 500 GB, Chieftec 450W, Samsung SyncMaster 172x [C905]
<<

pan jUzek

Post autor: pan jUzek » 2 sty 2008, 22:11

Re: [szukam] program graficzny do tworzenia logo

P.S. screen z http://www.knightfight.pl/ nie jest grafika wektorowa stworzana we flashu, jak to niektorzy wyzej napisali, tylko zwyklym imagiem, po prostu wstawionym jako tlo strony, a na to kilka tabelek - gdzie stworzono okienko z logowaniem :D ...
W tle jest grafika rastrowa, ale obraz jest animowany z użyciem flasha
<<

Capon

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 847

Rejestracja: 5 sie 2007, 01:16

Lokalizacja: Ługi

Post autor: Capon » 3 sty 2008, 00:24

Re: [szukam] program graficzny do tworzenia logo

ale mi nie chodzi o kopiowanie postaci i nakładanie na nie efektów tylko o postać robioną samemu od A do Z :)
Obrazek
<<

pan jUzek

Post autor: pan jUzek » 3 sty 2008, 16:46

Re: [szukam] program graficzny do tworzenia logo

ale mi nie chodzi o kopiowanie postaci i nakładanie na nie efektów tylko o postać robioną samemu od A do Z
To możesz taką postać sam narysować, ja tu nie widzę problemu. ale bez tabletu to jest prawie niewykonalne
<<

zioomus

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 823

Rejestracja: 17 wrz 2005, 19:13

Lokalizacja: Płock

Post autor: zioomus » 3 sty 2008, 16:59

Re: [szukam] program graficzny do tworzenia logo

czy ja wiem? Mam kumpla co machnął już pare depeszów mychą :) Ale to tak po za tematem.
Zapraszam do mojej galerii :)
<<

Capon

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 847

Rejestracja: 5 sie 2007, 01:16

Lokalizacja: Ługi

Post autor: Capon » 3 sty 2008, 20:03

Re: [szukam] program graficzny do tworzenia logo

tia...
moge sie mylić ale myślę że narysowanie czegoś takiego jak w tym linku co podałem w Photoshopie jest niemożliwe :/...
Obrazek
<<

zioomus

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 823

Rejestracja: 17 wrz 2005, 19:13

Lokalizacja: Płock

Post autor: zioomus » 3 sty 2008, 20:42

Re: [szukam] program graficzny do tworzenia logo

Zapraszam do mojej galerii :)
<<

pan jUzek

Post autor: pan jUzek » 3 sty 2008, 23:12

Re: [szukam] program graficzny do tworzenia logo

tia...
moge sie mylić ale myślę że narysowanie czegoś takiego jak w tym linku co podałem w Photoshopie jest niemożliwe
Jest możliwe ale animacja została zrobione we Flashu
<<

Capon

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 847

Rejestracja: 5 sie 2007, 01:16

Lokalizacja: Ługi

Post autor: Capon » 4 sty 2008, 01:15

Re: [szukam] program graficzny do tworzenia logo

ale mi nie chodzi o animacje :)
animacja mnie nie obchodzi tylko ogólnie tworzenie takich postaci :)

[ Dodano: Pią 04 Sty, 2008 01:17 ]
To było robione w PS? :szok:
Obrazek