[wasze opinie] Piła - seria

Wszystko odnośnie filmów: edycja, nowości, opinie, recenzje. Bez linków do pirackich filmów!

<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 7 gru 2009, 09:34

Re: [wasze opinie] Piła - seria

Szóstka pozostawia niedosyt. Być może winę ponosi (po części) nieudolny reżyser. Dobrze, że przy siódemce na ten fotel wraca Hackl (piątka).Jest też i druga kwestia. Ani film, ani gra, która też już się ukazała, nie zachwycają, bo... jesteśmy już przyzwyczajeni do stylu Jigsawa i niewiele z tego, co widzimy na ekranie, może nas zaskoczyć.


Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 3 sty 2011, 21:24

Re: [wasze opinie] Piła - seria

Z dużym opóźnieniem spieszę podzielić się opinią na temat ostatniej części cyklu.

Wbrew zapowiedziom nie reżyserował jej Hackl, a znowuż Greutert. I nie wiem, czy to wina jego, czy scenarzysty, czy ogólnie faktu, że Jigsaw już mnie nie rusza.

1. Nie trzyma w napięciu.
2. Skupiając się na Hoffmanie i jego prywatnej wendecie, gubi gdzieś myśl przewodnią serii.
3. W początkowej sekwencji, Dr. Gordon powinien być chyba trochę bardziej siny na twarzy, jak w części 1 bezpośrednio po ucięciu sobie stopy, nie? Ludzie...

Ta seria w mojej skromnej opinii na części piątej najpóźniej skończyć się winna była. 3/10. Obejrzeć dla zasady, aby mieć zaliczoną całą serię, ale nic więcej.
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

deepack99

Średnio zaawansowany

Posty: 87

Rejestracja: 3 gru 2011, 12:06

Post autor: deepack99 » 4 gru 2011, 22:53

Odp: [wasze opinie] Piła - seria

Luknijcie na to jest 7 części filmu PIŁA a tu proszę dochodzi kolejna ósma już część do naszej serii LOL:
<<

cliffofstockyards

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 202

Rejestracja: 20 mar 2011, 01:08

Lokalizacja: Kielce

Post autor: cliffofstockyards » 4 gru 2011, 23:40

Odp: [wasze opinie] Piła - seria

Nigdy nie oglądałem żadnej piły, muszę kiedyś obejrzeć ale chronologicznie, żeby się nie zniechęcić późniejszymi częściami (masówka). deepack99 ładny start na forum 26 postów w 30 minut, ale pamiętaj o możliwości edycji postu.
Wiceprezes PZPN o trenerze Majewskim: Youtube
<<

Reduks

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 428

Rejestracja: 25 gru 2009, 19:56

Lokalizacja: Polska :P

Post autor: Reduks » 5 gru 2011, 14:19

Odp: [wasze opinie] Piła - seria

Nie oglądam takich filmów ,wszyscy mówią że to chore filmy. :wstyd:
NIE BĄDŹ JEDNOPOSTOWCEM! OTRZYMAŁEŚ POMOC TO TERAZ POMÓŻ INNYM!
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 5 gru 2011, 16:51

Odp: [wasze opinie] Piła - seria

Bo to sa chore filmy, ale czy to zle taki ogladnac? Czasami trzeba odbic sie od codzinnosci i zobaczyc cos czego raczej sami nie doswiadczymy (oby).
<<

Reduks

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 428

Rejestracja: 25 gru 2009, 19:56

Lokalizacja: Polska :P

Post autor: Reduks » 5 gru 2011, 19:45

Odp: [wasze opinie] Piła - seria

Nie chciałbym czegoś takiego przeżyć :(
NIE BĄDŹ JEDNOPOSTOWCEM! OTRZYMAŁEŚ POMOC TO TERAZ POMÓŻ INNYM!
<<

zbiru

Awatar użytkownika

Nowy

Posty: 6

Rejestracja: 17 maja 2013, 15:43

Post autor: zbiru » 27 maja 2013, 11:40

Re: [wasze opinie] Piła - seria

Jak dla mnie to pierwsza i druga część jest najlepsza trzecie jeszcze przejdzie, a im dalej tym gorzej. Nastawione by pokazać to co raz gorsze/dziwne sposoby na śmierć.