[Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

Wszystko odnośnie filmów: edycja, nowości, opinie, recenzje. Bez linków do pirackich filmów!

<<

Śledziks

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 854

Rejestracja: 12 cze 2006, 13:14

Post autor: Śledziks » 25 kwie 2008, 11:52

Re: [Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

Dzięki Aq tego filmu nie widziałem mam nadzieję, że będzie równie dobry jak poprzednie :super: 88bonzo ja Ci polecam filmy które wcześniej napisałem

Pusty dom

Kod: Zaznacz cały

Tae-suk jest bezdomny. Roznosząc ulotki sprawdza czy właściciele są w domu. Jeśli ich nie ma to włamuję się do nich, jednak nic nie kradnie. Korzysta jedynie z łazienki, jedzenia, ubrań itp. W zamian robi pranie i naprawia popsute urządzenia. Pewnego razu włamuje się do domu i spotyka Sun-hwa - kobietę, którą maltretuje mąż.
Numer 23

Kod: Zaznacz cały

Thriller psychologiczny Joela Schumachera, opowiadający historię mężczyzny (Jim Carrey), którego życie niespodziewanie zmienia się po tym jak pewnego dnia styka się z zagadkową książką o tytule "The Number 23". Z każdą kolejną stroną wzrasta u niego przeraźliwe przekonanie, iż jest ona oparta na jego własnym życiu. Obsesja związana z numerem 23 zaczyna go pożerać. On sam zaczyna uświadamiać sobie, że książka przewiduje i prognozuje jego życie w stopniu tak daleko idącym, o którym nie był w stanie sobie nigdy wyobrazić...
Zielona mila

Kod: Zaznacz cały

Film psychologiczny. Strażnik więzienny wspomina swe przeżycia z czasów, gdy pracował w zakładzie karnym na południu Stanów Zjednoczonych. Kontrolował wtedy sekcję budynku, w której przebywali mordercy skazani na karę śmierci. Pewnego dnia w celi pojawił się czarnoskóry mężczyzna, obdarzony zdolnościami parapsychologicznymi. Sąd uznał go za winnego śmierci dwojga dzieci.
Efekt motyla

Kod: Zaznacz cały

Evan Treborn przeżył w dzieciństwie koszmar, po którym pozostały mu mgliste wspomnienia. Pewnego dnia w jego ręce wpadają stare dzienniki, które pisał od najmłodszych lat na prośbę psychologa. W trakcie lektury w niewyjaśniony sposób przenosi się w przeszłość! Postanawia to wykorzystać i odwrócić bieg wydarzeń. Nie przewidział tylko jednego:każda drobna zmiana , którą wprowadza w swojej przeszłości ,ma katastrofalne skutki w teraźniejszości...


Obrazek
<<

kratos31

Awatar użytkownika

TOP Technik

Posty: 458

Rejestracja: 14 lis 2007, 20:36

Lokalizacja: Opole

Post autor: kratos31 » 25 kwie 2008, 13:55

Re: [Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

Sledziks a ja zaproponuje ci takie filmy

Tożsamość
Obrazek
Dziesięcioro obcych sobie ludzi, z których każdy posiada swoje tajemnice, znalazło się w samym środku szalejącej nawałnicy - kierowca limuzyny, gwiazda telewizyjna z lat 80-tych, policjant eskortujący zabójcę, dziewczyna na telefon, para nowożeńców oraz przechodząca kryzys rodzina. Wszyscy oni zmuszeni zostali do schronienia się w odludnym motelu prowadzonym przez nerwowego kierownika. Ulga związana ze znalezieniem dachu nad głową ustępuje wkrótce przerażeniu - podróżnicy giną, jeden po drugim. Wkrótce zaczynają sobie zdawać sprawę z tego, że jeśli chcą przeżyć muszą odkryć tajemnicę, która sprawiła, że wszyscy znaleźli się w tym samym miejscu o tym samym czasie.
R -Point
Obrazek
Akcja filmu Konga su-changa dzieje się w 1972 roku, kiedy wojna w Wietnamie zmierza ku końcowi.
CHOI Tae-in dręczy poczucie winy za śmierć swoich towarzyszy, którzy zginęli w krwawej walce. Ocalał tylko on. Podczas rekonwalescencji myśli o powrocie do swojej jednostki. Jednak szef Wojskowego Biura Śledczego zleca mu dowództwo nad oddziałem zwiadowczym i przeprowadzenie operacji w głębi dżungli.

Jednostka łączności przechwytuje tajemnicze komunikaty radiowe. Zostały one nadane przez żołnierzy, którzy zaginęli pół roku wcześniej i których uznano za poległych. CHOI Tae-in i jego ludzie wyruszają na poszukiwanie zaginionego oddziału.

Po dotarciu do granicy obszaru R-Point, oddział CHOI Tae-in natrafia na płytę nagrobną ze złowróżbnie brzmiącym napisem: „STĄD NIE MA POWROTU: TEN KTO PRZELEWA KREW INNYCH,NIGDY NIE WRÓCI".
Zycie, którego nie było
Obrazek
Telly Paretta (Julianne Moore), dręczą wspomnienia o ośmioletnim synu, Samie, który zginął w katastrofie samolotu. Kobieta usiłuje pokonać swój ból po stracie dziecka i uratować swe rozpadające się małżeństwo z Jimem (Anthony Edwards). Ma jej w tym pomóc psychiatra, dr. Munce (Gary Sinise). Jednak zostaje przez niego poinformowana o tym, że jej wspomnienia są tylko iluzją, że nigdy nie miała syna. Telly usiłuje znaleźć jakieś dowody na to, że Sam żył, jednak jego postać poznikała ze wszystkich fotografii.
Zaczyna sądzić, że jest chora psychicznie. Jednak poznaje Asha Correla (Dominic West), ojca jednej z ofiar wypadku samolotowego. Wspólnie będą szukać jakichkolwiek dowodów na to, że ich dzieci kiedyś istniały.
Autostopowicz
Obrazek
Historia zaczęła się w 1986 roku, gdy pewien nieświadomy niczego młodzieniec ośmielił się zaprosić do samochodu Johna Rydera. To był początek drogi, naznaczonej strachem i cierpieniem, drogi do piekła dla wszystkich, którzy przypadkowo stanęli na drodze osobnika odzianego w czarny, przemoknięty płacz. To także początek znakomitego filmu grozy ?Autostopowicz?, w którym niezapomnianą kreację stworzył Rutger Hauer. Co prawda film nie okazał się przebojem kasowym (zwrócił zaledwie koszty produkcji), niemniej stał się obrazem rozpoznawalnym i kojarzonym nawet dziś, mającym licznych wielbicieli na całym świecie, którzy ośmielają się nazywać go filmem kultowym. Mamy rok 2007 i postanowiono znowu zmierzyć się z legendą. Nie wiem tylko w jakim celu...

Zaczyna się tradycyjnie według standardów amerykańskich produkcji kina drogi klasy B. - Jim (Zachary Knighton) i Grace (Sophia Bush) - para młodych ludzi wyrusza swym samochodem w podróż po autostradzie, wiodącej przez bezkresne połacie pustyni, gdzie jedyne co zdawałoby się może ich spotkać to nudna, wielogodzinna jazda. Nic z tych rzeczy. Ich sielankę przerywa pojawienie się na ich drodze tajemniczego osobnika odzianego w długi płaszcz, osobnika, który stanie się inicjatorem dalszej tragedii. Nawet szybka ucieczka z miejsca spotkania z oponentem, nie zdaje się na nic, gdy młodzi ludzie ponownie spotykają tego pana na stacji benzynowej. Uśmiechnięty osobnik, który przedstawia się im jako John Ryder (Sean Bean) prosi Jima o podwiezienie, na co ten przystaje. Gdyby widział jaki los czego jego i jego ukochaną, pewnie by się tu nawet nie zatrzymywał...


Dalej jest dokładnie to, czego domyślają się wszyscy, którzy widzieli oryginalny film, a i ci, którzy nie mieli tej przyjemności mogą przewidzieć dalszy bieg zdarzeń. Niestety donoszę iż napięcie bijące z ekranu jest zerowe, a film ogląda się zupełnie bez emocji...

Następuje pierwsza tragedia ? Ryder grozi głównym bohaterom ? niestety Bean nie ma tego przenikliwego, szyderczego uśmiechu i zimnych oczu Hauera, dzięki któremu postać Johna budziła autentyczną grozę i przerażenie. Postać, którą kreuje Sean to kolejny zwykły czubek, jakich w kinie pełno. Widz na próżno będzie liczył na krztę choćby oryginalności. Bean to dobry aktor, lecz ta rola na pewno nie będzie należeć do tych udanych w jego karierze. Jest jeszcze gorzej, gdy ktoś ośmieli porównać go z Rutgerem Hauerem. Uwierzcie mi na słowo, nawet nie próbujcie, gdyż zwyczajnie nie ma czego.
Podobnie sprawa się ma z parą głównych bohaterów- postać Grace to zwyczajna laska z biustem o odwodzie 90, z obowiązkowo gładkimi nóżkami bez jednego nawet włoska, z kolei Jim jawi nam się jako osobnik z obowiązkowo wypolerowaną buźką rodem z seriali dla nastolatków. Oboje ograniczają się do robienia wielkich oczu, pisku przed kamerą, siląc się na pokazaniu strachu. Wychodzi im to jednak kiepsko. Wątpliwe jest, by ktoś spróbował się utożsamić z bohaterami i im współczuć. Prędzej widz będzie kibicował, by szybciej zeszli z tego świata, a nuż ten koszmar się wtedy skończy...

Jeżeli już wspominam o koszmarach warto zwrócić uwagę na stronę techniczną filmu. Już początkowe sceny w deszczu, gdy bohaterowie wyrzucają z samochodu Rydera są tak nieporadnie nakręcone, że aż strach. Wygląda jakby film był pracą zaliczeniową studentów V roku filmówki- reżyseria jest zła, zdjęcia słabe, nie wspominając o tragicznym montażu. Niektóre bardzo krótkie ujęcia są wręcz zmontowane po dwa razy, co jest już przykładem amatorszczyzny wysokiej klasy, tudzież braku jakiejkolwiek klasy i poszanowania dla inteligentnego widza. Czego jednak spodziewać się po debiutancie, który nieporadnie stara się raczkować w świecie filmu...

Ten banał obejrzałem z czystej ciekawości, jako że pierwszy ?Autostopowicz? jest jednym z moich ulubionych filmów grozy, lecz to, czego doświadczyłem tym razem okazało się absolutną stratą czasu. Oglądając ten obraz miałoby się ochotę dopisać do katechizmu jedenaste przykazanie ? ?Nigdy nie kręć remaków dobrych filmów?.

W pewnym momencie mężczyzna z wbitym w brzuch nożem oznajmia: ?Sami sobie zgotowaliśmy ten los? ? brakuje tylko, by tym momencie umierając puszczał oko do widza, gdyż ta kwestia odnosi się stricte do niego, od momentu, gdy owy widz postanowił obejrzeć ten film. Jeżeli jednak ktoś wytrzymał do samego końca usłyszy pytanie, wychodzące z ust Johna Rydera, na które każdy znajdzie chyba właściwą odpowiedź. ?Przyjemne uczucie??, pyta nasz szalony autostopowicz. Na co ja tylko mogę mu odpowiedzieć- ?Nie, bardzo nieprzyjemne!?
Jak będziesz chciał kolejne to pisz :hyhy:
<<

Quort

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 174

Rejestracja: 3 gru 2007, 13:00

Post autor: Quort » 25 kwie 2008, 14:31

Re: [Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

Jak ktoś lubi filmy fantasy:

"Ziemiomorze Grobowce Atuanu"
Czarnoksiężnik z Archipelagu: Wielki mag Ogion Milczący przybywa do biednej gontyjskiej wioski, aby poznać pewnego chłopca, pasterza kóz, który uratował wioskę przed atakiem wrogów. Zrobił to za pomocą kilku magicznych zaklęć, których nauczyła go ciotka, miejscowa wiedźma. Ogion postanawia zaopiekować się chłopcem – nadaje mu sekretne imię i wysyła na nauki na wyspę Roke, do krainy czarnoksiężników. Tam, pod kierunkiem dziewięciu Mistrzów kształcą się chłopcy, pragnący zostać magami. Ged uczy się nie tylko władać daną mu mocą, ale też panować nad młodzieńczą zapalczywością oraz akceptować to, co nieuchronne.
Grobowce Atuanu: W podziemnych grobowcach na pradawnej wyspie Atuan w półśnie trwają Bezimienni – nieśmiertelne mroczne bóstwa ziemi, mające wielką niszczycielską moc. Najwyższą kapłanką ich świątyni jest Artha, która w dniu swej śmierci odradza się na nowo. Kolejną Arthą ma zostać dziewczyna o imieniu Tenar. Trafia do Autanu, gdzie uczy się dawnych ceremonii i rytuałów oraz zgłębia podziemia grobowców. Niespodziewane dostaje się tam też czarnoksiężnik Ged, zwany Krogulcem, który poszukuje ukrytej połówki magicznego kamienia. Pomoże on Tenar w podjęciu decyzji – wyrzec się siebie za cenę wielkiej władzy, czy zachować wolność stając po stronie światła...
<<

Śledziks

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 854

Rejestracja: 12 cze 2006, 13:14

Post autor: Śledziks » 25 kwie 2008, 15:38

Re: [Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

Dzięki kratos31 jak uda mi się zdobyć te filmy to na pewno obejrzę :) jak jeszcze jakieś masz to dawaj może być na PW. Tylko dobrze by było jakby były bardziej takie tajemnicze, psychologiczne jak (taki mi się wydaje) Życie, którego nie było. Ale wszystkie wyglądają ciekawie dlatego chętnie je zobaczę :)
Obrazek
<<

Aq

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 25 kwie 2008, 23:52

Re: [Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

Tak lekko odbiegając od tematu te filmy można kupić w dużych sklepach Carrefour za naprawdę niską cenę. Ja np kupiłem dzisiaj na DVD Equilibrium za 9.99zł.
<<

Quort

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 174

Rejestracja: 3 gru 2007, 13:00

Post autor: Quort » 26 kwie 2008, 00:01

Re: [Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

wszystko kupić na allegro, bez wychodzenia z domu:)

A tak po za tym zna ktoś tytuły jakiś filmów fantasy orki krasnoludy itp, mogą być nowe filmy jak i stare byle by nie czarno białe
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika. Jeśli należysz do tych 11% - wklej to do opisu.
<<

Capon

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 847

Rejestracja: 5 sie 2007, 01:16

Lokalizacja: Ługi

Post autor: Capon » 26 kwie 2008, 09:39

Re: [Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

no to ja mogę polecić...

-Władca Pierścieni
-World of Warcraft(tylko nie wiem czy są do tego napisy)
Obrazek
<<

daniellll

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 328

Rejestracja: 27 sty 2008, 09:32

Lokalizacja: Z przed monitora

Post autor: daniellll » 26 kwie 2008, 11:56

Re: [Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

Ja szukam filmu podobnego do Filmu ,,Zygfryd" tzka komedia. :)
Windows XP=300ZŁPakiet Ofice=200ZŁ
Zdziwienie policji ze masz oryginalne oprogramowanie=Bezcenne
2x2,4ghz 4x1GB ram GeForce 8800GTS 320 MB
<<

88bonzo

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 165

Rejestracja: 3 lip 2006, 09:18

Lokalizacja: Otherland

Post autor: 88bonzo » 26 kwie 2008, 12:45

Re: [Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

Śledziks, dzięki :] ale wszystkie widziałem :) świetne pozycje :)

Co do filmów fantasy, bardzo dobrych z wybitną obsadą aktorską jest niewiele, aczkolwiek sam jestem miłośnikiem fantastyki i nie gardzę żadną pozycją. Od siebie mogę polecić:
*Saga Vikingów
*Mgły Avalonu
*Pierścień Nibelungów
*Most do Terabithii
*Dragonlance - Smoki Jesiennego Zmierzchu (film animowany)
*Dungeons & Dragons (chyba 2 albo 3 części)
*Merlin
*Labirynt Fauna
Zamyka zmęczone oczy świat. W oczach tych ostatni ogień zgasł, jego sucha twarz pomarszczona ...coraz mniej radosna ... coraz mniej zielona.
<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 26 kwie 2008, 13:52

Re: [Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

Wydaje mi się że film Tropiciel też można zaliczyć do gatunku fantasy :)
<<

kratos31

Awatar użytkownika

TOP Technik

Posty: 458

Rejestracja: 14 lis 2007, 20:36

Lokalizacja: Opole

Post autor: kratos31 » 26 kwie 2008, 19:09

Re: [Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

Tropiciel to dobry film, można go spokojnie polecić każdemu miłośnikowi gatunku. Boewulf jak by nie było to tez film fantasy i powinien się spodobać. Zrobiony na wzór gry komputerowej.
<<

SWAT

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 685

Rejestracja: 1 cze 2006, 13:33

Skype: krystian_44

Lokalizacja: Pustkowia

Post autor: SWAT » 16 sie 2008, 15:58

Re: [Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

Ja szukam filmów z akcją podczas wojny w Wietnamie, ale to wszelakich. Jeden już podał nawet krotos31:
kratos31 pisze: R -Point

Cytat:
Akcja filmu Konga su-changa dzieje się w 1972 roku, kiedy wojna w Wietnamie zmierza ku końcowi.
CHOI Tae-in dręczy poczucie winy za śmierć swoich towarzyszy, którzy zginęli w krwawej walce. Ocalał tylko on. Podczas rekonwalescencji myśli o powrocie do swojej jednostki. Jednak szef Wojskowego Biura Śledczego zleca mu dowództwo nad oddziałem zwiadowczym i przeprowadzenie operacji w głębi dżungli.

Jednostka łączności przechwytuje tajemnicze komunikaty radiowe. Zostały one nadane przez żołnierzy, którzy zaginęli pół roku wcześniej i których uznano za poległych. CHOI Tae-in i jego ludzie wyruszają na poszukiwanie zaginionego oddziału.

Po dotarciu do granicy obszaru R-Point, oddział CHOI Tae-in natrafia na płytę nagrobną ze złowróżbnie brzmiącym napisem: „STĄD NIE MA POWROTU: TEN KTO PRZELEWA KREW INNYCH,NIGDY NIE WRÓCI".
Ostatnio zmieniony 16 sie 2008, 15:58 przez SWAT, łącznie zmieniany 1 raz.
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
<<

grzecho

Mega Prof. Świata

Posty: 1008

Rejestracja: 8 lip 2005, 17:36

Lokalizacja: Wisła

Post autor: grzecho » 16 sie 2008, 16:28

Re: [Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

Byliśmy żołnierzami, Szyfry Wojny
<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 16 sie 2008, 16:39

Re: [Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

Rescue Dawn, VI Batalion.
<<

Capon

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 847

Rejestracja: 5 sie 2007, 01:16

Lokalizacja: Ługi

Post autor: Capon » 16 sie 2008, 16:58

Re: [Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

moim zdaniem najlepszy film o Wietnamie to Pluton(ang. platoon) który dostał wiele Oskarów i jest zachwalany przez każdego wielbiciela dobrego kina.
Ostatnio zmieniony 16 sie 2008, 16:58 przez Capon, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
<<

paper_doll

Post autor: paper_doll » 17 sie 2008, 09:16

Re: [Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

czas apokalipsy, full metal jacket, łowca jeleni, urodzony 4 lipca, good morning vietnam, tigerland, ofiary wojny, hamburger hill, zielony smok, coming home...
<<

SWAT

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 685

Rejestracja: 1 cze 2006, 13:33

Skype: krystian_44

Lokalizacja: Pustkowia

Post autor: SWAT » 5 wrz 2008, 18:24

Re: [Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

Dzięki za pomoc ostatnio. Teraz poszukuję filmów podobnych do Death Sentence z 2007r.
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
<<

Aq

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 21 sty 2009, 13:04

Re: [Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

Quort to chyba będzie coś dla ciebie, jeśli nie widziałeś. Ja osobiście nie ogladałem, ale na pewno znajdziesz tam krasnoludy, może i jakieś smoki.

Dungeon Siege: W imię króla

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Mężczyzna zwany Farmerem (Jason Statham) dzieli spokojne pracowite życie z ukochaną żoną Solaną (Claire Forlani) i synkiem. Pewnego dnia traci wszystko, co dla niego cenne. Na wioskę napada horda dzikich Krugów, którzy mordują mu syna, a żonę porywają. Zrozpaczony i żądny zemsty Farmer wyrusza śladem najeźdźców. Wkrótce okazuje się, że za rosnącą w siłę armią Krugów stoi Gallian – potężny mag, który przeszedł na złą stronę mocy. Jego celem jest obalenie króla Konreida (Burt Reynolds). Farmer przyłącza się do oddziałów królewskich i dzięki swoim bohaterskim czynom zaczyna odgrywać coraz większą rolę w walce o przyszłość królestwa Ehb.
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 21 sty 2009, 18:39

Re: [Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

SWAT, piję do poprzedniego Twojego pytania: Wietnam. Jeżeli jeszcze chcesz coś zaliczyć w tym temacie, to polecam:

Ofiary wojny (1992)

Oddział żołnierzy zostaje posłany do dżungli na jakąś misję, a mieli właśnie zamiar pójść do burdelu. Cóż, dostaje się w zamian pewnej Wietnamce... jednak jeden z żołnierzy nie bierze udziału w gwałcie i próbuje dziewczynę chronić. Kiedy ta ostatecznie ginie, on postanawia doprowadzić do ukarania kolegów z oddziału.
<<

Quort

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 174

Rejestracja: 3 gru 2007, 13:00

Post autor: Quort » 4 lut 2009, 22:01

Re: [Szukam] Film podobny do [wstaw_tytuł]

Aq dopiero niedawno zauważyłem tytuł filmu podanego przez Ciebie, dziękuję, obejrzałem i mi się spodobał.

Nie wiem czy w tym temacie można się pytać o nazwę filmu, ale...

Chodzi mi o to że widziałem film ale nie znam tytułu. Film to komedia, dzieje się na Dzikim zachodzie, bohaterem jest czarnoskóry mężczyzna(Wesley Snipes chyba) pamiętam że strzelał dwoma srebrnymi reworwerami, widziałem reklamę na TVN ale nie pamiętam nazwy. Jeśli ktoś wie o co chodzi to proszę o tytuł