[Temat ogólny] Anime

Wszystko odnośnie filmów: edycja, nowości, opinie, recenzje. Bez linków do pirackich filmów!

<<

drynda

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor

Posty: 724

Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:41

Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: drynda » 24 gru 2008, 19:10

Re: [Temat ogólny] Anime

W Bleach, jest kobieta (dokładniej: Yoruichi), która zamienia się w kota, są także Arrancar'y, które podczas uwalniania Zanpakutou zmieniają swoją formę. Ale wątpię czy o to ci chodziło, musisz poszukać. Mimo to polecam Bleach'a, lecz aby się wciągnąć trzeba obejrzeć, co najmniej kilkanaście odcinków.
mad_prince pisze: A! byłbym zapomniał ostatnio obejrzałem 13-odcinkowe anime Onegai Teacher, calkiem przyjemne, podszyte lekkim erotyzmem anime o chłopaku, który poślubił nauczycielkę, która była kosmitką:)

A co na to Ola :), nie no dosyć fajne, szczególnie ten odcinek (chyba ostatni) z jej matką (chodzi mi konkretnie o moment z wibr****em i torebką xD)
Ostatnio zmieniony 24 gru 2008, 21:50 przez drynda, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 24 gru 2008, 20:18

Re: [Temat ogólny] Anime

drynda pisze:A co na to Ola
dobra kobieta, to niedoinformowana kobieta, zapamiętaj to, młody padawanie :) ten odcinek to 13 ostatni odcinek. Znaczy 12 jest ostatni, a ten ponoc jakiś specjalny.
Jeśli chodzi o póludzi, to np w spider-manie w przyszłości (nie wiem, jaki to ma tytuł) są półczlowieki. A właściwie zwierzęta z ludzkimi cechami.

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

Ant

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 24 gru 2008, 21:55

Re: [Temat ogólny] Anime

Ok, bleacha znam, spidermenów za bardzo nie lubię.
Poszukuję anime gdzie występuje właśnie człowiek-kot. I nie mogę go nigdzie znaleść, widziałem krótki fragment w jakimś amv na youtube ale zapomniałem gdzie widziałem ten film.
Czy mam założyć jakiś odrębny temat z tym poszukiwaniem?
<<

drynda

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor

Posty: 724

Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:41

Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: drynda » 24 gru 2008, 21:58

Re: [Temat ogólny] Anime

Zapamiętam to, Master Jedi, a co do onegaja (:P) to napisałem, że któryś z ostatnich, bo nie oglądałem wszystkich :).
Obrazek
<<

Viters

Awatar użytkownika

Średnio zaawansowany

Posty: 54

Rejestracja: 20 gru 2008, 20:54

Lokalizacja: Głowno

Post autor: Viters » 25 gru 2008, 00:22

Re: [Temat ogólny] Anime

Człowiek-kot? :D

Coś mi tu śmierdzi naruto :P
[ZBYT DUŻE ROZMIARY OBRAZKA W PODPISIE - OBRAZEK USUNIĘTY!]
<<

Ant

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 25 gru 2008, 09:54

Re: [Temat ogólny] Anime

Nie... Nie naruto, tam chyba nawet takiego czegoś nie było, no może jeden koleś ale był cały w kłakach.
Chodzi mi o anime gdzie jest: Gościuwa z rudymi włosami, pół jej ciała to fioletowa sierść kota, ma kocie uszy, pazury i ogon, no i zęby jak u kota oczywiście.
Anime to działo się w jakiś średniowiecznych klimatach, były też chyba jakieś lochy. No i rycerzyki na koniach. :P
Nie mam zielonego pojęcia co to było za anime ale pamiętam tylko jak wyglądała ta gościuwa i nie stety że nie mam talentu do rysowania to nie mogę wam jej narysować mimo iż bym bardzo chciał. Będę bardzo wdzięczny za pomoc bo poszukuję tego anime już jakiś rok chyba może przesadziłem może nie ale to nie daje mi spokoju, za wszelką pomoc, dziękuję.
<<

dariusz

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 465

Rejestracja: 28 sty 2006, 15:35

Lokalizacja: Nojewo

Post autor: dariusz » 27 gru 2008, 17:08

Re: [Temat ogólny] Anime

Ant, ,,Spice And Wolf" O ile sie nie mylę.

Obrazek
Nvidia 9200 512 Mb, Intel Dual Core 2Ghz, Hdd 320 Gb, 4 Gb DDR 2 Ram.
<<

szalmar

Post autor: szalmar » 28 gru 2008, 13:30

Re: [Temat ogólny] Anime

Powiem Wam, że nie lubie M&A szybko mi pzreszło, jak u mnie w szkole teraz wszyscy sie sobie klaniają i "loffciają" Mangi, czytaja od prawej do lewej i wprowadzaja jakeis Japońskie zwyczaje.
Było to jakiś czas ciekawe, ale teraz to już jest żałosne i denerwujące.

Wiem, że lekki Off-top, ale chcialem wyrazić swoje zdanie na ten temat >.<
<<

Ant

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 28 gru 2008, 19:58

Re: [Temat ogólny] Anime

dariusz pisze:Ant, ,,Spice And Wolf" O ile sie nie mylę.

Obrazek
To ta gościuwa jest ruda? Jest pół człowiekiem pół kotem? Ma fioletową sierść? Ma ząbki i uszy kota? Ma ogonek jak kot? Mi się wydaje że to jest "Half Wolf".
<<

Viters

Awatar użytkownika

Średnio zaawansowany

Posty: 54

Rejestracja: 20 gru 2008, 20:54

Lokalizacja: Głowno

Post autor: Viters » 3 sty 2009, 14:15

Re: [Temat ogólny] Anime

Obejrzałem Fullmetal Alchemist. Wnioski? Ciekawe, trzyma w napięciu. Niestety kiepska końcówka.

Teraz oglądam Strawberry Panic. Ciekawe. Bynajmniej... troche dziwnie ujęte uczucia "dziewczyna-dziewczyna". Ale warto obejrzeć to echii :P


Polecam:

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=xdlIsiv5oqA
[ZBYT DUŻE ROZMIARY OBRAZKA W PODPISIE - OBRAZEK USUNIĘTY!]
<<

Fanagir

Post autor: Fanagir » 3 sty 2009, 16:02

Re: [Temat ogólny] Anime

Ant a może to? "Kyouran Kazoku Nikki" - troche zryte ale jest tam dziewczyna która jest fioletowa, ma kocie uszy i ogonek ;p.

Strawberry Panic ma dziwne wątki między dziewczynami dlatego, że to Shoujo-ai/yuri czyli romanse damsko-damskie ;p.
Ostatnio zmieniony 3 sty 2009, 16:05 przez Fanagir, łącznie zmieniany 2 razy.
<<

Ant

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 3 sty 2009, 20:52

Re: [Temat ogólny] Anime

K###E! Znalazłem!!! No może nie znalazłem ale zalazłem zdjęcie! Nie piszcie mi gdzie bo to scrrena robiłem bo strona już nie istniała! Znalazłem w google grafika gdzieś na ostatnich stronach! Przesyłam linka do twarzy:
Obrazek
Nagroda dla tego co znajdzie mi jak się zwie to anime! :evil:
<<

Viters

Awatar użytkownika

Średnio zaawansowany

Posty: 54

Rejestracja: 20 gru 2008, 20:54

Lokalizacja: Głowno

Post autor: Viters » 4 sty 2009, 13:31

Re: [Temat ogólny] Anime

Jako że skończyłem Strawberry Panic (fajne zakończenie, Shizumyia mnie zadziwiła) muszę obejrzeć podobny (dramat, romantyk, okruchy życia) Maria-sama ga Miteru. Tylko że to anime ma tak dziwną kolejność serii że nawet nie wiem jak to ściągać :D (to nie warez :P).
[ZBYT DUŻE ROZMIARY OBRAZKA W PODPISIE - OBRAZEK USUNIĘTY!]
<<

ges

Awatar użytkownika

Średnio zaawansowany

Posty: 97

Rejestracja: 31 sie 2006, 19:46

Post autor: ges » 8 sty 2009, 20:59

Odp.: [Temat ogólny] Anime

A ja oglądam sobie Bleach. Mogę o nim napisać że jest pełny walk. Najbardziej mi się podoba w nim przedstawienie walorów niektórych pań :hyhy: nie żebym był erotomanem ale co mam napisać jak po prostu lata mi po ekranie i sie na to jeszcze nie patrz :D

Link do odcinków online:
Obrazek
Obrazek
<<

Viters

Awatar użytkownika

Średnio zaawansowany

Posty: 54

Rejestracja: 20 gru 2008, 20:54

Lokalizacja: Głowno

Post autor: Viters » 26 sty 2009, 13:05

Re: [Temat ogólny] Anime

Oj już dużą liczbe dramatów obejrzałem. Tylko do ostatniej ovy Kimi Ga Nozomu Eien nie mam napisów ale doła miałem po tym anime xD Obecnie oglądam Green Green (raczej komedia, bo chusteczki czy poduszki nie wymaga) i Maria-sama Ga Miteru ova (3 sezon). Muszę powiedzieć że Maria-sama Ga Miteru to bardzo dobre anime z nutką dramatu ;p Po Green Green mam zamiar obejrzeć Elfen Lied, ale najpierw muszę się przygotować psychicznie xD

Anyway, z myanime list (http://myanimelist.net/animelist/Viters):
Obejrzane:
TV: 13, OVA: 2, Movies: 1, Spcl.: 2, Eps: 505, DL Eps: 308, Days: 8.08, Mean Score: 8.8, Score Dev.: 0.68

Heh, mój kolega ma 5000 epków obejrzanych ;p
<<

Iudex

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 491

Rejestracja: 8 lis 2005, 20:54

Post autor: Iudex » 26 sty 2009, 21:36

Re: [Temat ogólny] Anime

A oglądał ktoś Legend Of Duo? :)
Obrazek
Naprawdę świetne (ale czy to na pewno anime?:>)
<<

Viters

Awatar użytkownika

Średnio zaawansowany

Posty: 54

Rejestracja: 20 gru 2008, 20:54

Lokalizacja: Głowno

Post autor: Viters » 23 lut 2009, 18:59

Re: [Temat ogólny] Anime

Odświeżam

Polecam wszystkie obejrzane przeze mnie dramaty, a w szczególności Kanona ;P

http://myanimelist.net/animelist/Viters

Btw. Clannad niesamowite anime. Kto oglądał 18 odcinek After Story to wie o czym mówie. Do pewnego momentu komedia na każdym kroku... potem wszystko się zaczyna walić...
TV: 19, OVA: 6, Movies: 3, Spcl.: 4, Eps: 619, DL Eps: 308, Days: 10.08, Mean Score: 8.2, Score Dev.: 0.24

Btw2. Polecam Melancholie Harusi Suzumiyi (czyli chibi znanego anime Melancholy of Haruhi Suzumiya). Można to obejrzeć na http://www.clannad.wbijam.pl/newsy-54-1.html
<<

Ant

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 18 sie 2009, 12:52

Re: [Temat ogólny] Anime

"Slap up party - arad senki"
Wielki kontynent Arad. Rok 981. Grupa najemników zakrada się do jaskini z kokonem demona, rozsiewającego straszną zarazę. Zmienia ona wojowników w demonicznych rycerzy, tracących kontrolę nad własnym ciałem podczas bitew. Odnalezienie kokonu nie było zadaniem trudnym dla tej drużyny, ale problem stanowił obrońca, który kokonu tego pilnował. W tej walce jeden błąd następuje po drugim, a miłość i poświęcenie są smutnymi aktorami finału.

Kilka lat później, Baron, gość z wielkim mieczem, przemierza świat Arad w poszukiwaniu czegoś, co pozwoli mu się pozbyć zarazy, zżerającej jego rękę od kilku lat. Jest tak zwanym Demonicznym Rycerzem. Towarzyszy mu Roxy w formie małego ducha – sama wtedy straciła ciało w bitwie.
Tego dnia wędrowali do miejsca, do którego Baron jak zwykle zgubił drogę, kiedy coś nagle spadło z nieba. Ów jegomość, którego noga sterczała z ziemi, miał niewiarygodnego pecha. Powinien zginąć trzy razy w pierwszych trzech sekundach uczestnictwa w serialu, mimo to nakręcał do nie zwracającego nań uwagi Barona z niewiarygodną biegłością. Obaj byli idiotami, obaj z inną specjalizacją zbrojną, więc po chwili zaczęli się oddawać tradycyjnemu pojedynkowaniu. Na to natomiast czekali przedstawiciele grupy pokrzywdzonych, którzy podstępem umieli przekonać do pomocy sobie za darmo. Czas na prawdziwą pracę panowie wojownicy...
Obrazek


Opis zaczerpnięty z azunime.net

Anime bardzo fajne, kreska ładna, pośmiać się można, fabuła też dobra, więc mogę tylko powiedzieć - POLECAM! :ok: