Barcelona, Chelsea Londyn czy Manchester United?

O wszystkich dyscyplinach sportowych oraz o tym, co szczególnie kręci facetów - o Motoryzacji!

Jaką drużynę lubisz najbardziej ?

Barcelona
2
20%
ManU
6
60%
Chelsea
2
20%
 
Liczba głosów : 10
<<

szpon

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1308

Rejestracja: 2 lut 2006, 22:46

Skype: szpon5576

Post autor: szpon » 4 maja 2008, 21:04

Barcelona, Chelsea Londyn czy Manchester United?

Witam wszystkich, bardzo chciałbym się dowiedzieć jaką z tych 3 drużyn lubicie najbardziej.

Chelsea Londyn, FC Barcelona, Manchester United

ja uwielbiam Barcelone :D
Ostatnio zmieniony 4 maja 2008, 22:47 przez szpon, łącznie zmieniany 4 razy.


<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 4 maja 2008, 21:36

Re: Barcelona, Chelsea Londyn czy Manchester United?

Eeee... ja wybieram.. Josieniec Radostowice.. xD

No a tak na serio..

to Manchester United! Uwielbiam drybling Cristiano Ronaldo i strzały Rooneya. I ten stadion...
<<

kratos31

Awatar użytkownika

TOP Technik

Posty: 458

Rejestracja: 14 lis 2007, 20:36

Lokalizacja: Opole

Post autor: kratos31 » 4 maja 2008, 22:43

Re: Barcelona, Chelsea Londyn czy Manchester United?

Chelsea Londyn to moi faworyci. Za dokopanie Liverpoolowi :D
Ostatnio zmieniony 4 maja 2008, 22:44 przez kratos31, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

MATchlesS

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1724

Rejestracja: 5 lip 2007, 12:25

Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: MATchlesS » 4 maja 2008, 22:44

Re: Barcelona, Chelsea Londyn czy Manchester United?

szpon pisze:Nie musicie uzasadniać.
No jasne i niech każdy post składa się z jednego/dwóch wyrazów - każda osoba, która nie zna się na piłce (czytaj: nigdy nie widziała meczu z udziałem tej drużyny) wpisze sobie obojętnie jaką drużynę z trzech dostępnych, bo bardzo ucieszy się, że może sobie nabić posta.


UZASADNIAMY swój wybór :!:

Ale już nie będę taki krwiożerczy i zostawię resztę w spokoju...

Muszę przyznać, że ciężki orzech do zgryzienia miałem:

- Chelsea - nigdy nie przepadałem, głównie za cwaniacką taktykę (defensywa na maksa i kontrataki), teraz grają już jakby bardziej efektowny futbol (czytaj: więcej finezji ;-]). IMO Chelsea ma jedną z najlepszych linii defensywnych, również atak, z Drogbą na czele, jest bardzo skuteczny. Z resztą w drużynie nie ma słabych ogniw, co chyba jest jej największą zaletą.

- Manchester United - właśnie na tę drużynę zagłosowałem, głównie za sukcesy w tym sezonie. Drużyna "odrodziła się", oglądając mecze widać zgranie, a co najważniejsze - wysoką skuteczność, którą potwierdza znaczna ilość zdobytych bramek w sezonie. Manchester United to także świetna szkółka dla juniorów i nienaganna organizacja. Mój faworyt w finale Ligi Mistrzów.

- FC Barcelona - mimo świetnego składu - zawiodła. Grają bardzo nieregularnie, nie ma zgrania w drużynie. Zawodzi ostatnio linia defensywna, również sama sytuacja w klubie jest nie do zazdroszczenia. Szkoda, bo drużyna miała duże ambicje i na początku zapowiadało się, że będą nie do powstrzymania...
MATchlesS = MTS = Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. :-]
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę. :-]
PC: AMD Athlon 64 X2 5200+ | 4 GB RAM | GeForce 9600 (512 MB; EVGA) | 250 GB Seagate | Creative SBS 240 | LCD LG 17''
<<

Aq

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 5 maja 2008, 01:03

Re: Barcelona, Chelsea Londyn czy Manchester United?

Ja wybrałem Chelsea głownie z sentymentu. Jak to w każdej lidze zagranicznej mam swój ulubiony klub i właśnie w Anglii była nim Chelsea. Ten zespół jeszcze kilka lat temu przed wykupieniem go przez Abramowicza był małym angielskim klubem nie mogącym się równać z potentatami jak Man Utd czy Arsenal. Ale za co go lubiłem? Za graczy, którzy w nim występowali a mianowicie zagranicznych graczy nie anglików. Nie wiem czy się orientujecie wszyscy, bo jest tu sporo młodych ludzi. Kiedyś w lidze angielskiej grali głownie Anglicy. Nie było mowy o transferach z Włoch czy Hiszpanii ani innych krajów. Chelsea jako jeden z pierwszych klubów w Anglii właśnie sięgną po chłopaków z za wody. Występowali tam świetni zawodnicy jak Tore Andre Flo, Didier Deschamps, Gianfranco Zola, Gianluca Vialli, Ruud Gullit, Mark Hughes czy Dennis Wise.