[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): AttValue: " or ' expected in Entity, line: 93
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): attributes construct error in Entity, line: 93
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Couldn't find end of Start Tag font line 93 in Entity, line: 93
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Opening and ending tag mismatch: r line 1 and font in Entity, line: 93
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Extra content at the end of the document in Entity, line: 93
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 73: Attempt to read property "textContent" on null
[Dyskusja] Back-masking-Mowa wsteczna. - Strona 2 - .::Forum.Portal24h.pl::.

[Dyskusja] Back-masking-Mowa wsteczna.

Rozmowy o każdej muzyce przy muzyce.

<<

stachu

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1294

Rejestracja: 6 maja 2007, 11:05

Lokalizacja: Gliwice

Post autor: stachu » 1 cze 2008, 22:37

Re: [Dyskusja] Back-masking-Mowa wsteczna.

d6mi6n, też masz poniekąd racje ponieważ prawde zna tylko on i prawda leży teraz 2 metry pod ziemią ....


Obrazek
<<

minas

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 14 kwie 2006, 18:23

Post autor: minas » 1 cze 2008, 23:05

Re: [Dyskusja] Back-masking-Mowa wsteczna.

Miał schizofremie to po pierwsze. Jego towarzystwo - podobno każdy z kim tworzył zazdrościli mu talentu to po drugie. Jaranie, ćpanie to trzecie, a że miał też problemy z wojskiem skumulowało to wszystko. Takie jest moje zdanie.
<<

maciek120

Post autor: maciek120 » 2 cze 2008, 17:22

Re: [Dyskusja] Back-masking-Mowa wsteczna.

minas pisze:Jego towarzystwo - podobno każdy z kim tworzył zazdrościli mu talentu to po drugie
A to źle ze go chwalili ja bym sie cieszył gdy ktoś mnie podziwiał.
<<

d6mi6n

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 221

Rejestracja: 7 wrz 2007, 20:20

Post autor: d6mi6n » 2 cze 2008, 18:24

Re: [Dyskusja] Back-masking-Mowa wsteczna.

według mnie to co napisał minas, nie będzie do końca prawdą, tak jak wcześniej napisałem wiesz to z internetu, bo gdzieś przeczytałeś, ktoś ci powiedział a może było zupełnie inaczej, praktycznie każda wersja, którą powiem też możemy uznać za prawdziwą
Nie wiem jak to jest, ale może zrozumiem w końcu Życia uczę się stale by pojąć wiedzę ojców
<<

minas

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 14 kwie 2006, 18:23

Post autor: minas » 2 cze 2008, 19:22

Re: [Dyskusja] Back-masking-Mowa wsteczna.

maciek120 pisze:
minas pisze:Jego towarzystwo - podobno każdy z kim tworzył zazdrościli mu talentu to po drugie
A to źle ze go chwalili ja bym sie cieszył gdy ktoś mnie podziwiał.
Zazdrościć to nie równa sie chwalić.
<<

maciek120

Post autor: maciek120 » 2 cze 2008, 20:54

Re: [Dyskusja] Back-masking-Mowa wsteczna.

minas pisze:Zazdrościć to nie równa sie chwalić.
To ja nie wiem o co chodzi rozwiń troche tą wypowiedz.
<<

d6mi6n

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 221

Rejestracja: 7 wrz 2007, 20:20

Post autor: d6mi6n » 2 cze 2008, 21:06

Re: [Dyskusja] Back-masking-Mowa wsteczna.

minas pisze:Jego towarzystwo - podobno każdy z kim tworzył zazdrościli mu talentu
maciek120, czy ty nie rozumiesz prostego pojęcia podziwiać a zazdrościć
podziwiać - uznawać za najlepsze, i znajdywać w tym same pozytywy
zazdrościć - część jakby tylko mogła to by go (cenzura)** bo był lepszy bo był jednym z najlepszych

PANOWIE, schodzicie z tematu! Trzymać się tematyki wątku - następne posty absolutnie nie na temat będą kasowane! Załóżcie osobny temat, jeśli chcecie diametralnie zmienić typ wątku. MTS
Ostatnio zmieniony 2 cze 2008, 21:25 przez d6mi6n, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie wiem jak to jest, ale może zrozumiem w końcu Życia uczę się stale by pojąć wiedzę ojców
<<

minas

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 14 kwie 2006, 18:23

Post autor: minas » 2 cze 2008, 23:26

Re: [Dyskusja] Back-masking-Mowa wsteczna.

<font color=red><b>po prostu</b></font> "wchodzili" na niego. Jechali mu. Przykład: Abradab z czasów gdy tworzyli w Kaliber44. I mimo to że Dab jest teraz dosyć popularny to nigdy by nie dorównał Magikowi. Ich rozstanie (rozwiązanie zespołu) nigdy nie było do końca jasne. Nikt z nich nie podał konkretnej przyczyny. Takie jest moje zdanie.

Co do back-masking to ciekawe, czy w innych piosenkach też można znaleźć ukryty podtekst, i czy inni członkowie kalibru 44 wiedzieli o tym, co Magik stworzył ( a może i nie stworzył )...
<<

maciek120

Post autor: maciek120 » 3 cze 2008, 13:42

Re: [Dyskusja] Back-masking-Mowa wsteczna.

Jeszcze wyczytałem:
Ty już wiesz? *
lecę od tyłu wiesz? *

to na samym początku jest ...
normalnie magia.... ale wyczytałam ze ludzie którzy mają schizofrenie to mają własnie zdolności do backmaskingu albo to podswiadomość jego i sam nie wiedział o tym
Pisało tez ze Rahim i reszta ekipy z PFK nic nie wiedzieli o tym ze jego pisoenka +i- po odtworzeniu od tyłu zawiera ukryte tresci.Tak samo koledzy z kalibra nikt nie puszczał piosenki od tyłu bo nie miał po co.Jeden typek pisałze miałokazje gadac z PFK pare razy ale nigdy nie miał odwagi poruszyc temat Magika i jego piosenki. A ciekawe czy tamci z kalibra 44 żyją czy co bo nic nie ma zadnego zespołu nie założyli innego przez tyle lat.