Iron Maiden w Warszawie.

Rozmowy o każdej muzyce przy muzyce.

Czas głosowania minął 7 sie 2008, 02:15

Czy zjawisz się na koncercie Ironów ?

Tak
0
Brak głosów
Nie
6
86%
Nie wiem, ale raczej TAK
1
14%
Nie wiem, ale raczej NIE
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 7
<<

Capon

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 847

Rejestracja: 5 sie 2007, 01:16

Lokalizacja: Ługi

Post autor: Capon » 24 lip 2008, 02:15

Iron Maiden w Warszawie.

Witam !

Jak pewnie wszyscy fani Ironów wiedzą że 7 sierpnia jest koncert, dlatego pragnę przeprowadzić tę ankietę aby się dowiedzieć ile osób z portalu się zjawi :)

Info na temat koncertu:
Jak już informowaliśmy, Iron Maiden zagra na stadionie Gwardii w Warszawie 7 sierpnia 2008 roku. Koncert jest częścią trasy Somewhere Back In Time World Tour 2008. W połączeniu z planowanymi na 2008 roku wydawnictwami DVD Live After Death i Maiden England z teledyskami, ta trasa, nazwana Somewhere Back In Time, przypomni historię zespołu, skupiając się głównie na dokonaniach z lat 80. Dotyczyć to będzie zarówno doboru utworów, jak i scenicznych dekoracji, które nawiązywać będą do "egipskiej" produkcji znanej z trasy Powerslave w latach 1984-1985. Będzie to najbardziej dopracowana i spektakularna seria show w dotychczasowej karierze bandu. Nie zabraknie elementów z tournee Somewhere In Time w latach 1986-87, jak chociażby Eddiego jako cyborga.

Bilety: 130 zł

Plan koncertu:

16:00 - otwarcie drzwi
19:00 - 19:30 gość specjalny
20:00 - 20:45 support
21:30 - 23:30 IRON MAIDEN
wypowiedź lidera zespołu na temat koncertu w Polsce/Warszawie:
"To będzie dla nas bardzo wyjątkowy koncert z wielu powodów, ale głównie dlatego, że Powerslave Tour otwieraliśmy koncertem w Warszawie i do tego była to nasza pierwsza wizyta w Polsce - wspominał Steve Harris - a była to wielka sprawa, bo w tym czasie na to co działo się w Polsce największy wpływ mieli Sowieci. Mimo tego, że wiele osób mówiło nam, że musimy zdawać sobie sprawę z reguł gry panujących w kraju "za żelazną kurtyną" to my spotkaliśmy się z wyjątkowo entuzjastycznym i ciepłym przyjęciem ze strony fanów w Polsce, którzy niejednokrotnie musieli oszczędzać cały miesiąc, by móc kupić sobie jedną naszych płyt. Dlatego właśnie od tamtego pamiętnego koncertu koncertu zawsze staramy się, by podczas każdej trasy przyjechać z koncertem do Polski, bo fani przypominają nam wciąż te niezwykłe czasy. To jest również niesamowita rzecz, że mamy możliwość by użyć DVD Live After Death by oddać klimat z lat 80tych. To będzie niesamowita zabawa i umożliwia nam wciąż nowe podejście do piosenek granych na trasie sprawiając, sprawiając będą brzmiały wciąż świeżo dla zespołu i dla fanów. Trasa Powerslave z egipską tematyką była wspaniała i nie możemy się doczekać, aby przypomnieć tamtą produkcję."
Ja niestety nie jestem pewien czy będę(problemy finansowe) ale raczej uda mi się wyciągnąć ojczulka(tata wierny fan Ironów) ;)

PS: Wypowiedzi na temat tego koncertu są mile widziane ;)
Ostatnio zmieniony 24 lip 2008, 02:16 przez Capon, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek