Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Plebiscyty i konkursy.

Czas głosowania minął 31 sie 2008, 12:25

Który - Twoim zdaniem - Moderator jest najlepszy:

Delacroix
11
32%
Iwan
5
15%
Lucas McFly
2
6%
mad_prince
9
26%
MATchlesS
7
21%
 
Liczba głosów : 34
<<

globus

Post autor: globus » 19 sie 2008, 10:11

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Także przystopuj troszkę, bo jak na razie jesteś nieco za "mały", żeby fikać modom
bartekmp, Tak a ty dostałes VIP'a i jestes Boss.

Oczywiscie w formie zartu pisze,tak jak to kolega bartekmp, pisał do mnie wczoraj....
Ostatnio zmieniony 19 sie 2008, 10:11 przez globus, łącznie zmieniany 1 raz.


<<

bartekmp

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1841

Rejestracja: 14 maja 2006, 18:52

Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bartekmp » 19 sie 2008, 10:17

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

globus, tak jestem Boss, a to forum o plebiscycie, więc czas zakończyć OT i się opamiętać :)

Skoro wszyscy mówią na kogo głosowali, to ja też powiem - moim typem jest m_p, bo lubię jego sposoby eksterminacji "robali", no i używa Linuksa, co jest bardzo na plus. A Iwana nie będę faworyzować, bo znowu będzie, że to koneksja :P.
Semper in altum
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 19 sie 2008, 10:40

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

globus pisze:Nie widzialem aby inny mod tak komus napisał.
Może inni od razu walą warna i nie chce im się grzecznie pisać tej informacji dla innych olewających Regulamin? :P
globus pisze:"forumowicze sa proszeni o nie udzielanie sie w temacie dopoki urzytkownik nie spełni RŻĄDANIA moderatora" i to rządania mnie tak irytuje ze no nie moge
No i irytowac nadal będzie. Dotychczas było tak, że MOD prosił zakładajacego temat o poprawienie go wg zasad Regulaminu, ale ktos z forumowiczów odpowiadał na pytanie załozyciela tematu i ten zalozyciel tematu miał już w d. MODa, bo temat byl już dla niego zakończony, wiec powstała ta dzielna i potrzebna tabliczka :]
globus pisze:" Przepraszam ale twoj post jest sprzeczny z regulaminem prosze wyedytowac temat"
Za co mamy Cię przepraszać? Przepraszać, że łamiesz Regulamin?
Aq pisze:To „modelatorki” nie wiedzą, że przy każdym błędzie, po zapisaniu tematu zapala się czerwona lampka, i każdy błąd widać jak na dłoni w postaci czerwono-kolorowych wyrazów
Nie przy każdym, tylko przy kilkudziesięciu najpopularniejszych ortografach (baza tworzona przeze mnie). Jak by jeszcze co niektórzy o tym nie wiedzieli...
Aq pisze:przecież wy jesteście tylko „Moderatorami”
Więc Ty jesteś tylko Uzytkownikiem forum? Drugie więc: powinieneś ograniczać się tylko do takiej komendy: MYŚLENIE :P Myśl jak nie dostać kolejne ostrzeżenie, bo widze że ciężko pracowałeś i masz już aż 2.
Aq pisze:jeśli post, chociaż w 1% spełnia wymagania tematu
Czyli aż w 99% nie spełnia "wymagań tematu"!
Jest jeszcze kwestia akceptacji postów „twój post czeka na akceptację” czy coś w tym stylu……………….???????? Nie ma to jak wolność słowa.
Po co te kropki i znaki zapytania? Polski język przewiduje maks. 3x znaki "?"
Wolnośc słowa w sprawdzonych poradach nie istnieje (wyjasnił już to MOD dlaczego tam tak jest). Idąc dalej: wolność słowa na każdym forum na którym są moderatorzy również nie istnieje (bo musisz stosować się do ustalonych zasad). Użyj komendy MYŚLENIE, aby zastanowić się dlaczego zawsze tak jest.

Głosuje na MATchlesS, bo globus go nie lubi ;) i za to, że chce mu się dokladnie opisywac w dopiskach do postu w jaki sposób Użyszkodnik łamie Regulamin.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2008, 10:48 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

MATchlesS

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1724

Rejestracja: 5 lip 2007, 12:25

Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: MATchlesS » 19 sie 2008, 11:01

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Capon pisze:w końcu ktoś się publicznie odważył to powiedzieć.
Odważył? Czy ja za takie coś biję? Przecież ja się cieszę, jak ktoś mnie krytykuję lub zwróci uwagę, bo przynajmniej wiem, że coś robię źle. ;)
Boicie sie czegoś, czy jak? Myślicie, że warny polecą za jakąś krytykę? Odpowiadając: LOL
globus pisze:dałbym MATchlessa ale za bardzo kiedys przyuwazylem że kozaczy i sie wywyzsza, ze on ma władze a my mamy klekac
Bez przesady kolego. Chyba będę musiał w przyszłości podawać niektórym wszystko wprost, bo zaś są pewne nieścisłości i takowe zagrania. Trzeba czasem odróżnić sarkazm od chamstwa tudzież pojąć przejrzystą aluzję...
A MTS'a podziwiam jak nic.. gdzie wejdę do tematu to poprawione wszystko na cacy. Się tak zdaje, że cały dzień na forum siedzisz. Wiem, że to nie jest prawda ale tak to wygląda. I podziwiam Cię za Twoją sumienną pracę.
Wyobraź sobie, że codziennie jeszcze dwie godziny gram w piłkę, dwie godziny oglądam telewizję tudzież wyjście z dziewczyną. I jeszcze dużo czytam i pracuję (pisanie recenzji). Ale od czego ma się tych kilku klonów... :)
Robertinho pisze:jak tak dalej pójdzie to posypią się warny..

Nie no, bez przesady. Za twórczą dyskusję? :)
Przynajmniej może do niektórych co nieco wejdzie do główki. :)
globus pisze:Ale teraz MATchlesS wejdzie tu i pomysli ze jest jakims moim wrogiem.
W przeciwieństwie do niektórych po uwagach nie obrażam się i nie rzucam mięsem. Przyjmuję wszystko na klatę i tak też jest tym razem. Wróg, bo zwrócił uwagę? No bez jaj, bardziej przyjaciel, jak chciał mi pomóc.
Także przystopuj troszkę, bo jak na razie jesteś nieco za "mały", żeby fikać modom
Każdy może "fikać", obojętnie czy ma na koncie jedną czy tysiąc wypowiedzi na Forum. Ważne, aby uwaga była sensowna, bo taką jestem w stanie jak najbardziej przyjąć.
Capon pisze:Ja jak piszę że większość modów się wywyższa, również głównie mam na myśli MATchlessa...
Bo czasem "pokrzyczę" na osobę, do której wysłałem PW i pisałem pięć razy, żeby nie robiła znów czynności X, a ta osoba i tak to robi? A może dlatego, że działam konsekwentnie i tym samym troszkę surowiej oceniam? Jak dla mnie nie jest to wywyższanie... Nigdy nie napisałem "Ej spieprzaj, bo ja jestem tu MODem i mam Cię w (_!_)."
Maciek pisze:za to, że chce mu się dokladnie opisywac w dopiskach do postu w jaki sposób Użyszkodnik łamie Regulamin.
Nie chcę mi się. Ale co poradzę na to, że jestem ambitny i dbam o dobro Użytkowników. Taki nawyk... ;)

Swoją drogą Delacroix wszystko zgrabnie podsumował i odpowiedział na Wasze zarzuty. To wszystko. Dziękuję. :)

PS. Panowie, a może zamiast by tak marudzić wysłać zgłoszenie na inny, trwający właśnie Plebiscyt :?: Bo nominacji malutko troszkę jest...
Ostatnio zmieniony 19 sie 2008, 11:50 przez MATchlesS, łącznie zmieniany 6 razy.
MATchlesS = MTS = Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. :-]
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę. :-]
PC: AMD Athlon 64 X2 5200+ | 4 GB RAM | GeForce 9600 (512 MB; EVGA) | 250 GB Seagate | Creative SBS 240 | LCD LG 17''
<<

Capon

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 847

Rejestracja: 5 sie 2007, 01:16

Lokalizacja: Ługi

Post autor: Capon » 19 sie 2008, 11:50

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Delacroix pisze:zastanawiałem się, czy mu warna nie wlepić, ale zawsze dochodziłem do wniosku, że jeszcze jednak nie, chłopak ma potencjał, szkoda by było go stąd wypłoszyć.
I właśnie za to wspaniałomyślne podejście do innych użytkowników na Ciebie właśnie zagłosowałem :)
MATchlesS pisze:Bo czasem "pokrzyczę" na osobę, do której wysłałem PW i pisałem pięć razy, żeby nie robiła znów czynności X, a ta osoba i tak to robi? A może dlatego, że działam konsekwentnie i tym samym troszkę surowiej oceniam? Jak dla mnie nie jest to wywyższanie
Wybacz, ale po prostu czasem mnie za bardzo przerażasz :P
Wybacz, ale po prostu czasem przerażają mnie posty niektórych. I dlatego jest tak, a nie owak lub owak, a nie tak. MTS :P

PS: Tak każdy się zagadał w tym plebiscycie że każdy zapomniał o "najlepszym sprzętowcu"...
Ostatnio zmieniony 19 sie 2008, 11:57 przez Capon, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
<<

SWAT

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 685

Rejestracja: 1 cze 2006, 13:33

Skype: krystian_44

Lokalizacja: Pustkowia

Post autor: SWAT » 20 sie 2008, 23:53

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

A ja mam pytanie do moderatorów. Jeśli mogę o to zapytać. Kto z waszej 5 daje najwięcej ostrzeżeń, a kto najmniej?
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 21 sie 2008, 10:13

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

SWAT pisze:Kto z waszej 5 daje najwięcej ostrzeżeń, a kto najmniej?
Każdy MOD za każde Ostrzeżenie które dał komuś otrzymuje jedną gwiazdkę w swoim profilu. Gwiazdki widzą tylko modzi i admin. Im dany mod ma więcej gwiazdek tym jest ważniejszym modem. Tego kto dał już najwięcej Ostrzeżeń, a więc i ma najwięcej gwiazdek uzgodnilismy że nie zdradzimy :P
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

MATchlesS

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1724

Rejestracja: 5 lip 2007, 12:25

Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: MATchlesS » 21 sie 2008, 11:47

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

SWAT pisze:Kto z waszej 5 daje najwięcej ostrzeżeń, a kto najmniej?
A co to ma do tematu? Chcesz na tej podstawie oddać swój głos!? Jeśli tak, to ---> :rotfl:

Jak chcesz, to sobie posprawdzaj:
warnings.php
Ostatnio zmieniony 21 sie 2008, 11:48 przez MATchlesS, łącznie zmieniany 1 raz.
MATchlesS = MTS = Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. :-]
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę. :-]
PC: AMD Athlon 64 X2 5200+ | 4 GB RAM | GeForce 9600 (512 MB; EVGA) | 250 GB Seagate | Creative SBS 240 | LCD LG 17''
<<

SWAT

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 685

Rejestracja: 1 cze 2006, 13:33

Skype: krystian_44

Lokalizacja: Pustkowia

Post autor: SWAT » 21 sie 2008, 12:19

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

MATchlesS pisze:Jeśli tak, to ---> :rotfl:
Już oddałem swój głos. Na Lucasa McFly. Już o tym zresztą pisałem.
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
<<

Aq

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 21 sie 2008, 22:32

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Każdy MOD za każde Ostrzeżenie które dał komuś otrzymuje jedną gwiazdkę w swoim profilu. Gwiazdki widzą tylko modzi i admin. Im dany mod ma więcej gwiazdek tym jest ważniejszym modem. Tego kto dał już najwięcej Ostrzeżeń, a więc i ma najwięcej gwiazdek uzgodnilismy że nie zdradzimy
Jak ja mam uruchomić myślenie to ty się lepiej człowieku zastanów co ty piszesz.
<<

Ant

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 21 sie 2008, 22:51

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Lucas McFly to jakiś nowy Moderator? Pierwszy raz o nim słyszę. :D
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 22 sie 2008, 09:55

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Aq pisze:Jak ja mam uruchomić myślenie to ty się lepiej człowieku zastanów co ty piszesz.
Jesteś sztywny, jakbyś miał kolbę kukurydzy w tyłku, jak to ujął Frost z Aliens. Zero poczucia humoru. Może by już zjeżdżał, czy mam się pofatygować i wlepić ci warna za tak bezczelne odzywki pod adresem admina?
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

drynda

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 724

Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:41

Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: drynda » 22 sie 2008, 13:06

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Ja tam zagłosowałem na Delacroix'a, dlaczego? Uwielbiam jego sposób pisania postów.
Maciek pisze:Każdy MOD za każde Ostrzeżenie które dał komuś otrzymuje jedną gwiazdkę w swoim profilu. Gwiazdki widzą tylko modzi i admin. Im dany mod ma więcej gwiazdek tym jest ważniejszym modem. Tego kto dał już najwięcej Ostrzeżeń, a więc i ma najwięcej gwiazdek uzgodnilismy że nie zdradzimy :P
Jedna odpowiedz na tyle postów :) , już pewnie wszyscy będą wiedzieć za co te ostrzeżenia, po prostu:
Myślenie=Brak warnów (odkrywcze co nie)
Dlatego właśnie powinniście zastanowić się nad tym co piszecie. Poczytajcie konstytucję (uważam że powinna ona obowiązywać na tym forum) to może dowiecie się, że każdy wobec prawa jest równy (no może nie licząc Admina, on spod prawa jesst wyjęty :P).
Podsumowując, moderatorzy dobrze wypełniają swoje obowiązki, bla bla.. :)

I na koniec posta przytoczę pewien cytat, może da części użytkowników do myślenia i zastanowienia się nad swoim marnym losem u stóp MTS'a

"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów."
-- Stanisław Lem ...
Obrazek
<<

Capon

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 847

Rejestracja: 5 sie 2007, 01:16

Lokalizacja: Ługi

Post autor: Capon » 22 sie 2008, 14:18

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

drynda pisze:"Dopóki nie skorzystałem z internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów." -- Stanisław Lem ...
szczerze mówiąc nigdy się tak nad tym nie zastanawiałem, ale po przeczytaniu tego cytatu od razu naszła mnie pewna myśl: "kur** przecież to prawda !"
Obrazek
<<

Aq

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 22 sie 2008, 14:35

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Delacroix w twoim życiu jest tylko jedna myśl przewodnia "widzę więc jestem", szkoda że tak się różni od oryginału ;)
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 22 sie 2008, 17:49

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Aq, a możesz uzasadnić?!
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

Ignac

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 316

Rejestracja: 15 lip 2008, 23:13

Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Ignac » 27 sie 2008, 18:46

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

globus pisze:bartekmp, Tak a ty dostałes VIP'a i jestes Boss.
Boss czy nie Boss jest w forumowej hierarchii trochę wyżej od ciebie.
bartekmp pisze:Także przystopuj troszkę, bo jak na razie jesteś nieco za "mały", żeby fikać modom, którzy z własnej woli pilnują porządku i poprawiają twoje śmieszne błędy...
Myśle że między innymi o to chodziło z tym wywyższaniem.. No ale po to ta ranga VIP powstała.

MATchlesS gratuluję wyrozumiałości. Mod nie jest zwykłym użytkownikiem forum tylko pilnuje i porządkuje ten cały bajzel który my użytkownicy tworzymy i myślę że ma prawo się wywyższać. A poza tym to i tak dużo luzu mamy. Gdyby za każde przewinienie dawać warna, to co drugi (albo i każdy) użytkownik miałby przynajmniej jedno ostrzeżenie :P
<<

bartekmp

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1841

Rejestracja: 14 maja 2006, 18:52

Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bartekmp » 27 sie 2008, 19:13

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

ignacq133 pisze:Myśle że między innymi o to chodziło z tym wywyższaniem.. No ale po to ta ranga VIP powstała.
Vide tego, co napisałem, koleś rzadko bywa na forum (teraz może częściej) i jeszcze krytykuje. No, ale mniejsza z tym, nie miało to brzmieć jako wywyższanie.

MATchlesS jako moderator i jako użytkownik spisuje się w 121%. Na dodatek udziela się w wielu innych portalach/forach, a chłop ma nadal poprawiać te błędy i inne niezgodności z regulaminem. Pokłon Allacha dla niego :padam: .

Ale ja zagłosowałem na mad_prince (jak wyżej pisałem).I mam dodatkowy powód - m_p ma charakterystyczne poczucie humoru :D
ignacq133 pisze:Boss czy nie Boss jest w forumowej hierarchii trochę wyżej od ciebie.
Nie czuję się jakoś wyżej w tej hierarchii, nie potrzebuję wcale tej wyższości. Nadal jestem zwykłym userem i mogę dostać warna. A to, że dostałem jakieś bajery typu [.you] w podpisie i dostęp do forum modów, to taki ficzer tej rangi xD
Ostatnio zmieniony 27 sie 2008, 19:16 przez bartekmp, łącznie zmieniany 1 raz.
Semper in altum
<<

Ignac

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 316

Rejestracja: 15 lip 2008, 23:13

Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Ignac » 27 sie 2008, 19:22

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Mój głos na MATchlesS'a. Za skrupulatne i dokładne poprawianie wszystkich błędów oraz cierpliwość do niereformowalnych userów (m. in. mnie :P)
<<

Capon

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 847

Rejestracja: 5 sie 2007, 01:16

Lokalizacja: Ługi

Post autor: Capon » 30 sie 2008, 11:19

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Carlik pisze:ja zagłosowałem na Iwana , a tylko dlatego , że musiałem na kogoś zagłosować ;D .
ktoś Ci karze głosować ?
Robertinho pisze:Tak po za tym to głosowałem na Iwana... z wiadomych powodów..
Myślę że te głosy powinno się usunąć, bo to nie jest plebiscyt na najlepszego kumpla ani przypadkowego moda...
Obrazek