Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Plebiscyty i konkursy.

Czas głosowania minął 31 sie 2008, 12:25

Który - Twoim zdaniem - Moderator jest najlepszy:

Delacroix
11
32%
Iwan
5
15%
Lucas McFly
2
6%
mad_prince
9
26%
MATchlesS
7
21%
 
Liczba głosów : 34
<<

MATchlesS

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1724

Rejestracja: 5 lip 2007, 12:25

Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: MATchlesS » 17 sie 2008, 12:25

Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Powtórka TEGO tematu, ale zaszły od tego czasu małe roszady. :)
Który z nas najlepiej wykonuje swoje obowiązki? GŁOSUJCIE!
Zapraszam także do twórczej dyskusji :!:

Szczegóły dotyczące Plebiscytu znajdziesz w TYM temacie.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2008, 13:24 przez MATchlesS, łącznie zmieniany 4 razy.


MATchlesS = MTS = Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. :-]
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę. :-]
PC: AMD Athlon 64 X2 5200+ | 4 GB RAM | GeForce 9600 (512 MB; EVGA) | 250 GB Seagate | Creative SBS 240 | LCD LG 17''
<<

Capon

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 847

Rejestracja: 5 sie 2007, 01:16

Lokalizacja: Ługi

Post autor: Capon » 17 sie 2008, 14:37

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

moim zdaniem najlepszy moderator to Delacroix bo sumiennie wykonuje swoją robotę i zamiast pod wpływem humoru sypać warny, najpierw da słowne ostrzeżenie a przede wszystkim nie wywyższa się jak większość modów.
Ostatnio zmieniony 17 sie 2008, 14:37 przez Capon, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
<<

MATchlesS

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1724

Rejestracja: 5 lip 2007, 12:25

Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: MATchlesS » 17 sie 2008, 14:50

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Capon pisze:najpierw da słowne ostrzeżenie
Nie zamierzam w tym temacie nawiązywać do sposobu pracy Moderatorów, ale nie mam wyjścia.

1. Nie mamy żadnego obowiązku wysyłania jakiś powiadomień, tym bardziej, iż ostrzeżenia znikają po miesiącu (rzadkość na innych forach).
2. Pomimo, że jest to nieobowiązkowe, ja (i jak widać nie tylko ja) i tak je często wysyłam (szczególnie, gdy sprawa dotyczy mniejszych wykroczeń - edytowanie itp.), żeby ostrzec i poinformować o znacznej możliwości otrzymania warna.
3.
pod wpływem humoru sypać warny
Przykład takowej sytuacji...
Ostatnio zmieniony 17 sie 2008, 14:50 przez MATchlesS, łącznie zmieniany 1 raz.
MATchlesS = MTS = Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. :-]
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę. :-]
PC: AMD Athlon 64 X2 5200+ | 4 GB RAM | GeForce 9600 (512 MB; EVGA) | 250 GB Seagate | Creative SBS 240 | LCD LG 17''
<<

bartekmp

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1841

Rejestracja: 14 maja 2006, 18:52

Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bartekmp » 17 sie 2008, 14:53

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Capon, nie uważasz, że głosowanie będzie bardziej emocjonujące, gdy nie będziemy pisać na kogo głosowaliśmy? :)


Bez przesady - to zabawa, jak chcą pisać, to niech piszą. MTS

Jak uważasz MTS ;).
Ostatnio zmieniony 17 sie 2008, 17:46 przez bartekmp, łącznie zmieniany 2 razy.
Semper in altum
<<

stachu

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1294

Rejestracja: 6 maja 2007, 11:05

Lokalizacja: Gliwice

Post autor: stachu » 17 sie 2008, 14:59

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

A to ja na złość bartkowi powiem :P

Głosowałem na m_p ponieważ wg mnie on umie najlepiej rozwiązać konflikty. Potrafi i często woli np w stosunku do mnie prawić kazania niż dawać warny, za to go lubię :P
Obrazek
<<

Carlik

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 364

Rejestracja: 29 sie 2007, 14:58

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Carlik » 17 sie 2008, 16:29

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

ja zagłosowałem na Iwana , a tylko dlatego , że musiałem na kogoś zagłosować ;D .
Gigabyte GA-M720-US3,AMD Athlon II 245 2.9 3.534 1.4V,4GB Kingmax 800 811,WD Caviar 3200AAKS,Samsung F1 750GB,PALIT GF9600GT 512MB,X360 Arcade Falcon, PSP2004 5.00 m33-6.
<<

SWAT

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 685

Rejestracja: 1 cze 2006, 13:33

Skype: krystian_44

Lokalizacja: Pustkowia

Post autor: SWAT » 17 sie 2008, 17:52

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Ja zagłosowałem na Lucas McFly ponieważ wydaje mi się że udziela się tylko wtedy gdy ma coś bardzo ważnego do powiedzenia w danym temacie.
Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
<<

kratos31

Awatar użytkownika

TOP Technik

Posty: 458

Rejestracja: 14 lis 2007, 20:36

Lokalizacja: Opole

Post autor: kratos31 » 17 sie 2008, 19:41

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Mój głos to Iwan, pomaga oraz kara jak trzeba
<<

daniellll

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 328

Rejestracja: 27 sty 2008, 09:32

Lokalizacja: Z przed monitora

Post autor: daniellll » 18 sie 2008, 09:53

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Moj glos to MATchlesS, Pomaga wie kiedy sypnac warna kiedy dac tylko ostrzec.Dba o nasze tematy i bardzo czesto je poprawia :P Pisze świetne recki na stronie glownej portal24h. :hyhy:

Stachu Ale może i robi to swietnie jest to dodatkowe zajecie.
Ostatnio zmieniony 18 sie 2008, 10:01 przez daniellll, łącznie zmieniany 2 razy.
Windows XP=300ZŁPakiet Ofice=200ZŁ
Zdziwienie policji ze masz oryginalne oprogramowanie=Bezcenne
2x2,4ghz 4x1GB ram GeForce 8800GTS 320 MB
<<

stachu

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1294

Rejestracja: 6 maja 2007, 11:05

Lokalizacja: Gliwice

Post autor: stachu » 18 sie 2008, 09:59

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Co najwazniejsze pisze świetne recki na stronie glownej portal24h. :hyhy:
Robi to z własnej woli nie podlega to pracą moda więc nie powinno to być brane pod uwagę... :cisza:

Prawda. Poza tym do tej świetności im dużo brakuje... MTS
Ostatnio zmieniony 18 sie 2008, 11:00 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
<<

globus

Post autor: globus » 18 sie 2008, 20:42

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Głos na Iwana bo dałbym MATchlessa ale za bardzo kiedys przyuwazylem że kozaczy i sie wywyzsza, ze on ma władze a my mamy klekac. Sorry ale takie jest moje zdanie.
<<

zioomus

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 823

Rejestracja: 17 wrz 2005, 19:13

Lokalizacja: Płock

Post autor: zioomus » 18 sie 2008, 23:22

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Delacroix, mój faworyt, świetnie wykonuję swoją robote, nie nabija, pisze zawsze z sensem.
Zapraszam do mojej galerii :)
<<

Capon

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 847

Rejestracja: 5 sie 2007, 01:16

Lokalizacja: Ługi

Post autor: Capon » 18 sie 2008, 23:51

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

globus pisze:dałbym MATchlessa ale za bardzo kiedys przyuwazylem że kozaczy i sie wywyzsza, ze on ma władze a my mamy klekac.
w końcu ktoś się publicznie odważył to powiedzieć.
Ja jak piszę że większość modów się wywyższa, również głównie mam na myśli MATchlessa...
Obrazek
<<

globus

Post autor: globus » 19 sie 2008, 01:18

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Capon, Wiem ze to może nie w porzadku i mogą inni to źle odebrac ale modzi powinny jakos tak inaczej sie zachowywac.Np. nie lubie tej tabliczki co psize "forumowicze sa proszeni o nie udzielanie sie w temacie dopoki urzytkownik nie spełni RŻĄDANIA moderatora" i to rządania mnie tak irytuje ze no nie moge i jescze MATchlesS wystawil mi taka tabliczke wczoraj to juz mnie tak wkurzylo ze mała bania.Powinno byc bardziej kulturalnie. Modzi powinni mowic " Przepraszam ale twoj post jest sprzeczny z regulaminem prosze wyedytowac temat" I tez mnie denerwuje ze psize " Usuwam temat a ty dostaniesz OSTRZEZENIE!!!" Odbieram to jako grozbe/szantaz najlepiej napsizcie tam "Usuwam temat a ty masz wpier..." Przyciołem też ze najczesciej MATchlesS i tylko on w warnie pszie "Warn za olewanie wszelkich zasad dotyczących zakładania nowych wątków, bardzo niski poziom intelektualny wypowiedzi, dublowanie tematów oraz SPAM " Nie widzialem aby inny mod tak komus napisał.

Opamietajcie sie to nie jest forum SS tylko forum do rozmów.Prosimy o łągodniejsze zdania w lepszej formie (bez szantarzu).

Widzicie jest 1:25 a ja nie moge przez Niego spac tak mnie poruszył chlip.... HAHA :rotfl:
Ostatnio zmieniony 19 sie 2008, 01:25 przez globus, łącznie zmieniany 3 razy.
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 19 sie 2008, 08:30

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

globus pisze:nie jest forum SS tylko forum do rozmów
Hehe... przeginasz.
globus pisze:"forumowicze sa proszeni o nie udzielanie sie w temacie dopoki urzytkownik nie spełni RŻĄDANIA moderatora
Błędu ortograficznego już się nie uczepię tutaj. Ale ale. To jedyny sposób, żeby WYMUSIĆ na użytkowniku przestrzeganie regulaminu. Nie przestrzegasz regulaminu? Nie otrzymasz pomocy.
globus pisze:Powinno być bardziej kulturalnie... np. Przepraszam ale twoj post jest sprzeczny z regulaminem prosze wyedytowac temat
Może ma jeszcze pogłasckać cię po głowie?! Przeczytałeś regulamin (bo masz taki obowiązek przy rejestracji) i go olewasz - czyli olewasz nas, a więc zachowujesz się po chamsku. I my cię mamy za to klepać po ramieniu i mówić "Tak, dobrze"?!
globus pisze:Usuwam temat a ty dostaniesz OSTRZEZENIE
Proste i logiczne. Wcześniej też to pisaliśmy, tyle że teraz jest wyraźna tabliczka. To ma cię razić po oczach, abyś od razu wiedział, co grozi za łamanie regulaminu. To nie szantaż, tylko stwierdzenie faktu: albo będziesz przestrzegał regulaminu, albo otrzymasz za to należną karę.
globus pisze:Warn za olewanie wszelkich zasad dotyczących zakładania nowych wątków, bardzo niski poziom intelektualny wypowiedzi, dublowanie tematów oraz SPAM
Nie poradzę, że on namierza najwięcej takich postów. I dobrze, czyści forum z takiego syfu.
globus pisze:Nie widzialem aby inny mod tak komus napisał.
Bo MATchlesS sprząta nam wszystko sprzed nosa. Żeby nie to, że jestem modem i to, że próbowałem dojrzeć wyniki bez głosowania, właśnie teraz oddałbym głos na niego - właśnie za tę wydajność.

A co do ciebie... Wszystkie zarzuty, jakie wygłosiłeś pod adresem MATchlesS'a, to tak naprawdę łaska z naszej strony okazana wam. Bo generalnie, to powinniśmy regulamin wyegzekwować natychmiast poprzez usunięcie tematu/posta i wystawienie ostrzeżenia. A tymczasem dajemy wam czas na poprawę. I dzięki temu, niejeden użytkownik doprowadzający kadrę do białej gorączki stał się cennym elementem forumowej społeczności, zamiast dostać na starcie pakiet warnów i się zrazić.

Przykładem jest Ant - wkurzał MNIE osobiście niemożebnie swoim lekceważeniem zasad ortografii. Wyedytowałem mu kilka postów, wyraźnie piętnując każdego byka. I co? Nawet ostrzeżenia nie musiałem wystawić. Ani jednego! Dlaczego? Poprawił się i teraz nie ma między nami żadnych spięć. A przez dobre parę godzin zastanawiałem się, czy mu warna nie wlepić, ale zawsze dochodziłem do wniosku, że jeszcze jednak nie, chłopak ma potencjał, szkoda by było go stąd wypłoszyć. I co? Użytkownik został, łamania regulaminu nie ma, a warna wystawiać nie musiałem. Pomogło? Pomogło. Ale właśnie dzięki takim metodom, jak ingerencja w treść posta, upomnienia w temacie, tabliczki czy PW (ze wszystkich tych narzędzi korzysta twój nemezis, MATchlesS), staramy się doprowadzać użytkowników do wniosku, że regulaminu łamać nie warto, a jednocześnie nie dawać ostrzeżeń. Że czasem mamy już dość powtarzania się i dajemy rzeczone warny... to ostateczność. A po co robić z igły widły, skoro i tak wygasają (rzadkość na innych forach) - co oznacza, że nie musisz ich odpracowywać?

A może sugerujesz, że nie powinniśmy w ogóle egzekwować regulaminu? BRAWO! Byłby tu syf i malaria jak się masz Wiktor. Ale przypomnę ci coś: rejestracja oznacza zgodę z postanowieniami regulaminu, i to w 100%. Jak ci się to nie podoba, to ślij do Maćka PMkę z prośbą o usunięcie konta i nie pokazuj się tutaj. Bo czy ci się to podoba, czy nie, regulamin egzekwować będę. I reszta MODów też.

A tak na marginesie, ten cały twój post, ewidentnie nieprzemyślany i zawierający płytkie, małostkowe i bzdurne zarzuty podpada właśnie pod niski poziom intelektualny postu i powinien być usunięty i nagrodzony wpisem w pamiętniczek. Zamiast tego masz wykład o sensie pracy moda i wartości regulaminu. To ma być forum SS? Jakby to było forum SS, miałbyś bana na starcie i wywózkę do Auschwitz w godzinę potem... a nie wiem, czemu, ale wydaje mi się, że tym razem dla odmiany ja cię głaskam po głowie, zamiast konkretnie się z tobą rozprawić. A robisz w tej chwili za wichrzyciela, zastanów się, czy warto.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2008, 08:38 przez Delacroix, łącznie zmieniany 2 razy.
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 19 sie 2008, 09:12

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

MTS w poście Bartka pisze:Bez przesady - to zabawa
Właśnie wychodzi zabawa... jak tak dalej pójdzie to posypią się warny..

I myśleć, że to miał być spokojny, rozrywkowy Plebiscyt...

I Bartłomiej miał rację z tym pisaniem na kogo się głosuje! Moim zdaniem oczywiście..

Tak po za tym to głosowałem na Iwana... z wiadomych powodów..

A MTS'a podziwiam jak nic.. gdzie wejdę do tematu to poprawione wszystko na cacy. Się tak zdaje, że cały dzień na forum siedzisz. Wiem, że to nie jest prawda ale tak to wygląda. I podziwiam Cię za Twoją sumienną pracę. Gdyby nie Iwan to bym na Ciebie zagłosował. No ale jednak przyjaźń zwyciężyła. :P
Ostatnio zmieniony 19 sie 2008, 09:19 przez Robertinho, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Aq

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 19 sie 2008, 09:19

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Jeśli to jest forum nauki języka polskiego lub poprawnej ortografii, to chyba zaszły tu pewne zmiany, o których większość użytkowników nie słyszało, nie wiem może zmiana imidżu nastąpiła. To „modelatorki” nie wiedzą, że przy każdym błędzie, po zapisaniu tematu zapala się czerwona lampka, i każdy błąd widać jak na dłoni w postaci czerwono-kolorowych wyrazów. Więc nie widzę powodów abyście się bawili w „Miodków”, bo to nie wasza rola.
Temat osobiście uważam, za beznadziejny, przecież wy jesteście tylko „Moderatorami”, wasze obowiązki powinny się sprowadzać do prostego zakresu komend w stylu „daj ostrzeżenie”, „usuń post” no ewentualnie „zabanuj”, ale to jednak pozostawiłbym administratorowi.
Kwestia edytowania naszych postów to już praktyka codzienna, ja np. sobie nie życzę, aby na forum publicznym ktoś dopisywał do mojego postu chamskie, lub bezsensowne uwagi, jeśli post, chociaż w 1% spełnia wymagania tematu a nie narusza regulaminu, nie macie prawa ingerować, jeśli jednak nagina regulamin, to go po prostu usuńcie.

Jest jeszcze kwestia akceptacji postów „twój post czeka na akceptację” czy coś w tym stylu……………….???????? Nie ma to jak wolność słowa.
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 19 sie 2008, 09:25

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Po pierwsze:

1. Nie czepiamy się ortografii w dosłownym sensie - ale kilka byków w jednym zdaniu to już jest przegięcie.
- 1a) a moduł sprawdzania pisowni nie jest idealny.
- 1b) a w związku z tym niestety, bawić w "Miodków" się trzeba.
2. Użytkownicy mogą wybrać tego z nas, który obowiązki przez ciebie wymienione wykonuje najlepiej, a przy tym zachowuje ludzką twarz. Jakby nie było sensu zakładania tego tematu - nikt by w nim nie pisał.
3. To od tej pory TWOJE posty, jeżeli będą choć w drobnym szczególe naginały temat/regulamin lub zawierać będą więcej niż trzy orty, będą usuwane. Yes, sir. Zamówienie przyjęte.
4. Wymóg akceptacji posta jest tylko w Sprawdzonych Poradach, ten dział ma zawierać tylko dobre poradniki, nic więcej - stąd ta kontrola. Nigdzie indziej tego nie ma - tylko w tym dziale.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2008, 09:26 przez Delacroix, łącznie zmieniany 1 raz.
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

globus

Post autor: globus » 19 sie 2008, 09:40

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Delacroix, Ale teraz MATchlesS wejdzie tu i pomysli ze jest jakims moim wrogiem.Nie o to chodziło. Chciałem tylko napisac ze mogłby troche pofolgowac.Druga sprawa ze przez pisownie siebie nie słyszymy i ja np. moge cos odczytac w tonie krzyczącym a nie w spokojnym. Jak widze czerwona tabliczke to czytam jak krzyk a jak widze niebieska to mi sie odczytuje jako zarozumiała informacja. Ale moza jak tak tylko mam.


Aq Co do ortografi to mozilla podkresla na czerwono słowa które masz zle.
Jakby to było forum SS, miałbyś bana na starcie i wywózkę do Auschwitz w godzinę potem...
Muhahahaha to dobre. :rotfl:
Ostatnio zmieniony 19 sie 2008, 09:40 przez globus, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

bartekmp

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1841

Rejestracja: 14 maja 2006, 18:52

Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bartekmp » 19 sie 2008, 09:57

Re: Forumowy Plebiscyt - kategoria: Najlepszy Moderator

Robertihno pisze:I Bartłomiej miał rację z tym pisaniem na kogo się głosuje! Moim zdaniem oczywiście..
Bartosz, Bartosz :).

Aq, czy ty aby zbyt zarozumiały nie jesteś? Wyobraź sobie: ktoś pisze idiotyczne posty, z masą błędów, po 10 w każdym zdaniu i jak ma to wyglądać? Moderatorzy utrzymują porządek na tym forum, bo gdyby nie oni, to przy moim regularnym czytaniu forum, no nie wiem, chyba bym osiwiał...

Także przystopuj troszkę, bo jak na razie jesteś nieco za "mały", żeby fikać modom, którzy z własnej woli pilnują porządku i poprawiają twoje śmieszne błędy...
Ostatnio zmieniony 19 sie 2008, 09:57 przez bartekmp, łącznie zmieniany 1 raz.
Semper in altum