[wasze opinie] The Happening - Zdarzenie

Wszystko odnośnie filmów: edycja, nowości, opinie, recenzje. Bez linków do pirackich filmów!

<<

Aq

Awatar użytkownika

Topic author

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 27 wrz 2008, 23:04

[wasze opinie] The Happening - Zdarzenie

Jakże Pro-ekologiczny film. Właśnie obejrzałem i szczerze powiedziawszy film mi się bardzo podobał. Poczytałem teraz troszkę zdań ludzi, między innymi na słynnym „filmweb” i chyba, niektórzy swoje recenzje traktują jako wybitnie fachowe.
Tyle samo krytyków co zachwyconych tym filmem, ja oczywiście ten drugi. Wreszcie coś innego, bez kosmitów, zombie i innych niestworzonych rzeczy. W samym filmie, dużo pesymizmu, owianego niesamowita muzyką, przypominającą swoimi motywami niektóre dzieła Alfreda Hitchcocka.
Nie miejsce, żeby tu opowiadać o czym to jest, po prostu warto to zobaczyć, bo w tym filmie jesteśmy zawarci my ludzie, i to jakimi jesteśmy postrzegani na tej planecie, przez innych jej mieszkańców.

Czekam na wasze przemyślenia i opinie na temat tego filmu. Zachęcam do dyskusji.


<<

Śledziks

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 854

Rejestracja: 12 cze 2006, 13:14

Post autor: Śledziks » 27 wrz 2008, 23:53

Re: [wasze opinie] The Happening - Zdarzenie

Kurcze muszę przyznać że zaciekawiłeś mnie tym filmem, lubię tego typu filmy, a z tego co widzę to mamy podobny gust więc pewnie mi też się spodoba, jak uda mi się do niego dorwać do tego filmu to na pewno opiszę moje wrażenia ;)
Ostatnio zmieniony 27 wrz 2008, 23:55 przez Śledziks, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
<<

saper88

Post autor: saper88 » 28 wrz 2008, 04:34

Re: [wasze opinie] The Happening - Zdarzenie

Oglądałem ten film ale jednak uwarzam ze jest średni:) zbyt udziwiony:D rosliny ktore wydzielaja cos co zabija ludzi xD nie no bez przesady xD film przewidywalny, niczym niezaskakuje taka moja skromna opinia :P Może i pomysl oryginalny ale zmarnowany:) jak dla mnie 5+/10:)
<<

Aq

Awatar użytkownika

Topic author

Ekspert

Posty: 520

Rejestracja: 19 lip 2007, 12:54

Post autor: Aq » 28 wrz 2008, 23:03

Re: [wasze opinie] The Happening - Zdarzenie

saper88 a co powiesz na pylenie traw w lecie, ja się meczę z alergią rok w rok, na szczęście to tyko alergia i na szczęście to tylko film.