[galeria] Delacroix a.k.a. Vergil

Dla tych, którzy interesują się grafiką komputerową (Corel, Photoshop, Ilustrator, 3D Studio...)

<<

Viters

Awatar użytkownika

Średnio zaawansowany

Posty: 54

Rejestracja: 20 gru 2008, 20:54

Lokalizacja: Głowno

Post autor: Viters » 23 lut 2009, 18:34

Re: [galeria] Delacroix a.k.a. Vergil

Od strony graficznej? Dość słabo. Dowodem na to jest np. to że w jednej z okładek zauważyłem białe rogi. Tego nie powinno być ;p Gdy masz zamiar zrobić coś dużego, lepiej znaleźć większy obrazek niż mniejszy i go powiększyć. Ogólnie mało się napracowałeś, lecz imo (mój styl) to dobrze, im mniej i lepszy efekt, tym lepiej. Bo przecież nie chodzi o to żeby nawalić multum niepotrzebnych dodatków.

Ale przejdźmy do stwierdzenia "na pierwszy rzut oka". Pierwszy efekt mnie odstraszył. Dlaczego? Za dużo ciągłego tekstu. Żeby zrobić coś takiego trzeba uprzednio wyobrazić sobie jak to ma wyglądać. Tworzenie okładek jest jak robienie layoutów. Bynajmniej pomyśl, czy nie lepiej dać jedno zdanie i obrazek do tego, niż milion zdań i 2-3 obrazki, które nie mają z tym nic wspólnego? To tak jakby w przygodowej książce na stronie pisało o czymś, a na drugiej byłby obrazek z początku. Ciągnijmy wątek tekstu. Podejrzewam że tekst skopiowałeś skądś, a jak sam go napisałeś to Ci współczuje. Do tworzenia stylów polecam Lorem Ipsum. Kolorystyka leży w większości przypadków. No i pierwsza strona zwykle jest nudna, monotonna... powinna czymś zachwycić, zmusić do zakupu. Wklejenie postaci na jakąś texture nie wystarczy.

Nie będę oceniał w żadnej skali. Po przeczytaniu tego posta powinieneś znać moją opinię.

Zapro do mnie xD


[ZBYT DUŻE ROZMIARY OBRAZKA W PODPISIE - OBRAZEK USUNIĘTY!]
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 25 lip 2009, 20:40

Re: [galeria] Delacroix a.k.a. Vergil

Dodane okładki:

RosenkreuzStilette
Unreal Gold *227f* *Standard Edition*
Unreal Gold *227f* *High Definition Edition*
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 22 sty 2011, 15:59

Re: [galeria] Delacroix a.k.a. Vergil

Dodałem okładkę:

Winter Voices
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.