[Pomoc] Nagrywanie rozmów

Wszystko o telefonach komórkowych GSM.

<<

Ant

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 7 lis 2008, 18:47

[Pomoc] Nagrywanie rozmów

Czy jest jakaś możliwość włączenia automatycznego nagrywania rozmów w komórce?
Mój model to Samsung E590.


<<

globus

Post autor: globus » 7 lis 2008, 18:54

Re: [Pomoc] Nagrywanie rozmów

Niestety nie można :
ark 23.06.2008 godz. 14:53

zalety: Rozmiar, waga, świetny aparat.
wady: Mając nastawiony alarm- gdy się rozładuje np. w nocy- już nie zadzwoni! I zasypiamy do szkoły/pracy. Inne modele np. Sony Ericsson- nawet po rozładowaniu- miały energię (zapasową), aby włączyć budzik o wskazanej porze. Tak więc największa wada- słabość baterii. Dlaczego na niej są tylko trzy kreski wskaźnikowe? Powinno być ze cztery, przy czym ostatnia czerwona- aby wiadomo było, że juz czas ładować. Tutaj trzecia (czarna jak dwie pierwsze) jest, nagle znika i telefon leży… Inne wady- nieco skomplikowane używanie menu. Pisząc smsy z pomocą T9, aby wstawić zwykły przecinek- trzeba z pięć operacji wykonać. Nokia, czy SE są w tym względzie dużo lepsze. Nie można też nagrywać rozmów- co jest pomocne, gdy ktoś podaje nam ważne dane, a nie mamy czym zanotować. Aha- gdy bateria jest na rozładowaniu- nie pozwala odczytywać mmsów.
opinia: Czy ktoś z was używa dłużej tego telefonu? Możecie mi poradzić, jak podchodzić do baterii? Ma tylko 3 kreski na wskaźniku. Dziś rano idąc do pracy- miałem jeszcze dwie. Tutaj zdobiłem kilka zdjęć- pojawiła się jedna kreska, pół godziny później- zaczłął mi piszczeć, że się rozładował! Naprawdę tak krótko trzyma? W jaki sposób zaufać budzikowi? Nastawię na noc- rozładuje się i nie zadzwoni. Proszę o opinie tych, którzy dłużej mają ów telefon.

Wzięłem to stąd :

Kod: Zaznacz cały

http://gadzetomania.pl/2008/04/29/samsunga-e590-minimalista-autorstwa-morrisona/
Ostatnio zmieniony 7 lis 2008, 18:55 przez globus, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

daras77721

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 224

Rejestracja: 7 lip 2007, 11:19

Lokalizacja: Elbląg

Post autor: daras77721 » 7 lis 2008, 20:22

Re: [Pomoc] Nagrywanie rozmów

globus pisze:Niestety nie można :
ark 23.06.2008 godz. 14:53

zalety: Rozmiar, waga, świetny aparat.
wady: Mając nastawiony alarm- gdy się rozładuje np. w nocy- już nie zadzwoni! I zasypiamy do szkoły/pracy. Inne modele np. Sony Ericsson- nawet po rozładowaniu- miały energię (zapasową), aby włączyć budzik o wskazanej porze. Tak więc największa wada- słabość baterii. Dlaczego na niej są tylko trzy kreski wskaźnikowe? Powinno być ze cztery, przy czym ostatnia czerwona- aby wiadomo było, że juz czas ładować. Tutaj trzecia (czarna jak dwie pierwsze) jest, nagle znika i telefon leży… Inne wady- nieco skomplikowane używanie menu. Pisząc smsy z pomocą T9, aby wstawić zwykły przecinek- trzeba z pięć operacji wykonać. Nokia, czy SE są w tym względzie dużo lepsze. Nie można też nagrywać rozmów- co jest pomocne, gdy ktoś podaje nam ważne dane, a nie mamy czym zanotować. Aha- gdy bateria jest na rozładowaniu- nie pozwala odczytywać mmsów.
opinia: Czy ktoś z was używa dłużej tego telefonu? Możecie mi poradzić, jak podchodzić do baterii? Ma tylko 3 kreski na wskaźniku. Dziś rano idąc do pracy- miałem jeszcze dwie. Tutaj zdobiłem kilka zdjęć- pojawiła się jedna kreska, pół godziny później- zaczłął mi piszczeć, że się rozładował! Naprawdę tak krótko trzyma? W jaki sposób zaufać budzikowi? Nastawię na noc- rozładuje się i nie zadzwoni. Proszę o opinie tych, którzy dłużej mają ów telefon.

Wzięłem to stąd :

Kod: Zaznacz cały

http://gadzetomania.pl/2008/04/29/samsunga-e590-minimalista-autorstwa-morrisona/


Twoje zdanie pogrubione jest bez sensu ponieważ piszę że nie można nagrywać. To jest przydatne? Ktoś kto to pisał mógł się pomylić bo wynika z tego że można :)
Ostatnio zmieniony 7 lis 2008, 20:23 przez daras77721, łącznie zmieniany 1 raz.
Intel Celeron D 3,07 Ghz (podkręcony) , 768 RAM DDR 400 MHz, GeForce A6600TD 128MB, ASROCK P4i65G, Samsung 80 GB


''Ruszyła maszyna już nic nie zatrzyma''
<<

Ant

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 8 lis 2008, 10:59

Re: [Pomoc] Nagrywanie rozmów

Można? A jak?
<<

daras77721

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 224

Rejestracja: 7 lip 2007, 11:19

Lokalizacja: Elbląg

Post autor: daras77721 » 8 lis 2008, 11:26

Re: [Pomoc] Nagrywanie rozmów

Kod: Zaznacz cały

http://www.plus.pl/oferta_indywidualna/plus_abonament/telefony/telefon/?name=Samsung&model=E590&id=247

Sorki,pomyłka jednak nie można nagrywać :/
Intel Celeron D 3,07 Ghz (podkręcony) , 768 RAM DDR 400 MHz, GeForce A6600TD 128MB, ASROCK P4i65G, Samsung 80 GB


''Ruszyła maszyna już nic nie zatrzyma''
<<

grzecho

Mega Prof. Świata

Posty: 1008

Rejestracja: 8 lip 2005, 17:36

Lokalizacja: Wisła

Post autor: grzecho » 8 lis 2008, 19:52

Re: [Pomoc] Nagrywanie rozmów

daras77721 pisze:Twoje zdanie pogrubione jest bez sensu ponieważ piszę że nie można nagrywać. To jest przydatne?
Chodzi o to że nie można nagrywać, A nagrywanie jest pomocne... itd :P po prostu zdanie jest źle skonstruowane :P