PC vs Xbox 360 vs PS3 - wielki pojedynek!

Gry i sprzęt (Xbox 360, PS3, Wii itp.)

Który sprzęt jest najlepszy?

PC
8
62%
Xbox 360
3
23%
PS3
2
15%
Wii
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 13
<<

Ant

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 20 gru 2008, 22:30

PC vs Xbox 360 vs PS3 - wielki pojedynek!

Bez zbędnych ceregieli.

Kod: Zaznacz cały

http://www.gamespot.com/features/6202552/index.html?tag=topslot;img;2
5 runda kompresji, tym razem dochodzi PC!
Porównanie działalności sprzętu trzech sprzętów do grania.
PC, XBOX360 i PS3 walczą w tytułach: Fallout 3, Dead Space, Call of Duty: World at War, Grand Theft Auto IV.
Który sprzęcior wg. was jest najlepszy?
Ostatnio zmieniony 23 sty 2011, 16:10 przez Maciek, łącznie zmieniany 5 razy.
Powód: dodano najpopularnieszą platformę do gier: Wii - dlatego start od nowa zakończonej sondy


<<

stachu

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1294

Rejestracja: 6 maja 2007, 11:05

Lokalizacja: Gliwice

Post autor: stachu » 20 gru 2008, 22:36

Re: PC vs XBOX360 vs PS3 - wielki pojedynek!

Według mnie króluje Xbox. Pad jest prześwietny nieważne czy to fps, przygodówka, wyścigi czy tam RPG. O grafike nie trzeba się martwić bo jest na każdym telewizorze przepiękna. Konsola zostawia mnie godzinami przed telewizorem :) No i nie trzeba się martwić o żadne zwolnienia gry. :] Tyle z mojej strony :)
Obrazek
<<

olotocolo

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 147

Rejestracja: 9 maja 2006, 15:22

Skype: olotocolo

Lokalizacja: ... zlokalizowana

Post autor: olotocolo » 20 gru 2008, 23:10

Re: PC vs XBOX360 vs PS3 - wielki pojedynek!

Ja też typowałbym na Xboxa, głównie dlatego że nowej generacji konsole są lepsze od PC a Xbox sam w sobie jest lepszy od PS3. Ale wygrywa tylko w jednym, X kosztuje 600-700zł a PS3 -1300zł.
Intel Core 2 Quad 2,4 GHz, 2 GB Ram, ATI HD 2600 512 MB, Windows Vista
Obrazek
<<

DDragon

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 692

Rejestracja: 6 sie 2007, 13:05

Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DDragon » 21 gru 2008, 00:02

Re: PC vs XBOX360 vs PS3 - wielki pojedynek!

ja głosuję na PC , dla czego? a dla tego że mi się na nim najlepiej gra w cokolwiek (no może poza bijatykami). rpg, ścigałka, strzelanka < obojętnie ale super. jednak gdybym mógł to podzieliłbym głos na 50% (PC) 40%(Xbox) 10%(PS3) a dla czego? no X to wiadomo = bo fajne gry i dużo gier, bo tani (jak na konsole), na PS3 no bo w końcu jakieś gry tam też wychodzą a niektóre nawet dobre są. na PC nie dałbym maxa bo to jego jedna z największaych wad >>> za szybko się starzeje!!
Czasem słońce, czasem deszcz... niestety zawsze piach prosto w oczy...
<<

stachu

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1294

Rejestracja: 6 maja 2007, 11:05

Lokalizacja: Gliwice

Post autor: stachu » 21 gru 2008, 10:10

Re: PC vs XBOX360 vs PS3 - wielki pojedynek!

Myślę że za około 2-3 lata ma wyjść xbox 720 i PS4. Jak dla mnie to zdeklasuje PC... :]
Obrazek
<<

Ant

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 21 gru 2008, 10:47

Re: PC vs XBOX360 vs PS3 - wielki pojedynek!

A jak zdeklasuje to też PS3 stanieje... :]
<<

bartekmp

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1841

Rejestracja: 14 maja 2006, 18:52

Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bartekmp » 21 gru 2008, 11:29

Re: PC vs XBOX360 vs PS3 - wielki pojedynek!

Głos dla PC. Dlaczego? No dlatego, że do konsoli nie podłączysz drukarki, nie napiszesz referatu i go nie wydrukujesz :). Do tego, żeby uruchomić sobie jakiś film w innym formacie zakodowany, doinstalowujesz kodeki, a konsolę to trza zaraz patchować i ciul wie co jeszcze. Dostęp do internetu nieporównywalnie lepszy niż w konsolach - mogę używać dowolnej przeglądarki, czy programu p2p (czego nawet konsole nie mają). Kopie moich oryginalnych gier? Chodzą bez problemu na komputerze, a na konsolach, no cóż, trzeba się sporo na męczyć, żeby mogły działać (przynajmniej na Iksboksie). A tak ze względów moich własnych, to wolę myszkę od pada, tak już z przyzwyczajenia :P.
Semper in altum
<<

stachu

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1294

Rejestracja: 6 maja 2007, 11:05

Lokalizacja: Gliwice

Post autor: stachu » 21 gru 2008, 11:46

Re: PC vs XBOX360 vs PS3 - wielki pojedynek!

bartekmp pisze:Głos dla PC. Dlaczego? No dlatego, że do konsoli nie podłączysz drukarki, nie napiszesz referatu i go nie wydrukujesz . Do tego, żeby uruchomić sobie jakiś film w innym formacie zakodowany, doinstalowujesz kodeki, a konsolę to trza zaraz patchować i ciul wie co jeszcze. Dostęp do internetu nieporównywalnie lepszy niż w konsolach - mogę używać dowolnej przeglądarki, czy programu p2p (czego nawet konsole nie mają)
Chcesz drukarke? Śmiało nie jeden na X'ie zainstalował ubuntu czy tam okienko.
Po drugie tu chodzi o sprzęt do grania a nie do pisania. Nie ma kodeków? :rotfl: Wkładasz płytkę włączasz film, pokazuje Ci że chce pobrać kodek, 5 sekund i oglądasz :D
Obrazek
<<

bartekmp

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1841

Rejestracja: 14 maja 2006, 18:52

Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bartekmp » 21 gru 2008, 15:02

Re: PC vs XBOX360 vs PS3 - wielki pojedynek!

stachu pisze:Wkładasz płytkę włączasz film, pokazuje Ci że chce pobrać kodek, 5 sekund i oglądasz
Gorzej, gdy nie masz neta na konsoli :P.
Chcesz drukarke? Śmiało nie jeden na X'ie zainstalował ubuntu czy tam okienko.
Nie mam ochoty instalować, chcę żeby działało natywnie, jak na dowolnym systemie operacyjnym na PC.
Semper in altum
<<

stachu

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1294

Rejestracja: 6 maja 2007, 11:05

Lokalizacja: Gliwice

Post autor: stachu » 21 gru 2008, 17:23

Re: PC vs XBOX360 vs PS3 - wielki pojedynek!

Nie mam ochoty instalować, chcę żeby działało natywnie, jak na dowolnym systemie operacyjnym na PC.
Tak jak napisałem w temacie chodzi o sprzęt do grania a nie wielofunkcujność :P
Obrazek
<<

DDragon

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 692

Rejestracja: 6 sie 2007, 13:05

Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DDragon » 21 gru 2008, 23:19

Re: PC vs XBOX360 vs PS3 - wielki pojedynek!

stachu pisze:Myślę że za około 2-3 lata ma wyjść xbox 720 i PS4
może wyjdą a może i nie :] tych producentów to nikt do końca nie zrozumie :hyhy:
stachu pisze:Jak dla mnie to zdeklasuje PC.
tylko że sprzęt do PC odmładza się o wiele szybciej niż jakąkolwiek konsolę. w końcu przecoież też będą wyłazić nowe podzespoły na PC. no i te podzespoły szybciej tanieją niż konsole (chociaż cały komp jest droższy od jakiejkolwiek nowej konsoli no ale nie oszukujmy się w końcu przy cenie kompa nie jest brane tylko i wyłącznie granie ale i ogólna funkcjonalność)

ja to zaczynałem moją przygodę z grami na PS1 (lub PSX do prawdy nie wiem co to za różnica :wstyd: ) i nawet mi się na nim grało całkiem nieźle. jednak gdy dostałem pierwszego kompa (niech niebiosa wychwalają ten dzień) ani myślę na przejście na konsole. strzelanki- o wiele lepiej się celuje pomimo autocelu na konsolach (lub celowniku magnetycznego :D ) a co do innych np. ścigałek i bijatyk to pady do kompa też są (a dobry pad na kompa i tak jest tańszy niż do X360 czy PS3) jak dla mnie PC górą!!!!
Ostatnio zmieniony 21 gru 2008, 23:20 przez DDragon, łącznie zmieniany 1 raz.
Czasem słońce, czasem deszcz... niestety zawsze piach prosto w oczy...
<<

stachu

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1294

Rejestracja: 6 maja 2007, 11:05

Lokalizacja: Gliwice

Post autor: stachu » 21 gru 2008, 23:28

Re: PC vs XBOX360 vs PS3 - wielki pojedynek!

DDragon pisze:tylko że sprzęt do PC odmładza się o wiele szybciej niż jakąkolwiek konsolę. w końcu przecoież też będą wyłazić nowe podzespoły na PC. no i te podzespoły szybciej tanieją niż konsole (chociaż cały komp jest droższy od jakiejkolwiek nowej konsoli no ale nie oszukujmy się w końcu przy cenie kompa nie jest brane tylko i wyłącznie granie ale i ogólna funkcjonalność)
No właśnie tylko, kupuj aby się cieszyć grafiką na Medium na sprzęcie za 2000zł... A konsola? Kpujesz raz i masz spok<font color=red><b>ó</b></font>j na 3-4 lata aż nie wyjdzie nowa.
DDragon pisze:ja to zaczynałem moją przygodę z grami na PS1 (lub PSX do prawdy nie wiem co to za różnica )
PSX to ta najstarsza pierwsza wejsa, takie duże kwadratowate mocno szare pudło (gdzieś u mnie nawet jeszcze leży :D ) a PS one to ta wersja już mniejsza (jak ps2 SLIM) też przypomina kwadrat ale jest jaśniejsza :P
DDragon pisze: strzelanki- o wiele lepiej się celuje pomimo autocelu na konsolach
Może i jest jakaś różnica lecz dla mnie niewielka. Ja się nauczyłem na Dead Space jeszcze na kompie jak miałem złamaną rękę i nie mogłem grać mycha + klawa
DDragon pisze:no ale nie oszukujmy się w końcu przy cenie kompa nie jest brane tylko i wyłącznie granie ale i ogólna funkcjonalność)
A po kiego grzyba Ci jakiś super hiper komp jak masz konsole? Programujesz? Tworzysz grafike w 3d? Jeżeli tak to jest ci potrzebny dość mocny, jeżeli tego nie robisz to po co ci to jak co chwile trzeba do niego dopłacać?

Wszystkie mity mówiące o tym że się źle gra na padzie są błędne. Gra się doskonale. No może jakby zrobić prównanie w np FPS to myszka by wygrała bo gość se włączy rozdiałke 2500dpi albo i wyższą i myśli że kozak...
Obrazek
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 22 gru 2008, 00:05

Re: PC vs XBOX360 vs PS3 - wielki pojedynek!

stachu pisze:No właśnie tylko, kupuj aby się cieszyć grafiką na Medium na sprzęcie za 2000zł... A konsola? Kupujesz raz i masz spokój na 3-4 lata aż nie wyjdzie nowa.
Nadchodzi taki okres w życiu, że człowiek czuje się zmęczony wiecznymi upgradami sprzętu, zastanawianiem się czy Quake XXXIV "pójdzie" na moim kompie i w jakich detalach, nieustającą walką z pseudo nowoczesnym systemem o nazwie Windows, instalacją sterowników itp. itd. i żeby cieszyć się po prostu graniem kupuje sobie konsole która starczy minimum na 5 lat. Do takiego wniosku doszlismy ostatnio z bratem i kupiliśmy X'a. A PC i laptop (pomimo dobrej karty graficznej) zaczyna służyć coraz częściej do pracy...

Bezpośrednie porównanie sprzętowe konsol do PC jest troche nie na miejscu gdyż np. o ile karty graficzne można tam jakos porównywać (X360 jest porównywany CHYBA do Radka 1600? a PS3 blisko do Geforca 7900) to juz procków RISCOwych nie ma w desktopach, a taki PS2 jest trudny do emulacji na PC, bo ma procek 128nit, a jak wiadomo 64bity na PC dopiero raczkują (nie oszukujmy się). Do tego optymalizacja konsol jest nieporównywalnie lepsza z PC gdyż PC musi "robić" dodatkowo wiele niepotrzebnych rzeczy np. taki Xbox 360 ma tylko 512MB ram i chodza na nim bez problemu podobne gry jak pod Vistą która sama do optymalnego włączenia się wymaga 1GB RAM i dodatkowo 1GB ram do odpalenia gry. A to daje do myślenia.

Czy na konsolach gra się lepiej w FPSy niż na PC, na pewno nie. Niestety każdy pad w starciu z myszką w FPSach przegra. Gracz na padzie nie masz szans w bezposrednim starciu z graczem z myszką (no chyba ze bedzie mial szczescie ;) ). Dlatego na konsolach często w FPSach jest autocelowanie itp. Dlatego na konsole jest tak mało strategii (mój ulubiony gatunek gier.)

Xbox 360 podpięty pod 42" plazme Panasonica, to jest to! :ok:
Ostatnio zmieniony 22 gru 2008, 00:16 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Ant

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 22 gru 2008, 14:25

Re: PC vs XBOX360 vs PS3 - wielki pojedynek!

stachu pisze:Myślę że za około 2-3 lata ma wyjść xbox 720 i PS4.
PS4 już w 4 kwarcie 2010 roku.
stachu pisze:No właśnie tylko, kupuj aby się cieszyć grafiką na Medium na sprzęcie za 2000zł... A konsola? Kpujesz raz i masz spokój na 3-4 lata aż nie wyjdzie nowa.
Kup sobie komputer za 2k i ciesz się maks. detalami na kompie a na konsoli będziesz miał gorszą.
PC można usprawniać min. co 3 lata.
Weźmy sobie przykłąd premierę PS2. Od dnia premiery PS2 miało lepszą grafikę niż PC przez ok. rok, potem już PC osiągał lepsze możliwości.
Maciek pisze:a taki PS2 jest trudny do emulacji na PC
No zapraszam do filmu:

Kod: Zaznacz cały

http://pl.youtube.com/watch?v=izeicIb6de4
EDIT:
O, widzę że ktoś dał pierwszy głos na PS3. Pochwali się ktoś skąd ten wybór?
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 22 gru 2008, 15:12

Re: PC vs XBOX360 vs PS3 - wielki pojedynek!

Ant pisze:2k i ciesz się maks. detalami na kompie
...zapomniałeś dodać słówka "przez pierwsze miesiące od zakupu sprzętu"
Ant pisze:PC można usprawniać min. co 3 lata.
A tu nie dokończyłeś wypowiedzi: teoretycznie można usprawniać max. (max a nie min!) co 3 lat ale nikt tego nie robi bo się nie opłaca i wymienia się cały zestaw. Bo to sata wyszła w miedzyczasie, pci express, zmieniła się podstawka w procesorze... więc trzeba wymienic płytę główną.
Ant pisze:No zapraszam do filmu
Niestety filmik wygląda na fake :] Nie przedstawia samej gry tylko jakieś replaye, ktoś pisze że to dlatego że gra się wykrzacza po normalnego wyścigu, a poza tym jak się włączy dźwięk to nie da się grać :D A poza tym, koleś który nakręcił ten filmik ma kompa:
E4600 (małpa) 3.2GHz
8800GTS
2GB Ram
Proszę sobie to porównać ze specyfikacją PS2 :rotfl:
Czy przypomnisz osobom które nie orientują się w temacie: ile lat temu PS2 miało premierę? I ile od tego czasu jest w pełni emulowanych gier na PC z PS2?
Ostatnio zmieniony 22 gru 2008, 15:18 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Ant

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 22 gru 2008, 15:20

Re: PC vs XBOX360 vs PS3 - wielki pojedynek!

Maciek pisze:Czy przypomnisz osobom które nie orientują się w temacie: ile lat temu PS2 miało premierę? I ile od tego czasu jest w pełni emulowanych gier na PC z PS2?
A co z tym?
Maciek pisze:a taki PS2 jest trudny do emulacji na PC
Da się emulować i to dobrze. Więc za pare lat Xbox360 czy też PS3 będzie normalnie grany na PC, a na razie można sobie jedynie na konsoli pograć. (Chyba że dana gra wyszła także na PC a to już co innego).
Więc nie emuluję gier na PC tylko sobie na konsoli gram. (Przykładowo GT4 bo nie tylko na konsoli człowiek gra).
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 22 gru 2008, 18:35

Re: PC vs XBOX360 vs PS3 - wielki pojedynek!

Ant pisze:Da się emulować i to dobrze.
A na dowód tego podałeś link do filmiku z gry (FAKE) w którą nie można poprawnie grać na PC? GT4:

Kod: Zaznacz cały

http://www.pcsx2.net/compat.php?&c=g&s1=1&s2=1&s3=1&s4=1&s5=1&p=4
Ingame
You can get through menus, intro cutscenes / videos, and see ingame graphics, but either due to graphical bugs, crashes, un-resolved errors, you can't play through the entire game.
Czy możesz zaprzeczyć temu opisowi i pokazać filmik z samej gry GT4 w pełni działającej? A i nie zapominaj, że niektórzy lubią mieć też dźwięk w grze :P
Ant pisze:Da się emulować i to dobrze.
A tak sobie jeszcze raz zacytowałem, a co! :P

A teraz coś konkretniej, kolejne porównanie samej grafiki:
Far Cry 2. Test 10 kart graficznych. Efekty, ustawienia. Porównanie grafiki na PC, PS3 i Xbox360:

Kod: Zaznacz cały

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Far_Cry_2._Test_10_kart_graficznych._Efekty%2C_ustawienia._Porownanie_grafiki_na_PC%2C_PS3_i_Xbox360-1498/strona/4226.html
W skrócie:
porównując zdjęcia widze że najlepszą grafę w grze Far Cry 2 ma PC (jeżeli dysponujemy sprzętem który odpali gre na max detalach), a najgorzej wypada PS3 (cienie i słabej jakości tekstury). Xbox 360 jest po środku.

Znalazłem kilka konkretniejszych informacji na temat kart graficznych w konsolach:
w ps3 jest lekko już leciwy odpowiednik geforce 7600/7800 vs. xboxowy ati coś między x800 a x1600
PS3:
RSX 'Reality Synthesizer' 500 MHz, 256 MB GDDR3 650 MHz (małpa) 1,3 GHz (w starszych modelach pamięć ma taktowanie 700 MHz (małpa) 1,4 GHz

Xbox 360:
"Graphics processing is handled by the ATI Xenos which has 10 MB of eDRAM. Its main memory pool is 512 MB in size."
"500 MHz ATI Xenos GPU w 90 nanometrach - Falcon), 65 nm - Jasper (od października 2008"
zródło: wikipedia
Następne dziecko neostrady! Dla sprostowania, konsola PS3 posiada jedno rdzeniowy procesor z siedmioma jednostkami wykonawczymi, a nie jak to ma miejsce w konsoli XBOX 360, 3 RDZENIE po 3,2GHz (Power PC), który każdy z nich potrafi wykonać po kilka operacji w jednym takcie zegara! Po za tym, układ graficzny w konsoli PS3 jest mniej wydajny niż ten montowany na pokładzie płyt Microsoft-u, przede wszystkim wyższy fillrate i bardziej zaawansowany antialiasing, NA KORZYŚC OCZYWIŚCIE x-A (nie zagłębiając się w szczegóły), konsola ze stajni Sony jest nie wypałem pod katem gier, jak najbardziej
Ostatnio zmieniony 22 gru 2008, 19:05 przez Maciek, łącznie zmieniany 6 razy.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Ant

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 22 gru 2008, 19:54

Re: PC vs XBOX360 vs PS3 - wielki pojedynek!

Maciek pisze:A tak sobie jeszcze raz zacytowałem, a co!
Wolność słowa bracie! :P

Ok, może się nie da dobrze emulować tej gry, ale za rok będzie można już wszystkie.
Maciek pisze:Czy możesz zaprzeczyć temu opisowi i pokazać filmik z samej gry GT4 w pełni działającej? A i nie zapominaj, że niektórzy lubią mieć też dźwięk w grze
Dawno mogli nie uptadować tej strony.

O, widzę że PC jest teraz na równi z X'sem, może sięktoś przyznać kto dał głos na PS3?
(Pamiętajcie że każdy ma prawo głosować na ten sprzęt komu się podoba, PS3 tak słabo przecież nie wygląda)
<<

stachu

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1294

Rejestracja: 6 maja 2007, 11:05

Lokalizacja: Gliwice

Post autor: stachu » 22 gru 2008, 20:38

Re: PC vs XBOX360 vs PS3 - wielki pojedynek!

Ant pisze:O, widzę że PC jest teraz na równi z X'sem, może sięktoś przyznać kto dał głos na PS3?
Pewnie Kratos lub DCX :P i nie mają czasu napisać :] Po drugie Król Maciuś może to sprawdzić :D
Ant pisze:Ok, może się nie da dobrze emulować tej gry, ale za rok będzie można już wszystkie.
Powodzenia w takim toku myślenia. Wiesz ile to pisania? Jak ludzie się za takie rzeczy biorą za DARMO to trwa to bardzo długo czasu....

LUDZIE JAK JUŻ GŁOSUJECIE TO PRZYNAJMNIEJ POWIEDZCIE COŚ, A NIE ZAGŁOSUJECIE I ZADOWOLENI!
Ostatnio zmieniony 22 gru 2008, 22:13 przez stachu, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
<<

Ant

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 22 gru 2008, 22:46

Re: PC vs XBOX360 vs PS3 - wielki pojedynek!

Dobra, dobra, i tak PC na razie wygrywa.
Wracamy do ankiety, jeszcze ok. 2 Dni, zobaczymy jak się sprawy potoczą, mają czas.