[wasze opinie] [Horror] Insanitarium

Wszystko odnośnie filmów: edycja, nowości, opinie, recenzje. Bez linków do pirackich filmów!

<<

drynda

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor

Posty: 724

Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:41

Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: drynda » 25 gru 2008, 11:19

[wasze opinie] [Horror] Insanitarium

Obrazek Produkcja: USA
Gatunek: Horror, Thriller
Data premiery: 15.07.2008 (Świat)
Reżyseria: Jeff Buhler
Scenariusz: Jeff Buhler
Czas trwania: 89 min.

Obsada:
Jesse Metcalfe: Jack
Dale Waddington Horowitz: Matka Jack’a
Olivia Munn: Nancy Chen
Molly Bryant: Pielęgniarka Henderson

[Spot]
Główny bohater “Insanitarium” musi zrobić wszystko, by uratować swoją siostrę - uda nawet wariata. Dzięki temu znajdzie się na tym samym oddziale psychiatrycznym, co zamknięta w szpitalu wbrew swojej woli siostra. Będąc w środku odkrywają, że prowadzący ośrodek lekarz prowadzi eksperymenty na ludziach, w wyniku których przemieniają się oni w psychopatycznych kanibali.


[Koniec spotu]

Właśnie obejrzałem Hardkorową wersję Resident Evil :zdziwko: Nawet w RE nie uświadczyłem takiej dawki krwi i przemocy. Z początku wygląda to na horror psychologiczny, później zamienia się w czystą makabrę. Nie powiem co i jak (jak ktoś chce wiedzieć to zapraszam na PW), aby nie spotować (nawet ten spot wyżej nie opisuje fabuły filmu).
Ostatnio zmieniony 31 gru 2008, 23:06 przez drynda, łącznie zmieniany 3 razy.


Obrazek
<<

daras77721

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 224

Rejestracja: 7 lip 2007, 11:19

Lokalizacja: Elbląg

Post autor: daras77721 » 30 gru 2008, 19:46

Re: [wasze opinie] [Horror] Insanitarium

Film ten obejrzałem wczoraj i trochę się zawiodłem jak wspomniał drynda jest on bardzo podobny do Resident Evil tylko bardziej brutalny, ta brutalność była już nawet czasami na wyrost. Po za tym kilka niedociągnięć. Film ocenił bym na 5/10.
Intel Celeron D 3,07 Ghz (podkręcony) , 768 RAM DDR 400 MHz, GeForce A6600TD 128MB, ASROCK P4i65G, Samsung 80 GB


''Ruszyła maszyna już nic nie zatrzyma''
<<

DDragon

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 692

Rejestracja: 6 sie 2007, 13:05

Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DDragon » 31 gru 2008, 00:44

Re: [wasze opinie] [Horror] Insanitarium

PO PIERWSZE TO TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJA OPINIA!!
daras77721 pisze:Film ten obejrzałem wczoraj i trochę się zawiodłem
ja go trochę wcześniej obejrzałem i się nie zawiodłem ani trochę!!! najpierw się ROZEŚMIAŁEM a potem ZAŁAMAŁEM!!!! horror?? hahahahaha, dobre sobie!! ja to bym dał "Krwawa, dość nieudana komedia". może i fabuła byłaby dobra ale wykonanie tragiczne!!
daras77721 pisze:bardzo podobny do Resident Evil
jak dla mnie to ni w ząb nie przypomina RE. tam nawet można było się chociaż raz gdzieś przestraszyć no i fabuła nawet ciekawie jest pokazana (przynajmniej 2 pierwsze części, cz 3 to już lekka przesada)
rozlew krwi?? taaaak nie ma to jak lanie krwi aby poprawić cały film :super:

jak dla mnie ocena MAX 3/10

[polecam każdemu kto chciałby kiedyś reżyserem zostać i takich filmów nie dawać widzowi!!!!]
Czasem słońce, czasem deszcz... niestety zawsze piach prosto w oczy...
<<

daras77721

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 224

Rejestracja: 7 lip 2007, 11:19

Lokalizacja: Elbląg

Post autor: daras77721 » 31 gru 2008, 13:31

Re: [wasze opinie] [Horror] Insanitarium

DDragon pisze:a go trochę wcześniej obejrzałem i się nie zawiodłem ani trochę!!!
Nie rozumiem cię trochę jeżeli dla ciebie to szajs to chyba też się zawiodłeś bo nie wiem o co ci chodzi, wiedziałeś że to będzie taki słaby film?!
DDragon pisze:jak dla mnie to ni w ząb nie przypomina RE
Nie chodzi mi tutaj o jakość obu tych filmów tylko o podobną fabułę - eksperymenty genetyczne równa się zombie :]
Ostatnio zmieniony 31 gru 2008, 13:32 przez daras77721, łącznie zmieniany 1 raz.
Intel Celeron D 3,07 Ghz (podkręcony) , 768 RAM DDR 400 MHz, GeForce A6600TD 128MB, ASROCK P4i65G, Samsung 80 GB


''Ruszyła maszyna już nic nie zatrzyma''
<<

DDragon

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 692

Rejestracja: 6 sie 2007, 13:05

Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DDragon » 31 gru 2008, 16:13

Re: [wasze opinie] [Horror] Insanitarium

daras77721 pisze:DDragon napisał/a:
a go trochę wcześniej obejrzałem i się nie zawiodłem ani trochę!!!


Nie rozumiem cię trochę jeżeli dla ciebie to szajs to chyba też się zawiodłeś bo nie wiem o co ci chodzi,
tak ironicznie to napisałem :rotfl: (patrz<kolejne zdanie po zacytowanym)
daras77721 pisze:wiedziałeś że to będzie taki słaby film?
po aktorach spodziewałem się trochę lepszej gry no i rozwiązania samej fabuły. ale, no zawsze jest jakieś ale...
daras77721 pisze:podobną fabułę - eksperymenty genetyczne równa się zombie
jak dla mnie to podobieństwo jest tylko i wyłącznie w "eksperymenty genetyczne" i "zombi" (chociaż zombi to też trochę insze są w IN niż w RE
Czasem słońce, czasem deszcz... niestety zawsze piach prosto w oczy...
<<

drynda

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor

Posty: 724

Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:41

Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: drynda » 31 gru 2008, 23:10

Re: [wasze opinie] [Horror] Insanitarium

Obejrzyj sobie scenę na oddziale zamkniętym (szklane drzwi), podczas, gdy Jack otwiera windę, jeśli to co sie dzieje nie oprzypomina komuś RE (czyt 1-3 osób vs. Masa zombie), to niech się przyjrzy.
Obrazek