Kategoria B1. Co wiem, to powiem.

O wszystkich dyscyplinach sportowych oraz o tym, co szczególnie kręci facetów - o Motoryzacji!

<<

gabin96

Nowy

Posty: 4

Rejestracja: 8 lip 2011, 23:01

Post autor: gabin96 » 10 lip 2011, 18:11

Odp: Kategoria B1. Co wiem, to powiem.

Oki,
dzięki za odpowiedzi :)
Z silnikiem nie ma problemu bo mogę włożyć np.1.2, auto wtedy będzie mieć w dowodzie wbite 1.2 a potem wyjąć 1.2 i włożyć 1.6 (obecnie silnik jest traktowany jako część wymienna, więc można tak robić zgodnie z przepisami) ;)
Znalazłam jedną firmę - http://www.autab1.pl i tam piszą że są w stanie odchudzić każde auto do 1000kg, stąd pomysł na garba.
Tylko właśnie pytanie czy są jeszcze inne firmy, które będą albo bliżej mojego miasta, albo oferować tańszą cenę, za przeróbkę (jeszcze nie wiem, ile tam kosztuje taka przeróbka ale zamierzam jakoś na wakacjach i się dowiedzieć)<-- stąd pytanie o takie firmy/osoby.

P.S. Mieszkam w Krakowie, ale nie ma ograniczenia odległościowego, równie dobrze może to być na północy Polski jak będą mieć ciekawą ofertę ;)


<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 10 lip 2011, 19:42

Odp: Kategoria B1. Co wiem, to powiem.

Hmmm no ciekawe. Odchudzi samochod z 1000kg do 550kg... Mnie tylko zastanawiaja koszty, bo wiekszosc elementow takiego samochodu trzeba bedzie zastapic lzejszymi czyli pewnie w kazdym przypadku drozszymi. Takze może to byc kosmiczna cena jak na garbusa.
<<

gabin96

Nowy

Posty: 4

Rejestracja: 8 lip 2011, 23:01

Post autor: gabin96 » 13 lip 2011, 17:47

Odp: Kategoria B1. Co wiem, to powiem.

pożyjemy, zobaczymy...
Ale wydaje mi się że te firmy to je trochę odchudzają (nie aż do 550kg) albo w ogóle nie odchudzają tylko mają kontakty i to wykorzystują, bo "dzisiaj" bez znajomości to dużo się nie zrobi. Tak mi sie wydaje, a co będzie to sie zobaczy.