[Szukam]Strony gdzie mogę zlecić prace graficzne.

Dla tych, którzy interesują się grafiką komputerową (Corel, Photoshop, Ilustrator, 3D Studio...)

<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 3 mar 2009, 21:16

[Szukam]Strony gdzie mogę zlecić prace graficzne.

Potrzebuję zrobić parę prac graficznych na potrzeby strony internetowej mojego klubu.

Szukałem na Internecie jakiś for, gdzie można zlecić komuś taką robotę. Na jednych trzeba napisać 50 postów, na drugich zaprosić 20 osób a na trzecich zapłacić.

Wiem wiem... nie po to się uczyli Photoshopa na pamięć by teraz robić każdemu prace za darmo. Jednak kiedyś były osoby, które robiły je dla przyjemności i bez żadnych zapłat.

Tak więc...

Poszukuję forum, strony, numeru GG itp. gdzie mogę zlecić zrobienie kilku nie bardzo profesjonalnych prac. Prace mają być zrobione za darmo, bez żadnych opłat (w obojętnie jakiej postaci).

Za wszelkie sensowne propozycje dziękuję.

Do administracji: Wiem, że można złożyć prośbę na forum ale jakoś ostatnio nikt nie chciał zrobić dla mnie takich prac. Z wyjątkiem Dobrusa, który zrobił mały banner reklamowy. Więc nie będę dalej pisał nowych tematów z prośbami tylko chciałbym poszukać jakiegoś pewnego źródła.


<<

Viters

Awatar użytkownika

Średnio zaawansowany

Posty: 54

Rejestracja: 20 gru 2008, 20:54

Lokalizacja: Głowno

Post autor: Viters » 8 mar 2009, 12:03

Re: [Szukam]Strony gdzie mogę zlecić prace graficzne.

www.graphic4u.pl

Po 10 postach masz dostęp do "Próśb". Jednak jak trafisz na zły dzień to będą chcieli wynagrodzenie xD
<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Topic author

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 8 mar 2009, 20:43

Re: [Szukam]Strony gdzie mogę zlecić prace graficzne.

Robertinho pisze:Na jednych trzeba napisać 50 postów
...

Jakoś nie mam ochoty pisać jakieś bezsensowne posty jak potrzebuję grafikę jak najszybciej.

Grafika została wykonana. Za darmo. Przez koleżankę z forum:

Kod: Zaznacz cały

www.k800i.pl