[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): AttValue: " or ' expected in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): attributes construct error in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Couldn't find end of Start Tag font line 1 in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Opening and ending tag mismatch: r line 1 and font in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Extra content at the end of the document in Entity, line: 1
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 73: Attempt to read property "textContent" on null
[szukam] Międzynarodowy cennik Orange - sms - .::Forum.Portal24h.pl::.

[szukam] Międzynarodowy cennik Orange - sms

Wszystko o telefonach komórkowych GSM.

<<

Kamillos

Awatar użytkownika

Topic author

Zaawansowany

Posty: 129

Rejestracja: 7 lip 2007, 16:17

Post autor: Kamillos » 18 mar 2009, 08:54

[szukam] Międzynarodowy cennik Orange - sms

Witam, szukam juz od dwoch dni i nie moge znale<font color=red><b>ź</b></font>ć cennika orange miedzynarodowego. Chodzi mi o SMS do Australii.
Znalazlem tylko cennik rozmow ale o SMS nie bylo nic..
Jesli ktos by czasem spotkal prosze o podanie pzdr! :D


<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 18 mar 2009, 13:53

Re: Cennik orange

W abonamencie:

Kod: Zaznacz cały

http://www.orange.pl/binaries/PL/Binary/3035/3108475.pdf
Kamillos pisze:Witam, szukam juz od dwoch dni
A ja tylko 2min. pomimo tego ze nawet nigdy nie rozgladałem się na stronie orange.pl :P
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Kamillos

Awatar użytkownika

Topic author

Zaawansowany

Posty: 129

Rejestracja: 7 lip 2007, 16:17

Post autor: Kamillos » 19 mar 2009, 17:22

Re: Cennik orange

No dzieki, ale nie jest on dobry :( inne stawki sa w nim niz mi zabieralo z konta.
Zaryzykowalem i kosz SMS do Australii to 61gr... a wg tego cennika 2,44zl..
To samo mialem z USA wyslalem SMS i rowniez zabralo mi 61gr z konta a wg cennika koszt mialbyc 1,31zl..
To nie wiem o co chodzi :D w kazdym badz razie wiem ile kosztuja SMS'y to tych krajow :)
Dzieki za pomoc! :)
<<

freedy

Awatar użytkownika

Początkujący

Posty: 36

Rejestracja: 24 wrz 2008, 12:45

Lokalizacja: stamtąd

Post autor: freedy » 24 mar 2009, 15:12

Odp.: Cennik orange

Ale chyba lepiej że zapłaciłeś mniej nie?? A nie wiecie jak jest w multipopie?? czy są takie same stawki czy inne??
<<

szalmar

Post autor: szalmar » 24 mar 2009, 19:43

Re: Cennik orange

Często jest tak, że Ty wysyłasz SMS za granicę, a odbiorca również płaci ;)
<<

Śledziks

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 854

Rejestracja: 12 cze 2006, 13:14

Post autor: Śledziks » 24 mar 2009, 20:36

Re: Cennik orange

Za SMSy? O tym nie słyszałem, ale często jest tak że jak dzwonisz to obie osoby płacą.
<<

szalmar

Post autor: szalmar » 24 mar 2009, 21:50

Re: Cennik orange

Tak, bywa, zależy gdzie jesteś. Kiedyś jak wysyłałem z Hiszpanii do Ojca to jemu też zabirało kase ;]
<<

freedy

Awatar użytkownika

Początkujący

Posty: 36

Rejestracja: 24 wrz 2008, 12:45

Lokalizacja: stamtąd

Post autor: freedy » 25 mar 2009, 13:58

Odp.: Cennik orange

zawsze tak jest że jak komus wysylasz za granice esa to on placi za odebranie.. a ja jestem ciekawy jak to jest jak sie z zagranicy wysyla z prepaida do polski....