Dungeons & Treasures - gra RPG, w której można zarabiać pieniążki

Bo liczy się grywalność, a nie grafika!

<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 14 cze 2009, 16:53

Dungeons & Treasures - gra RPG, w której można zarabiać pieniążki

Dungeons & Treasures to gra RPG z widokiem z perspektywy pierwszej osoby, w którą grać może każdy, kto posiada połączenie z internetem. Polega ona na eksterminacji potworów w lochach i zgarnianiu wszelakiego złota. Gra odbywa się w przeglądarce internetowej, zalecany jest FireFox, gdyż IE ma problemy z obsługą gry.

Co jest w niej niezwykłego?

Pod koniec każdego miesiąca licznik zdobytego złota jest ZEROWANY, a całe niewydane złoto zostaje przeliczone na DOLARY. Te dolary można potem wypłacić na konto bankowe. Słowem - zarabiamy pieniądze, grając!

Gra zawiera również system polecający. Polega on na tym, że rejestrujemy się z polecenia innego gracza, przez spersonalizowany link i gdy sami zarabiamy pieniądze, to jako "potomstwo" tego gracza, zwiększamy również jego pulę.

Teraz tak: rejestrować się można na stronie:

Kod: Zaznacz cały

http://www.dungeons-treasures.com
Jednakże gorąco zachęcam, abyśmy nawzajem zwiększali swoje zyski. Poniżej znajduje się mój link polecający i prosiłbym rejestrować się przez ten właśnie link. Po rejestracji, zachęcam do wklejania swoich linków polecających do D&T (system polecający działa na zasadzie drzewa, a więc otrzymam nagrodę nawet, jeżeli zarejestrujecie się z któregoś z linków kolegów, a nawet do tego zachęcam, bo w ten sposób DWIE LUB WIĘCEJ OSÓB dostanie premię, gdy Wy będziecie zarabiać).

Obrazek

Moja postać:

Imię: Nero Angelo
Rank: Knight (rycerz)
Level: 3
Wywodzę się od: ...nikogo, zarejestrowałem się bez używania czyjegoś linka polecającego.

Jak na razie oczyściłem cały jeden loch i gra mi się całkiem przyjemnie, zobaczymy, jak będzie dalej.


<<

Fisher

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 502

Rejestracja: 20 paź 2008, 16:26

Post autor: Fisher » 14 cze 2009, 16:55

Re: Dungeons & Treasures - gra RPG, w której można zarabiać pieniążki

Wiesz, co. Ja poczekam na Twoją opinię, jak już Ci wypłacą kasę. Wtedy napisz, czy Ci wypłacili i jak to jest.

Nie ma problemu. Oczywiście, zdam raport. ~DCX
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 15 cze 2009, 16:17

Re: Dungeons & Treasures - gra RPG, w której można zarabiać pien

Jeżeli to jest prawda to ja również czekam na wieści dotyczące wiarygodności informacji bo to brzmi zbyt pięknie żeby było prawdziwe
<<

drynda

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 724

Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:41

Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: drynda » 15 cze 2009, 21:02

Re: Dungeons & Treasures - gra RPG, w której można zarabiać pieniążki

Zapewne jest taki przelicznik, jest to tylko przykład, niepotwierdzona informacja. To tylko moje zdanie:

- 10/100 sztuk złota w grze - 0.01$
- Musisz uzbierać zapewnie 10-50$ aby wypłacić

Dodając jeszcze konto bankowe (PayPal najprawdopodobniej) to chyba nie jest zbyt piękne :P, chociaż sam pofarmię kasę pewnie :).
Obrazek
<<

DDragon

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 692

Rejestracja: 6 sie 2007, 13:05

Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DDragon » 15 cze 2009, 22:25

Re: Dungeons & Treasures - gra RPG, w której można zarabiać pieniążki

ze stronki tej gry:
"- Win gold by finding chests in the dungeons and by playing different games on the site.
- Each month the characters are reset to zero and the wining golds are converted in US$.
- After you can request a moneybookers payment for a minimum of US$ 10.
- Win more gold and cash with the bonus games : Jackpot, Treasure Hunt, Jousts, Contest Quest and other..."
więc musisz mieć uzbieranych punktów na co najmniej 10$ po drugie (nie jestem pewien czy to tak gdyż perfekt angielskiego nie znam) "wining golds are converted in US$" czyli chyba pierwsze kilkanaście/dziesiąt/set osób może przekonvertować z gry na real a nie wszystkie osoby z gry.
<<

Fisher

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 502

Rejestracja: 20 paź 2008, 16:26

Post autor: Fisher » 15 cze 2009, 23:18

Re: Dungeons & Treasures - gra RPG, w której można zarabiać pieniążki

DDragon pisze:"wining golds are converted in US$" czyli chyba pierwsze kilkanaście/dziesiąt/set osób może przekonvertować z gry na real a nie wszystkie osoby z gry.
"Wygrane złoto zamieniane jest na dolary." Jakieś za łatwe to się wydaje, i pewnie w rzeczywistości jest trudno uzbierać $10, a potem jeszcze nie wiadomo co i jak.
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 15 cze 2009, 23:20

Re: Dungeons & Treasures - gra RPG, w której można zarabiać pieniążki

Ja jakoś dotłumaczyłem tak, że pod koniec miesiąca całe wygrane/zdobyte złoto jest przeliczane na dolarki.

To raz. Dwa, w tej chwili jest dostępna opcja wypłaty na: MoneyBookers (do 10 dni trwa procedura), lub na fizyczne konto (procedura może zająć nawet miesiąc).
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 29 cze 2009, 20:45

Re: Dungeons & Treasures - gra RPG, w której można zarabiać pieniążki

Zbliza sie koniec miesiaca, mozecie mi powiedziec co trzeba zrobic, zeby jak najwiecej kasy zarobic? A po drugie to tam cos pisze ze trzeba chyba sprzedac przedmioty czy cos, może mi ktos dostarczyc jakies info na ten temat?
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 29 cze 2009, 20:47

Re: Dungeons & Treasures - gra RPG, w której można zarabiać pieniążki

Wszystko sprawdzę i powiem, jak zakończy się miesiąc.
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 29 cze 2009, 21:45

Odp.: Dungeons & Treasures - gra RPG, w której można zarabiać pieniążk

jak sie skonczy miesiac to bedzie za pozno.
<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 30 cze 2009, 01:12

Re: Dungeons & Treasures - gra RPG, w której można zarabiać pieniążki

Więc tak: doczytałem, że wyposażenie trzeba SPRZEDAĆ, bo przepada. Możesz próbować łapać potwory w zakupioną sieć i potem je sprzedawać na rynku, to ci da trochę kasy, ale tego myku nie próbowałem jeszcze. Poczytaj FAQ!