[problem] z zapisem na karcie pamięci

Wszystko o telefonach komórkowych GSM.

<<

agusia96

Post autor: agusia96 » 8 lip 2009, 17:08

[problem] z zapisem na karcie pamięci

Cześć. Nie mogę zapisywać plików na karcie pamięci (mam wystarczająco dużo wolnej przetrzeni). Kiedy próbuję przegrać coś przez Bluetooth na swój telefon wyskakuje: [operacja nie powiodła się]. Podobnie jest przy użyciu kabla USB i podłączeniu go do komputera. Nie mogę też przenieść plików z telefonu na kartę pamięci ani dodać na niej nowego podfolderu. Dodam, że wcześniej nie miałam takich problemów, mogłam przegrywać piosenki i tapety bez większych komplikacji. Proszę o pomoc.


<<

Fisher

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 502

Rejestracja: 20 paź 2008, 16:26

Post autor: Fisher » 8 lip 2009, 18:58

Re: problem z kartą pamięci!

Nie wiem czy to istotne, ale może pomoże w jakimś stopniu: Napisz co to za telefon i co to za karta.
<<

minas

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 284

Rejestracja: 14 kwie 2006, 18:23

Post autor: minas » 8 lip 2009, 21:18

Odp.: problem z kartą pamięci!

W kartach pamięci (a przynajmniej w mojej) na bocznej krawędzi jest zworka, która po przesunięciu w górę uniemożliwia zapisywanie danych na karcie. Taka blokada zobacz czy na twojej jest coś takiego i jeśli jest, to przesuń.
<<

agusia96

Post autor: agusia96 » 12 lip 2009, 19:59

Odp.: [problem] z zapisem na karcie pamięci

Ja na swojej karcie takiej blokady nie mam. To Nokia 5200, a karta - SanDisk Micro SD (nie kupowałam jej razem z telefonem, dokupiłam później).
<<

mihau126

Nowy

Posty: 1

Rejestracja: 23 cze 2010, 12:32

Post autor: mihau126 » 23 cze 2010, 12:38

Re: [problem] z zapisem na karcie pamięci

może nie pisze na temat ale nie chcialbym otwierac nowego działu mam pytanie . Zrobiłem format karty micro sd kingstona 4gb i po formacie wrzucilem piosenki wszystko działało ok ale, ale gdy juz chciałem wrzucic drugi raz cos to telefon tego juz nie wykrywa ?? Może wie ktoś o co chodzi . A do karty mam czytnik ;)