dzieci neo płaczą przez portal24h - kto ich pocieszy?

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Forum.

<<

Capon

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 847

Rejestracja: 5 sie 2007, 01:16

Lokalizacja: Ługi

Post autor: Capon » 15 lip 2009, 01:28

dzieci neo płaczą przez portal24h - kto ich pocieszy?

Witam !

Niedawno przez przypadek natknąłem się na pewną stronę, na której nie za ciekawie opisuję nasze forum, a bynajmniej Admina.
Oto link:
[ciach!!!!!!]

Szczerze powiedziawszy popieram Sledziksa, który idealnie wręcz podsumował zachowanie Maćka.

Kolejny link, tym razem z zamieszczoną korespondencją Maćka:
[ciach!!!!!!]

PS: Jestem ciekaw czy ten temat zostanie skasowany i czy dostanę od Admina bana za ujawnienie tych newsów...
Ostatnio zmieniony 15 lip 2009, 12:30 przez Maciek, łącznie zmieniany 5 razy.
Powód: wycięto linki, Kochatek Group nie życzy sobie zamieszczania jakichkolwiek informacji o sobie na naszym serwisie, więc proszę szanować ich prośbę :P


<<

drynda

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 724

Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:41

Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: drynda » 15 lip 2009, 08:13

Re: portal24h w złym świetle

Tia, ja wiem za co Śledziks dostał bana, ale niech Maciek sam to napisze, jeśli chce, ja nie będę cytować tego co "ukryte". Wiem też dlaczego opuścił forum. Po prostu wywiązała się dyskusja (bodajże o Linux'ach) i nie umiał podeprzeć swoich tekstów jakimiś dowodami -.-. Tia, wszyscy oni narzekają (płaczą - to lepsze słowo) na zachowanie Maćka - według mnie ich zachowanie jest całkiem irracjonalne. Tak w ogóle, to ich spolszczenie do SH to parodia:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I autorzy spolszczenia mają na swoim forum podpisy "Piszę poprawnie po Polsku" - chyba raczej nie.
Capon pisze: PS: Jestem ciekaw czy ten temat zostanie skasowany i czy dostanę od Admina bana za ujawnienie tych newsów...
Nie wiem, czy zostanie skasowany, ale dla mnie dziwne jest pisanie posta, a potem zastanawianie się czy nie zostanie usunięty -.-. Chciałbym wam uświadomić, że głupich tematów prawie nigdy nie usuwa Maciek. A co do newsa, to jak to ujawniasz? Przecież jest w internecie.
Obrazek
<<

szczeraprawda

Post autor: szczeraprawda » 15 lip 2009, 08:51

Odp.: portal24h w złym świetle

drynda - tym postem pokazałeś jak mała u ciebie honoru, bo prawdy w twych słowach trudno się doszukać...
Tłumaczenie to parodia? Na stronie grupy tłumaczącej nie zauważyłem ŻADNEGO negatywnego komentarza dotyczącego tłumaczenia.
Mógłbyś podać termin parodia i podać trzy argumenty potwierdzające poprawność użycia tego słowa wobec tego tłumaczenia?
I autorzy spolszczenia mają na swoim forum podpisy "Piszę poprawnie po Polsku" - chyba raczej nie.
Podałeś trzy screeny, na których nie ma błędu językowego. Pleciesz po prostu głupoty. Są to błędy, o których wyłapania proszą autorzy nas swojej stronie i przesłanie im, w celu poprawy. Nikt im za to nie płaci, a bystrzy inaczej jeszcze zrzędzą. W same spolszczenie grałem - stoi na wysokim, profesjonalnym poziomie. Jeden (cenzura) głos, niezgodny z realiami tego nie zmieni.
To jest zapłata dla ludzi, którzy poświęcają swój wolny czas na bezinteresowne tłumaczenie gier. Dla innych. Skąd oni mają brać motywacją do kolejnych projektów, jak takie pasożyty wypisują (cenzura)? Sam wiem o czym mowie, bo brałem udział 2 lata temu przy podobnym projekcie.
A co do newsa, to jak to ujawniasz? Przecież jest w internecie.
Ale nie na tej stronie/forum. A treść tych artykułów jej dotyczy. Kolejne czepianie się na siłę fanboya.
Tia, wszyscy oni narzekają (płaczą - to lepsze słowo) na zachowanie Maćka - według mnie ich zachowanie jest całkiem irracjonalne
A jakie jest zachowanie Maćka? I czemu "ich" zachowanie jest irracjonalne? Powala mnie twoja siła argumentu.

drynda, dałbyś się wrzucić w ogień za rangę VIP w profilu? Z treści posta wynika, że tak. Zastanów się trocę nad swoim postępowaniem.
<<

drynda

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 724

Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:41

Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: drynda » 15 lip 2009, 09:34

Re: portal24h w złym świetle

szczeraprawda pisze:i podać trzy argumenty potwierdzające poprawność użycia tego słowa wobec tego tłumaczenia?
szczeraprawda pisze:Podałeś trzy screeny
szczeraprawda pisze:na których nie ma błędu językowego
Ooo, czyżby w języku polskim istniało wyrażenie: "Idziemy na jezioro", albo "Idziemy na halę"? Chyba raczej nie (nie wierzysz? spytaj polonistę).
szczeraprawda pisze:I czemu "ich" zachowanie jest irracjonalne?
Sami zamieścili spolszczenie na forum, więc on umieścił je na serwerze - chyba proste. Potem komuś coś przestało pasować, to usunął je z serwera. Zniknęły ich posty z forum, został 1 news, i już jest bulwers (znając go, to o to mu chodziło).
szczeraprawda pisze: Tłumaczenie to parodia? Na stronie grupy tłumaczącej nie zauważyłem ŻADNEGO negatywnego komentarza dotyczącego tłumaczenia.
Pewnie usuwają ;]
http://www.portal24h.pl/pobierz/detale/ ... oming.html
Obrazek
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 15 lip 2009, 10:55

Re: dzieci neo płaczą przez portal24h - kto ich pocieszy?

ww. osobniki tworzące ww. spolszczenie nie życzą sobie umieszczania jakichkolwiek informacji o sobie w naszym serwisie, więc dyskusja o ww. osobnikach nie może być tu prowadzona :!:

Dyskusja z dziećmi i na temat dzieci przezywających się jako "Kochatek Group" (genialnie idiotyczna nazwa) nie będzie przeze mnie osobiście prowadzona, nigdzie.

szczeraprawda wracaj na swoje forum i tam się żal
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"