Kapsuła Czasu

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Forum.

<<

LucAlphano

Post autor: LucAlphano » 26 lip 2007, 23:43

Re: Refleksje

Tez mialem problemy z netem bo starzy byli pod kreska, ale to dla mnie jest motywacja, aby dobrze sie wyksztalcic i wtedy kiedy dostane jakas lufe to rozmyslam sobie jak to bedzie :niepewny: kujonem nie jestem trzymam pulap, ktory mi wystarcza oprocz tego zajmuje sie przeciez wlasnym zyciem jak kazdy z nas


<<

Alkohol

Post autor: Alkohol » 28 lip 2007, 23:34

Re: Refleksje

MATchlesS pisze:szkoda tylko, że nie ma już starszych Użytkowników Forum, z którymi pisałem te kilka lat temu...
Starych nie ma, bo klimat dzieciarni był/jest czasami nie do zniesienia. W sumie to sam się dziwię, że ze slavoyem tu zaglądamy jeszcze ;)
<<

MajorQ

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 144

Rejestracja: 22 lip 2005, 22:31

Lokalizacja: Lidzbark Warmiński

Post autor: MajorQ » 28 lip 2007, 23:41

Re: Refleksje

Oj Alkohol nie przesadzaj, przecież każdy czasami lubi się pobawić z którego Blitzkriega jest dany screen :P
<<

pieprzu13

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 152

Rejestracja: 8 gru 2006, 13:33

Lokalizacja: Słupsk

Post autor: pieprzu13 » 30 lip 2007, 00:29

Re: Refleksje

ja trafiłem na stronę kiedy była jeszcze pod adresem www.maciek.kom.pl pamiętam że kumpel pokazywał mi wtedy śmieszne mp3... A później kiedy adres strony się zmienił zarejestrowałem się na forum aby zapytać się o jakąś błahą rzecz i tak już zostałem.Forum bardzo mi sie podoba... Jest tu wielu dobrych ludzi którzy jak tylko mogą służą ci pomocną dłonią...Wielkie dzięki za to dla całej ekipy Portal24h.pl

PS.Jestem chyba jednym z młodszych forumowiczów :cisza:
topics10/patche-i-dodatkinba-2004-vt106 ... ght=#73260
Oto mój pierwszy założony temat :hyhy:
Intel Core 2 Quad 2.40 GHz l NVIDIA GeForce 8600GT (256Mb) l 4GB RAM l Samsung HD321KJ 320GB l
<<

boman

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 186

Rejestracja: 17 sie 2005, 22:12

Lokalizacja: Piotrków Trybunalski

Post autor: boman » 30 lip 2007, 10:45

Re: Refleksje

No mi 17 sierpnia stuknie - 2 latka. Ale ten czas szybko leci... A po co się zarejestrowałem tego już nie pamiętam ale chyba tylko dla przyjemności. Ale pamiętam, że pierwszym tematem jaki założyłem był temat "wasza ulubiona gra" (zresztą jest cały czas i nawet niedawno ktoś pisał w nim posty). Pierwszy post => pierwszy warn za brak uzasadnienia. Na szczęście później już mi się to nie zdarzało :]
It wasn`t impossible to build RAPTURE at the bottom of the sea. It was impossible to build anywhere else.
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 23 lip 2009, 19:08

Re: Refleksje

odkopię stary temat, ale co tam, jest okazja, bo... dzisiaj mijają moje 4 lata obecności na forum (i właściwie tyle samo bycia modem). Jak tak popatrzę wstecz, to to forum się bardzo zmieniło, nie tylk od strony wizualno-technicznej, lecz także "duchowo-ludzkiej". "przerobiłem" wielu kolegów - moderatorów (rekordzistą jest tutaj MaTchlesS, vel Mistrz, który modem był dwa razy i w dwóch wcieleniach. Lepszy od Jezusa:)). Pierwszym był (jeszcze przede mną) Wojcirej, jednak właściwie gdy tylko dostałem moda, to on zniknął. Jest koleś o takim nicku zajmujący się spolszczeniami do anime, wiekowo nawet by pasował, może to on. Dalszej kolejności nie pamiętam, ale byli Balrog84 Wcielony do woja, Napster, któremu nagle coś odwaliło, Miłosz28, który nie miał czasu, obecna ekipa i jeszcze pewnie ktoś, o kim zapomniałem :) ale nigdy nie zapomne o Trójce Wspaniałych, z którymi współpracowało mi się najlepiej, wtedy na forum robiliśmy sobie jaja wzajemnie edytując swoje posty, bądź posty użytkowników, co lepsze zapisując na dysku. A są to: hackujący swego czasu ze mną forum Slavoy, czyniący celne uwgai Alkohol (a.k.a Alk. 40%) oraz rozwalający ogródki Renifer. Z nimi na forum były jaja. Teraz mamy tylko nawiedzonego DLC :) a i użytkownicy wydorośleli. Gdzie jest stund_up, zwany stundup'kiem oraz russian? Dwaj najwięksi spamerzy forum. Ale przynajmniej było wesoło czytając tematy o "ulubionych chipsach". Teraz mamy tylko Anta Brakuje mi też kilku wykazujących się userów, wymienię tu paru, nawet tych, którzy jeszcz są na forum, ale nawet jeśli zaglądają, to już sie nie udzielają tak jak kiedyś (z resztą ja też już nie, chyba się wygadałem), a mianowicie: magnez, ramiro cruz, roma, piki (a.k.a jacek14), Matchless, i jeden z moich ulubieńców - nierozumiany Yakoob

Kurde, chyba trzeba będzie trochę rozruszać to forum, jak za starych, dobrych czasów ;)

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 23 lip 2009, 21:06

Re: Refleksje

A mi w Grudniu stuknie 3 latka...

W porównaniu z innymi to i tak laik jestem. Ale jak sobie pomyślę ile czasu się tutaj spędziło.

Pamiętam jak przez jeden czas cały czas czychałem na nowe posty przesiadując cały czas na forum. Iwan zresztą pamięta jak to było. Zawsze w szkole jak pytał ,,a widziałeś ten temat na forum gdzie... " to zawsze dostawał odpowiedź ,,no jasne...". Przez jeden czas jak było dość dużo postów dziennie, tak się przesiadywało.

Moje pierwsze poważne forum po dołączeniu się do sieci i zaznajomieniu się z Internetem. Przeżyło się dużo tutaj. Były wzloty i upadki. W końcu Forumowicz Miesiąca, z którego cieszyłem się jak dziecko. Dążyłem do pokazania, że to forum jest dla mnie szczególnym miejscem. Iwan dostał moderatora to w szkole gratulowaliśmy razem z Simkiem bo było to dla nas coś godnego podziwu.

Pamiętam jak rozczarowałem się w przypadku gdy forum zostało ,,shakowane". Od razu pisałem do mad_prince'a lub Slavoy'a. Mieli niezłe jaja ze mnie.

Teraz jest inaczej. Najczęstsze nowe tematy to by pomóc a nie dyskutować. Jednak dalej do tego forum mam sentyment i dalej wchodzę co kilkanaście minut. Przesiaduję na innych forach, moderuje je, gadam w SB (no.. już 19 tysięcy postów) ze znajomymi z forum o Simsonach. Ostatnio nawet zarejestrowałem się na forum ogólnotematycznym ale to nie to samo co to.

Przydałyby się stare czasy ale te też nie są złe. :) Zostanę na tak długo aż będzie to możliwe.
<<

Adamo

Awatar użytkownika

Topic author

Ekspert

Posty: 418

Rejestracja: 31 lip 2005, 19:43

Skype: adamo1991

Lokalizacja: Ostrów Wlkp / Poznań

Post autor: Adamo » 23 lip 2009, 21:25

Odp.: Refleksje

No coz... za pare dni (31 lipca) mi stukna 4 latka. Pamietam jak sie zarejestrowalem na forum, z nudow, pierwszy raz jak bylem w USA. Dzisiaj pisze do was z tego samego miejsca :D. Niestety w marcu konczy mi sie wiza, a patrzac na moj wiek raczej nie mam szansy od razu dostac nastepnej. I tak tu juz nie ma po co przyjezdzac - kryzys, sam przyjechalem do pracy (jak rok temu, gdzie zarobilem sporo rozwozac soki ;) ) ale ogloszenia tylko na babysitter albo fachowca z doswiadczeniem i prawem jazdy (nie mam ani jednego ani drugiego).

Co do forum - ostatnio rzadko tutaj bywam, glownie z braku ochoty i czasu, ale trzeba odnowic stare zwyczaje ;) Pierwszy post napisalem w wieku 14 lat. Wtedy to byla ekipa, np Russian - mimo ze pochodzil z tego samego miasta co ja w zyciu sie z nim nie spotkalem (a może teraz w jakims barze? nawet nie wiem :D). Jednak musze przyznac ze z nikim z tego forum nigdy jakiegos blizszego kontaktu nie zlapalem (nie mowie... wiecie o czym :D), po prostu nie znalazlem osoby o podobnym jak ja poczuciu humoru (ktore jest lekko mowiac pop****lone xD). Mimo to z lezka w oku wspominam poczatki - swoje jak i tego forum ;)

Mam szczera nadzieje ze jeszcze dlugo ten portal bedzie sie utrzymywal :)
<<

szalmar

Post autor: szalmar » 23 lip 2009, 22:55

Re: Refleksje

Ja moje pierwsze konto o tej samej nazwie co teraz tutaj załozylem jakos w 2006 roku chyba ;pp
Mialem duza przerwę ale sentymanetalnie wróciłem ;p
I poki co to jest jedne z najlepszych forow z jakimi sie spotkałem, najlepsza atmosfer, no dopoki nie wjedzie temat Windows vs. Linux xddd ale to inna kwestia :)

Pozdrawiam : )
<<

drynda

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 724

Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:41

Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: drynda » 24 lip 2009, 15:11

Re: Refleksje

Ehh... przypominam sobie coś, czy to przypadkiem bartekmp nie strzelał nam tutaj pokłonów Allacha? Hehe :).
Obrazek
<<

szalmar

Post autor: szalmar » 24 lip 2009, 16:40

Re: Refleksje

mad_prince pisze:ale byli Balrog84 Wcielony do woja, Napster, któremu nagle coś odwaliło, Miłosz28, który nie miał czasu,
Napstera to jeszcze pamietam. Kombinowal we wszystkim co go zaciekawiło no i duuuzo spamował i warny zawsze za to zbierał, a nawet nie ejstem pewien czy i bana nie dostal ;p
Forum 'hakował' chyba jeszcze koles co mial taka czerwona puszke w avatarze ;p podobna do puszki Cherry Coke ;d Mr_ costam nie pamietam i tez bana dostal;p
<<

drynda

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 724

Rejestracja: 16 kwie 2006, 18:41

Lokalizacja: Krosno Odrzańskie

Post autor: drynda » 24 lip 2009, 16:47

Re: Refleksje

Koleś z puszką w avatarze dalej jest na forum i ma moda :P
lucas-mcfly-u1466/

A z hackowaniem forum, to był żart. Maciek po prostu je wyłączył. Było święto hakera po prostu :).
Obrazek
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 24 lip 2009, 17:19

Re: Refleksje

szalmar
Napster nie spamował i nie zbierał warnów, tylko jak napisałem wcześniej był moderatorem. Jednak kiedyś coś mu odbiło i zaczął wysyłać reklamy na PW i za to dostał bana (i ogólne pyskówki z admem). ten koleś, co hackował to coś z dawidem miał w nicku jak dobrze kojarze, McDawid czy jakoś tak, nie pamiętam już teraz dokładnie, ale nie ważne, bo i tak poprzeinaczałeś wszystkie fakty :)

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

szalmar

Post autor: szalmar » 24 lip 2009, 22:06

Re: Refleksje

Kurde, to wybacz lucas mcfly ;pp
To ja nie wiem co z Napsterem mi sie tak pokreciło ;p No to akurat pamietam, ze na Pw rozne rzeczy wysylal, mi czesto na gg linki do gierek typu 'zostales ugryziony' i ni reklamowal niejednokrotnie jakies stronki (to akurat mi na gadu).
<<

DDragon

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 692

Rejestracja: 6 sie 2007, 13:05

Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DDragon » 25 lip 2009, 00:01

Re: Refleksje

tak szczerze mówiąc to to jest najlepsze forum na jakim kiedykolwiek byłem. cenzura działa bardzo dobrze XD znaczy się że np wulgaryzmów tu nie ma itp. moderatorzy też wporzo.jestem na innych forach zarejestrowany (teraz już nawet nie pamiętam na ilu XD ) ale są to fora tylko i wyłącznie na jeden raz XD bo coś było tam ale żeby zobaczyć temat musiałem się zarejestrować. tylko te forum odwiedzam w miarę często (parę razy dziennie XD ) i póki mogę dalej będę odwiedzał.

BTW niedługo stuknie mi 2 lata [na forum XD] :super: :ok: :rotfl:
<<

Ant

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1234

Rejestracja: 4 maja 2007, 15:19

Lokalizacja: Wolsztyn

Post autor: Ant » 25 lip 2009, 13:46

Odp.: Refleksje

Dołączył(a): 4 maja 2007, 2007 14:19
Tiaaa... 2 lata... Hymmm... Jaki był powód tego że się tutaj zarejestrowałem? Chyba szukałem spolszczenia do gry, trafiłem na portal24h.pl, oglądałem stronę, jeszcze jakiś PLProjekt był, szukałem spolszczenia i chyba go nie było więc pisałem na forum? Chyba jeszcze pytanie o sprzęt, problemy z plikami, potem rozmowy ogólne o grach...
No ogólnie to może być to forum, nie powiem że jest złe, ale też nie napiszę że jest złe, można dostać pomoc, można dostać ciekawego bana (powód: "bo sprawdzałem, czy mogę :)"no i mogę ;) a tak właściwie to inny powód wpisałem, chyba coś jest z formularzem zrypane.>>m_p, czasem może coś napiszę co może kogoś obrazić (rozmowy o wierze), ale ogólnie to ja po prostu jestem zwykłym użytkownikiem tego forum, nie napiszę jak naprawić komputer czy coś, ale można ze mną gadać, da się ze mną gadać.
Pozdrowienia dla Admnistracji i Moderacji. :ok:
PS. 2 lata na forum i status "Profesor Świata". Ładnie... :P
<<

Ignac

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 316

Rejestracja: 15 lip 2008, 23:13

Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Ignac » 25 lip 2009, 19:05

Odp.: Refleksje

Hmm.. 15 lipca stuknął mi rok. Też trafiłem tu, bo szukałem spolszczenia, nie pamiętam do jakiej gry. Nie udzielam się zbyt często jednak dużo obserwuję :luka: Zawsze jak mam jakiś problem, ktoś poda jakieś rozwiązanie. Lepsze czy gorsze - nieważne :) Podobnie jak Ant nie znam się na sprzęcie ale lubię pogadać o grach, muzyce czy filmach albo zwyczajnie poofftopować. Jak narazie bardzo mi się tu podoba i nie mam w planach wyniesienia się stąd :)
Ostatnio zmieniony 26 sie 2009, 22:23 przez Ignac, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

szalmar

Post autor: szalmar » 25 lip 2009, 19:57

Re: Refleksje

Najlepsze w tym forum jest to, że po 1. jak ktos tutaj się zarejestruje, to zazwyczaj wystuka te 20 posotow i przewaznie zostanie, a drugie, ze nie ma nawałnicy dzieci neo :)
<<

Fisher

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 502

Rejestracja: 20 paź 2008, 16:26

Post autor: Fisher » 25 lip 2009, 19:58

Re: Refleksje

A ja nie wiem ile tu jestem, muszę zobaczyć, jak się post zapisze na forum.

Edit: No, ja niedługo rok. Zarejestrowałem się tu, bo problem miałem. Ale zostałem i tak jakoś. Nie piszę zbyt często, bo nie piszę, żeby nabić posta, tylko wtedy, kiedy muszę napisać. Podoba mi się tu, jest miła atmosfera, i to forum jest takie dojrzałe. Większość ludzi jest tutaj takich, którzy piszą sensownie i wiedzą, co to mózg. Mam nadzieję, że zostanę tutaj dosyć długo, a oby i na zawsze, bo podoba mi się to forum ;)
<<

bartekmp

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1841

Rejestracja: 14 maja 2006, 18:52

Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: bartekmp » 31 lip 2009, 17:41

Re: Refleksje

14 maja 2006, 2006 17:52
Tego dnia się zarejestrowałem, czyli stuknęło mi 3 lata na forum.
Pamiętam, że byłem z tej "nowej fali" na forum, tzn. do starej ekipy dołączali tacy jak ja i próbowali się wkupić w grono stałych bywalców.
Pamiętam jak na początku odbyłem niezbyt dorosłą rozmowę z Maćkiem na GG, pewnie nawet on już o niej zapomniał, ale dla mnie wstydliwe to wciąż jest hehe :)
W ciągu 3 lat przeskakiwałem z rangi na rangę, zostałem FM kiedyś nawet, a teraz żyję sobie jako VIP, w sumie nie wiem czemu, ale skoro tak jest, to nie będę się wyrywał :).
Pamiętam, że moim idolem byli wtedy Ramiro Cruz i Alkohol. Szkoda, że nie ma ich już z nami, ot tacy fajni byli.
Dzięki forum poznałem Iwana, czyli Wojtka, z którym po dziś dzień się przyjaźnię :).
Forum zmieniło się gruntownie. Przybyło kilka działów, zniknęli spamerzy typu stand_up (było wesoło :D), pojawili się nowi userzy. Rośniemy w siłę po prostu :).

PS. drynda, tak pokłony Allaha to moje dzieło było :D :padam:
Semper in altum