Kapsuła Czasu

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Forum.

<<

Adamo

Awatar użytkownika

Topic author

Ekspert

Posty: 418

Rejestracja: 31 lip 2005, 19:43

Skype: adamo1991

Lokalizacja: Ostrów Wlkp / Poznań

Post autor: Adamo » 16 kwie 2007, 22:12

Refleksje

Wiecie co, dzisiaj przeglądałem swój profil i tak patrze: data przyłączenia - 31 lipca 2005 (:P) roku. Już prawie 2 lata jestem na P24h.pl. Pamiętam jak dziś - zarejestrowałem się z nudów, nie myślałem, że z Wami tak długo pobędę. I mam zamiar być do końca istnienia strony :P. I tak mi sie łezka w oku zakręciła (takie powiedzenie :D), jak sobie popatrzyłem ile tutaj jestem. Tak szczerze mówiąc grono użytkowników P24h.pl to jest tylko paręnaście osób. Tylko te paręnaście osób regularnie wchodzi na forum i podtrzymuje to wszystko w kupie. Tyle miałem do powiedzenia :). Może coś od siebie dodacie?

[ja wiem, że temat taki badziewny, ale w southparku panuje wolność słowa :zawstydzony: ]
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2007, 15:29 przez Adamo, łącznie zmieniany 1 raz.


<<

szpon

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1308

Rejestracja: 2 lut 2006, 22:46

Skype: szpon5576

Post autor: szpon » 16 kwie 2007, 23:50

Re: Refleksje

masz racje, nic dodać nic ująć, portal24h to najlepsza strona pod względem spolszczeń, pomocy itd... :D
<<

Piki

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 421

Rejestracja: 6 lis 2005, 12:24

Lokalizacja: Borów

Post autor: Piki » 16 kwie 2007, 23:58

Re: Refleksje

Adamo pisze:dzisiaj przeglądałem swój profil i tak patrze: data przyłączenia - 31 lipca 2007 roku
Chyba jakaś pomyłka. :)

Ja niestety nie zaliczam się do tych najstarszych userów tego forum, bo dołączyłem 6.11.2005, jednak i tak przez swoją aktywność (nie tylko tę lepszą, ale gorszą także) przeżyłem z Wami dość dużo. ;)

Jeśli chodzi o to, w jaki sposób się tutaj znalazłem, to zbyt dużo do opowiadania nie ma. Szukałem jakiegoś tam spolszczenia do jakiejś tam gry i trafiłem na stronę główną. Po dokładnym jej przejrzeniu (nawet kawały czytałem, jakby to było jedyne miejsce z humorem w Internecie :P ) nadeszła pora na 'obczajenie' forum. A z racji, iż z takimi bajerami jak fora dyskusyjne dość dużo do czynienia nie miałem, z początku zachowywałem się jak typowe dziecko Neostrady zagubione w nowym świecie. Czasy nieco się zmieniły, chociaż dla niektórych nadal pozostanę Dzieciakiem Neo. W każdym razie z bliżej nieznanych mi powodów zatrzymałem się na forum dłużej niż zamierzałem i jeśli nie macie nic przeciwko temu, zostanę jeszcze trochę. :P

A teraz idę spać.
<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 17 kwie 2007, 07:33

Re: Refleksje

Ja tu jestem "nowy" bo zacząłem "karierę" :) dopiero
05 Paź, 2006
Tak więc, nawet nie rok. Trafiłem tu podobnie jak Piki,szukając jakiegoś spolszczenia na stronie głównej, potem kliknąłem forum (nie wiedziałem bardzo co to jest, bo neta miałem 2 tyg.) no i się zaczęło. Najpierw głupie posty, dopiero po czasie już załapałem o co tu chodzi :D Myślę dalej być na tym forum.., bo sam nie wiem.. jakoś tak się przywiązałem..
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 17 kwie 2007, 12:42

Re: Refleksje

Dołączył: Sob 23 Lip, 2005 16:11
około 2 tygodnie później dostałem mod :) prawie dwa lata, po 6 miesiącach istnienia forum, 28 user :) members.htm <tutaj macie, kto najstarszy jak chcecie :)
Wiele tu przeżyłem, głupie pytania, jeszcze głupsze PW, ogólnie zgłupłem jesli chodzi o pisownię polską :)

Widziałem wielu ludzi chcących coś zdziałać, jak i trolli, przeżyłem wielu moderatorów oraz wartościowych userów. Niektórych mi nawet brakuje :)
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2007, 12:45 przez mad_prince, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

zioomus

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 823

Rejestracja: 17 wrz 2005, 19:13

Lokalizacja: Płock

Post autor: zioomus » 17 kwie 2007, 13:41

Re: Refleksje

mad_prince pisze:Sob 17 Wrz, 2005 19:13
'Ja sie zarejstestowałem bo szukałem spolszczenia :D

Potam jakoś tak zostało i jestem do dziś :)
Zapraszam do mojej galerii :)
<<

Yakoob

Awatar użytkownika

Zaawansowany

Posty: 184

Rejestracja: 16 lis 2005, 14:19

Post autor: Yakoob » 17 kwie 2007, 14:27

Re: Refleksje

Sro 16 Lis, 2005 14:19
Jestem tu wielkie PRAWIE 2 lata i czuje sie dobrze, jak narazie ;] Bywają tu tematy na których myśl chce się śmiać i są też takie w których można naprawde dojrzale porozmawiać, i po czasie dostrzegam, że w zasadzie w pewnym stopniu tak powinno zostać, forum nie może powazne przez cały czas jego trwania. Choć wątpie jak tu niektórzy mówią, że przywykli do grona uiserów, nie mogę się z tym zgodzić, przecież [w moim odczuciu] nie można się do kogoś przywiązać po dyskusji na forum internetowym, powinien istnieć kontakt wzrokowy itd. Kończąc, myślę, że bedę tu jeszcze przez jakiś okres i Pozdrawiam....
Po kiego ciula dajecie charakterystyke swoich komputerów w opisie?!
<<

grzecho

Mega Prof. Świata

Posty: 1008

Rejestracja: 8 lip 2005, 17:36

Lokalizacja: Wisła

Post autor: grzecho » 17 kwie 2007, 15:12

Re: Refleksje

Pią 08 Lip, 2005 17:36
ja tez jestem tu prawie dwa lata ;]
pamietam jak na poczatku, nic na tym forum nie bylo :D
zarejestrowalem sie wtedy bo jakichs spolszczen szukalem czy cos...
hmm 2 lata i 303 posty? cos slabo pisze ;)
<<

Adamo

Awatar użytkownika

Topic author

Ekspert

Posty: 418

Rejestracja: 31 lip 2005, 19:43

Skype: adamo1991

Lokalizacja: Ostrów Wlkp / Poznań

Post autor: Adamo » 17 kwie 2007, 15:32

Re: Refleksje

Cóż, widzę, że jestem jednym z najstarszych :D 31 lipca 2005 :D mad_prince, wyprzedziłeś mnie o 8 dni :P
<<

roma

Post autor: roma » 17 kwie 2007, 15:38

Re: Refleksje

Ja jestem od 24 września 2005 roku :P

Trafiłem na p24.pl szukając spolszczenia do gry.A na forum 2 dni później bo odkładłem rejestracje :P bo,mi się nie chciało.Po założeniu teamtu nie pisałem dużo,bo mało bywałem na forum
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2007, 15:38 przez roma, łącznie zmieniany 1 raz.
<<

Piotrek_L

Wysoko zaawansowany

Posty: 317

Rejestracja: 27 kwie 2006, 10:58

Lokalizacja: localhost

Post autor: Piotrek_L » 17 kwie 2007, 16:12

Re: Refleksje

Czw 27 Kwi, 2006 10:58
Za niedługo minie rok od czasu, kiedy się zarejestrowałem :] . Podobnie jak większość użytkowników stronę (o ile się nie mylę wówczas pod adresem maciek.kom.pl) znalazłem szukając spolszczenia do jakiejś gry. Przez pewien czas nie wchodziłem na forum, a jedynie przeglądałem stronę główną oraz podstrony. Później z ciekawości wszedłem na forum i zacząłem "przyglądać się" kto i o czym pisze. Po pewnym czasie zauważyłem temat założony przez Balroga84 dotyczący problemu z drukowaniem jakichkolwiek dokumentów na drukarce. Jako że znałem prawdopodobną przyczynę postanowiłem się zarejestrować i odpisać w tym temacie. Okazało się, że miałem rację i po zastosowaniu moich rad problem zniknął. Postanowiłem więc, że skoro już sie zarejestrowałem to będę starał się pomóc innym użytkownikom forum w rozwiązywaniu ich problemów (głównie związanymi z komputerami) o ile będę wiedział jak. I tak staram się pomagać do dziś :] .
Intel Core 2 Duo E8400 (małpa) 3 GHZ, ASUS P5K/EPU, GIGABYTE GeForce 9600GT, 2x1GB RAM DDR2 PDP-PATRIOT, Seagate Barracuda 7200.11 320 GB SATA2, SoundBlaster Audigy 24-bit + Windows XP Home Edition SP3
<<

Ramiro Cruz

Post autor: Ramiro Cruz » 17 kwie 2007, 16:35

Re: Refleksje

Pon 26 Gru, 2005
Tak więc ja prawie póltora roku jestem już na tym forum, w sumie to tutaj nauczyłem się jak pisać poprawne posty i nie zachowywać się w internecie jak dziecko. Dzisaj już nie udzielam się tak często jak kiedyś no i był czas kiedy postanowiłem troche odpocząć od p24h. Mam nadzieje że forum będzie trwać jak najdłużej, to tyle z mojej strony :) .
<<

jakub1991

Post autor: jakub1991 » 17 kwie 2007, 17:39

Re: Refleksje

Pią 31 Mar, 2006 11:37
No to kilka dni temu minął rok jak tu jestem. Trafiłem na forum tak jak większość przedmówcow - szukając spolszczenia do jakiejś gry. Potem jakoś zaczełem posac na forum, siedziałem dość dużo, ale teraz nawte mi się nie chce... piszę jak mam jakieś problemy, albo jak wejde na forum i widze, że ktoś ma jakiś problem w którym mogę pomóc. Pozdro :)
<<

hermit

Awatar użytkownika

Średnio zaawansowany

Posty: 54

Rejestracja: 24 sty 2006, 11:27

Lokalizacja: Cerekiew

Post autor: hermit » 17 kwie 2007, 17:53

Re: Refleksje

hmmm ja pamiętam jeszcze 1 odsłonę strony co prawda nie byłem wtedy jeszcze userem ale te godziny w kafejkach internetowych spedzone m.in na tej stronce-bezcenne. Wcześniej mnie wywaliło z forum i założyłem nowy profil dlatego wydaje sie ze jestm tu nowy. Aha jeszcze jedno a'propos refleksji - Maciek wielkie dzięki za tą stronę
Kiedy rozum śpi rodzą się demony...
<<

Horhend

Awatar użytkownika

VIP

Posty: 1179

Rejestracja: 27 lut 2006, 18:20

Post autor: Horhend » 17 kwie 2007, 18:07

Re: Refleksje

Dołączył: Pon 27 Lut, 2006 18:20
Mi w Lutym minął roczek, czyli mam gdzieś tak 1 rok i 2 miesiące :D

Jak pamiętam szukałem jakiegoś spolszczenia do gierki, a ponieważ na stronce
głównej nie znalazłem (jak pamiętam wtedy na stronce głównej nie wymagane było jeszcze Logowanie),
to zacząłem szukać na FORUM ;) No i znalazłem.
Przez jakiś czas tylko zbierałem informacje i opinnie innych użytkowników,
aż zapragnąłem podzielić się swoimi opiniami. Zarejestrowałem się no i jestem do dziś :)
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2007, 18:12 przez Horhend, łącznie zmieniany 1 raz.
Przeglądając tytuły gier, można odnieść wrażenie, że poza strzelaniem, gonieniem,
szlachtowaniem i uciekaniem, niczego nie oferują. A przecież to nieprawda!
<<

dariusz

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 465

Rejestracja: 28 sty 2006, 15:35

Lokalizacja: Nojewo

Post autor: dariusz » 17 kwie 2007, 18:56

Re: Refleksje

Ja tu jestem już rok.

Kod: Zaznacz cały

Sob 28 Sty, 2006 15:35	
Rejestrowałem się bo szukałem spolzsczeń i pomocy. Później moim celem było zdobycie wielu postów. Tak więc bawiłem się w archeologa i pisałem jak głupi. Przestałem to uprawiać bo nie widziałem w tym sensu. Teraz jestem tu bo wciąż potrzebuje pomocy i gdy moge staram się pomóc innym. Choć już nie pisze tak dużo to na forum zaglądam codziennie nawet bez logowania. Spędziłem na tym forum miłe i te mniej młe :luka: chwile. Lecz więcej tych dobrych. :ok:
Dzięki temu forum poznałem wielu nowych ludzi, z niektórymi wciąż utrzymuje kontakt przez GG. A jeżleli nie pisze z nimi od dłuższego czasu to mam ich numery na liście. Tak więc jeżeli ktoś już pisał do mnie wiele razy to wciąż mam jego GG bo być może kiedyś się On znów odezwie.
Tak jak to zostało wspomniane. Przywiązałem się do forum i mam nadzieje że nigdy nie upadnie. Kto wie może będziemy tu jeszcze pisać po 70-tce. :rotfl:
Forum jest Ok i użytkownicy także. Staram się was wszystkich szanować i zrozumieć.
Chociaż większości nie znam to jakoś tak was polubiłem..
Pozdorwienia dla wszystkich. :super:
P.s mam nadzieje że kiedyś się odezwiecie do mnie-> Wy którzy już wsześniej pisaliś na moje GG. ;)
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2007, 19:01 przez dariusz, łącznie zmieniany 2 razy.
Nvidia 9200 512 Mb, Intel Dual Core 2Ghz, Hdd 320 Gb, 4 Gb DDR 2 Ram.
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 17 kwie 2007, 19:21

Re: Refleksje

O proszę jaki ciekawy temat powstał! :)

A ja co tu robie? ;)
Pewnie według Was generalnie uprzykrzam życie innym Forumowiczom :]
Jestem niemiły, chamski i do wszystkich mam pretensje (to też), po przeczytaniu kilkunastu błahych postów ciężko być spokojnym :ok:
A trochę poważniej, to głównie czuwam nad funkcjonowaniem Forum od strony technicznej, :luka: żeby strona była zawsze dostępna itp. ;)

Przy okazji:
Proponuje zwrócić też uwagę na całą ekipę MODów, którzy bezinteresownie starają się w swoich wolnych chwilach (!) robić coś bezinteresownie. Tylko po to żeby wszystkim Forumowiczom było łatwiej dyskutować (wbrew panującym opiniom: że MOD tylko przeszkadza bo usuwa posty i upomina Forumowiczów ;) )
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Tom

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 2 lip 2007, 20:41

Re: Refleksje

Pon 19 Gru, 2005 16:36
Na forum dołaczyłem kilka dni po tym jak założyliśmy stałego neta (6 Gru)
Na tym forum mogłem zarejestrowac się o wiele wcześciej, ale miałem modem byłem można powiedziec zielony z kompów i nie wiedziałem dokładnie co to jest intenret, a co mówić dopiero forum :rotfl:

A dziś...
Dziś to wszystko wiem i jeszcze wiele innych rzeczy. Na forum zaglądam codziennie, choć nie zawsze się loguje. Bardzo się cieszę, że zarejestrowałem się na tym forum. Praktycznie każdy problem pomożecie rozwiązać, coś doradzić, albo po prostu...pogadać. Cały zarząd i wszyscy userzy sa wyrozumiali i mili dla każdego (poza prama wyjątkami :hyhy: )
Tych kilkunastu userów, którzy podtrzymują to forum przy zyciu (czyt. piszą regularnie posty) nigdy nie odmówi pomocy.
Z tego forum nie zamierzam odchodzić, no chyba że dostane BAN'a ale to już inna sprawa :)
Ostatnio zmieniony 2 lip 2007, 20:46 przez Tom, łącznie zmieniany 1 raz.
Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...
<<

LucAlphano

Post autor: LucAlphano » 26 lip 2007, 22:32

Re: Refleksje

Portal 24h znalazlem przez przypadek szukalem zupelnie czego innego zrobilem literowke i znalazlem to forum :hyhy: chcialem wyszukac strony o moim super serialu 24 godziny wpisalem 24h zamiast 24 h :D nie zaluje, ze wtedy kliknelem bardzo tolerancyjni forumowicze, szybkie odpowiedzi itd.
<<

MATchlesS

Awatar użytkownika

Mega Hiper Ultra Prof. Świata

Posty: 1724

Rejestracja: 5 lip 2007, 12:25

Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca

Post autor: MATchlesS » 26 lip 2007, 22:41

Re: Refleksje

Ja od dłuższego czasu jestem związany z portalem. Kilka lat temu byłem tu Moderatorem, ale sprawy potoczyły się źle i rodzice odłączyli mi Internet (nie, że coś ja zmajstrowałem złego - finanse zadecydowały). Teraz (dołączyłem 5 lipca) od kiedy mam łącze - od razu pierwsza stronka - FORUM :ok: Hehe - pierwsza strona, na którą wchodzę codziennie.
Czasem staram się pomagać obecnym Moderatorom wypisując powtarzające się tematy itp. Staram się pomagać jak najwięcej, ale niezawsze mi to wychodzi.
Poza małymi nachalnymi bucami na Forum :P (zawsze się ktoś znajdzie ;]) ekipa pisząca tu jest naprawdę fajna - szkoda tylko, że nie ma już starszych Użytkowników Forum, z którymi pisałem te kilka lat temu...
Ostatnio zmieniony 26 lip 2007, 22:42 przez MATchlesS, łącznie zmieniany 1 raz.
MATchlesS = MTS = Międzynarodowy Trybunał Sprawiedliwości. :-]
Żeby mi się tak chciało, jak mi się nie chcę. :-]
PC: AMD Athlon 64 X2 5200+ | 4 GB RAM | GeForce 9600 (512 MB; EVGA) | 250 GB Seagate | Creative SBS 240 | LCD LG 17''