[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): AttValue: " or ' expected in Entity, line: 5
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): attributes construct error in Entity, line: 5
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Couldn't find end of Start Tag font line 5 in Entity, line: 5
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Opening and ending tag mismatch: r line 1 and font in Entity, line: 5
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 161: DOMDocument::loadXML(): Extra content at the end of the document in Entity, line: 5
[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/vendor/s9e/text-formatter/src/Utils.php on line 73: Attempt to read property "textContent" on null
Nintendo Wii, Wii Sports, nie moge sie polapac - .::Forum.Portal24h.pl::.

Nintendo Wii, Wii Sports, nie moge sie polapac

Gry i sprzęt (Xbox 360, PS3, Wii itp.)

<<

szalmar

Post autor: szalmar » 3 mar 2010, 21:59

Nintendo Wii, Wii Sports, nie moge sie polapac

Witajcie,
oglądam sobie ostatnio Nintendo Wii, chyba zdecyduje sie na kupno, i moj problem jest nastepujący:
Ponieważ jestem TOTALNIE zielony w konsolach, mam watpliwości. Na allegro widze Nintendo Wii, Wii sports, Wii fitness.
I jeśli zdecydowałbym się kupic Nintendo Wii Sports

Kod: Zaznacz cały

http://allegro.pl/item928993018_konsola_wii_gry_wii_sports_raty_od_reki_robson.html
to czy moge na nim grac w normalne gierki na Wii czy ogranicza się to do 'pakietu' sports?? Bo z etgo co wiem na Wii Fotness takich opcji <font color=red><b>nie ma</b></font>.


<<

daras77721

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 224

Rejestracja: 7 lip 2007, 11:19

Lokalizacja: Elbląg

Post autor: daras77721 » 4 mar 2010, 00:04

Re: Nintendo Wii, Wii Sports, nie moge sie polapac

Wii Sports oznacza jedynie tyle że do zwykłej konsoli dostaniesz grę która nazywa się wii sports na której są gry sportowe, dokładniej masz tutaj:
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=7661
Jest to po prostu taki pakiet Wii + gra Wii Sports.
<<

szalmar

Post autor: szalmar » 5 mar 2010, 09:08

Re: Nintendo Wii, Wii Sports, nie moge sie polapac

Aha. Wiec wszystko ladnie i jasno.
A wogole oplaca sie kupowac ta konsole?
Bo w sumie chce sobie cos kupic, miec cel na zbieranie kasy i może to bedzie ten cel, ale nie wiem czy warto.
<<

Fisher

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 502

Rejestracja: 20 paź 2008, 16:26

Post autor: Fisher » 5 mar 2010, 09:47

Re: Nintendo Wii, Wii Sports, nie moge sie polapac

Jeśli lubisz grać w takim stylu to myślę, że będzie to dobry zakup, sam chciałem kupić , ale uważaj na te kontrolerki, co je się trzyma w rękach, bo mają podatność do wyskoku i niszczenia wszystkiego wokół :D

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=znFJrg1Eq7Y&feature=related
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 5 mar 2010, 09:53

Re: Nintendo Wii, Wii Sports, nie moge sie polapac

szalmar pisze:A wogole oplaca sie kupowac ta konsole?
Największą ilośc egzemplarzy wśród konsol sprzedano właśnie Wii, więc nie wiem czy warto.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

daras77721

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 224

Rejestracja: 7 lip 2007, 11:19

Lokalizacja: Elbląg

Post autor: daras77721 » 5 mar 2010, 14:03

Re: Nintendo Wii, Wii Sports, nie moge sie polapac

Skoro pytasz to wyrażę moje zdanie co do Wii, o tuż jeśli masz zamiar grać sam to nie wiem czy akurat ta konsola jest odpowiednia ;) Chyba że masz liczną rodzinę, jak chcesz pograć w ciekawe tytuły to lepiej Xbox 360 Elite ;) Sam mam i nie zamienię na nic innego ;)
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 6 mar 2010, 09:53

Re: Nintendo Wii, Wii Sports, nie moge sie polapac

daras77721 pisze:jak chcesz pograć w ciekawe tytuły to lepiej Xbox 360 Elite
Też mam x360 i co z tego? Grałeś chociaż dłużej na Wii? Nie? Więc porównania ani Ty ani ja nie mamy :P

Wii odróżnia się od innych konsol właśnie swoim innowacyjnym kontrolerem. To całkiem inny typ rozrywki, gdzie odbijamy piłkę ruszając ręką, podobnie wyrzucamy granat przed siebie w call of duty ruchem ręki itp.

Jednak już niedługo taki kontroler będzie miał też x360... więc będzie ciekawie.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"