[problem] Wtyczka Illimitux do Firefox

Wszystko co związane z Internetem.

<<

Ignac

Awatar użytkownika

Topic author

Wysoko zaawansowany

Posty: 316

Rejestracja: 15 lip 2008, 23:13

Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Ignac » 30 lip 2010, 23:24

[problem] Wtyczka Illimitux do Firefox

Witam. Mam pewien problem. Postanowiłem pooglądać sobie jakieś seriale na Megavideo. Wiadomo - upierdliwy limit daje o sobie znać, a więc człowiek jakoś stara się sobie radzić, więc postanowiłem zassać wtyczkę Illimitux do Firefoxa. No i wszystko pięknie - oglądam trochę filmu (nie wiem, ok. 30 minut) i nagle wyskakuje mi komunikat, że skończył się limit (przypominam, że film był otwarty w oknie Illimituxa, nie Megavideo. Zdziwiłem się, bo gdy miałem wcześniej Illimituxa to oglądałem normalnie. Teraz wyskakuje mi limit, na wtyczce, która ma ten limit omijać. Paranoja jakaś. Wie ktoś o co chodzi? Czyżby Megavideo znalazło sposób by znów narzucić limit - nawet na wtyczce? Daje się słyszeć pogłoski, jakoby Megavideo ewoluowało w tej materii? Nie wiecie o co chodzi?

PS. Nie wiem, czy jest to nielegalne - wydaje mi się, że nie, bo filmów nie ściągam a oglądam je w internecie. Jeśli jest to nielegalne, to nie wiedziałem, jednak jeśli nie jest, to proszę o pomoc.


<<

jojo

Awatar użytkownika

Średnio zaawansowany

Posty: 76

Rejestracja: 8 lip 2008, 14:48

Post autor: jojo » 1 sie 2010, 12:32

Re: [problem] Wtyczka Illimitux do FF

Nie oglądam filmów w ten sposób, jednak kiedyś, gdzieś znalazłem taki trik, który niby pozwala oglądać filmy w całości w następujący sposób: klikamy Play, następnie czekamy aż cały film nam się zbuforuje, w przeglądarce przechodzimy do trybu offline, i oglądamy film w całości :D