Nokia E66 warto?

Wszystko o telefonach komórkowych GSM.

<<

Tom

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 20 sie 2010, 16:47

Re: Nokia E66 warto?

Na allegro masz nówki za niecałe 800 zł. Powiedz nam do czego chcesz wykorzystywać telefon, bo nie posiadamy wróżki na forum :P Seria E to klasa biznesowa, co nie koniecznie wyklucza je jako telefony multimedialne, zależy co kto oczekuje.


Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...
<<

Ignac

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 316

Rejestracja: 15 lip 2008, 23:13

Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Ignac » 20 sie 2010, 21:01

Re: Nokia E66 warto?

Ja bezczelnego podłączę się do pytania :P Mam na oku cztery telefony z serii E, a mianowicie: Nokię E51, E52, E65 i E66. Słyszałem opinie, że telefony są solidne. Zależy mi głównie na Wi-Fi i odtwarzaczu MP3, i żeby telefon mi długo posłużył. Do tego przyciąga mnie do nich fajny design. Co możecie mi powiedzieć o tych telefonach? Polecacie, czy odradzacie? Jeśli tak, to które? Oczywiście jak macie jakieś inne propozycje to walcie, ale generalnie chciałbym któryś z tych, więc dawajcie tu swoje opinie i rady.
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 23 sie 2010, 14:49

Re: Nokia E66 warto?

Mam nokię e66 i jestem zadowolony, może nie bardzo ale zadowolony. Jeżeli chodzi o szybkość to powiem że jak na symbiana to nie zamula. Z pomocą kilku programów jest w stanie odtworzyć niemal każdy format. Filmy ogląda się świetnie, głośnik usytuowany w trochę złym miejscu ale idzie się przyzwyczaić, aparat może nie najwyższej klasy ale filmy kręci naprawdę dobre. Moja ocena to śmiało 5/6. Myślę że nie będziesz żałował. Może jest to telefon biznesowy ale w łatwy sposób można z niego zrobić biznesowo-rozrywkowy, czyli połączenie serii e i n.
<<

szalmar

Post autor: szalmar » 24 sie 2010, 16:13

Re: Nokia E66 warto?

Ja natomiast posiadam E65. Jest to juz troszke staruszek i stalo mi sie w nim troszke dziwnych spraw, np wyswietla mi czasem 'blad karty sim' ale tylko gdy wlozona jest karta pamieci. może to byc wina stykow, bo przezyla wiele upadkow. ma bardzo solidny slider, jest o dziwo bardzo glośna i szybka. Wyswietlacz jest swietny, wi-fi ma dobry zasięg. bateria trzyma stosunkowo dlugo jak na taki telefon. Jedyne co mnie wpienia to slaby aparat, bardzo slaby. pozatym sluzy mi jako telefon-telefon a nie zabawka i powiem szczerze ze sprawdza sie swietnie :) typowy telefon do roboty -idealny, zabawka - odpada. dodam jeszcze ze odtwarzanie multimediow to raczej mocna strona tego telefonu ;)
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 24 sie 2010, 17:31

Re: Nokia E66 warto?

Przed e66 mialem e65 i stwierdzam że e66 to lepsza i ładniejsza wersja e65. Lepszy procesor przede wszystkim e65- 211MHz, e66 370MHz i różnica jest bardzo widoczna.