Zaciskarka do kabli sieciowych

Wszystko co związane z Internetem.

<<

Tom

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 23 wrz 2010, 16:42

Zaciskarka do kabli sieciowych

Cześć,
przeglądam na allegro zaciskarki do kabli sieciowych i pomyślałem, że taki sprzęcik przyda się, trafiłem na aukcję z zaciskarką, testerem sieci i 50 wtykami RJ45. Niby sprzedawca ma sporo pozytywnych komentarzy, jednak jak z jakością tych rzeczy. "Wykonana na licencji niemieckiej !!!" - hmm, ok, tylko za 30zł (45zł z przesyłką) zaciskarka, tester sieci, 50 wtyków RJ45, stripper do kabli i pokrowiec?! Co wy sądzicie na temat tej aukcji i czy opłaca się tu kupić?


Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...
<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 23 wrz 2010, 17:39

Re: Zaciskarka do kabli sieciowych

Jak to zwykle z tanim sprzętem bywa - jeśli masz korzystać z tego tylko od czasu do czasu to kupuj. W przypadku profesjonalnych zastosowań - kup profesjonalny sprzęt.
<<

welll1

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 519

Rejestracja: 22 kwie 2006, 14:44

Post autor: welll1 » 23 wrz 2010, 18:34

Re: Zaciskarka do kabli sieciowych

Sama zaciskarka jest bardzo porządnie wykonana. Ma fajne rozwiązania tnąco-skórujące, wiele badziewiastych modeli nie ma. Mam takową zaciskarkę już ładnych parę lat i nic jej nie dolega. Nie rozsypała się i dobrze zaciska kable. Tester nie wiem jakiej jest jakości bo nie posiadam, ale jak ta sama firma to powinno być ok.
<<

Tom

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 24 wrz 2010, 17:46

Re: Zaciskarka do kabli sieciowych

Dzięki za odpowiedzi, znalazłem w okolicy hurtownię tego typu części, więc pierw tam zobaczę :-)
Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...