PAD Logitech F710 [Problem]

Wybór nowego sprzętu, problemy sprzętowe.

<<

Michalsz

Nowy

Posty: 1

Rejestracja: 19 paź 2010, 14:56

Post autor: Michalsz » 19 paź 2010, 15:06

PAD Logitech F710 [Problem]

Witam kupiłem niedawno pada Logitech F710 Strona do produktu: http://www.logitech.com/pl-pl/gaming/co ... vices/7361

Mam mały problem
Zainstalowałem wszystkie sterowniki i pad dział poprawnie ale,
gdy wyłączę komputer i włączę go ponownie to pad rozłącza się i muszę powtarzać za każdym razem tę samą czynność : odłączam odbiornik od komputer wyjmuje baterię z pada, potem włączam odbiornik do komputera i wkładam baterie do pada i wszystko jest ok, ale nie chce mi się tego all time powtarzać ;/ Da się zrobić aby komputer po włączeniu go od razu sam go lokalizował bez tej monotonnej czynności :mur: ?
Proszę o odpowiedz ;d

Pozdr,
Michalsz.


<<

gravis100

Nowy

Posty: 1

Rejestracja: 8 lis 2012, 22:22

Post autor: gravis100 » 8 lis 2012, 22:24

Re: PAD Logitech F710 [Problem]

Podam bardzo nietypową poradę, ale działa!
Po reinstalacji systemu miałem tez problem z zainstalowaniem i poprawnym rozpoznawaniem pada Logitech F710. Aż przypomniałem sobie, że przed reinstalacją miałem zainstalowanego pada Microsoftu Wireless XBox 360 dla PC (przed zakupem Logitecha testowałem pada Microsoftu) i wtedy wszystko działało poprawnie.
Zainstalowałem więc sterowniki do wyżej wspomnianego pada Microsoft XBox 360 dla PC i problem z Logitechem się rozwiązał.
Nie wiem do końca dlaczego. Pewnie drivery Microsftu zawierają jakieś wspólne pliki przydatne w rozpoznawaniu przez Windowsa urządzenie Logitecha.
polecam pobranie z tej strony: http://www.microsoft.com/hardware/pl-pl ... or-windows i zainstalowanie driverów. Kolejność instalowania sterowników nie powinna mieć znaczenia.

Pozdrawiam i życzę powodzenia. Mam nadzieję, ze porada komuś się przyda.

ps. Pad Microsoftu jest super (używałem przez miesiąc), ale ten Logitech F710 jest jeszcze lepszy. Mój 6 letni synek też lepiej sobie radzi na F710. jest poręczniejszy i moje subiektywne odczucie przy sterowaniu jest na korzyść Logitecha. (Gdyby nie te lipne sterowniki... :wink: )