Gra przez internet

Wszystko co związane z Internetem.

<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 25 paź 2010, 15:18

Gra przez internet

Mam takie pytanie. Mieszkam obecnie w anglii i niestety mam internet z Orange 512mb ktory chodzi... no jak na 512 przystalo nie za szybko. Czy gra w taka gre jak World of Warcraft ma sens? Gra jest bardzo duza i nie chce mi sie siedziec kilku dni na sciaganiu patchy zeby sie okazalo ze nie da sie grac. Wiec dlatego kieruje pytanie do tych ktorzy na takim internecie graja i nie maja problemu. (sorry ze bez polskich znakow ale mam angielska klawiature.)


<<

Wafer

Awatar użytkownika

Początkujący

Posty: 37

Rejestracja: 27 lip 2005, 10:12

Lokalizacja: /k Częstochowa

Post autor: Wafer » 9 lis 2010, 00:05

Re: Gra przez internet

Internet z orange można mieć na wiele sposobów ;) Ale domyślam się że chodzi ci o to oparte na GSM/GPRS/3G więc o graniu możesz zapomnieć ;)

ps. w kraju o takich możliwościach nie masz innego internetu? To w polce już w centrach miast są darmowe hotspoty ;)

Pozdrawiam.
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 9 lis 2010, 15:34

Re: Gra przez internet

Jeśli chodzi o grę przez internet, to nie tyle prędkość ma znaczenie, co strata (a raczej jej brak) i transmisja wysyłanych pakietów danych. Weź jakiś adres IP serwera gry, spinguj go i będziesz wiedział, czy się da grać czy nie. Ja miałem radiówkę 256 i w CSa grałem. A jak się grało? to już zależało od serwera, zależy jak wiatr zawiał (dosłownie i w przenośni).

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin