wymiana telefonu w MixPlusie w trakcie trwania umowy

Wszystko o telefonach komórkowych GSM.

<<

czper

Nowy

Posty: 9

Rejestracja: 8 cze 2010, 14:29

Post autor: czper » 1 gru 2010, 23:24

wymiana telefonu w MixPlusie w trakcie trwania umowy

witam
otóż dzisiaj po południu zdarzyła mi się dziwna sytuacja. Rok temu zakupiłem w MixPlusie Samsunga Avila w umowie na 42 doładowania. Pozostało mi 35 doładowań, a dziś zadzwonił pan z Plusa i oznajmił mi (w sumie mamie - to na nią przypisany jest numer), że mogę wymienić telefon, przedłużając umowę o kolejne 42 doładowania.
Tak więc nie mając sposobności do wypytania pana o szczegóły - jest coś takiego możliwe? Że rok po podpisaniu umowy mogę już wymienić telefon, pozostając przy dotychczasowych warunkach umowy, za złotówkę? Czy to jakaś pomyłka operatora? (w co śmiem wątpić)
pozdrawiam


<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 2 gru 2010, 18:45

Re: wymiana telefonu w MixPlusie w trakcie trwania umowy

najlepiej jakbyś zadzwonił i się dowiedział, może jakaś promocja. Wiesz, generalnie to jest im wszystko jedno, czy tę umowę przedłużysz teraz, czy po wykorzystaniu tych doładowań, bo przecież i tak w sumie będziesz musiał doładować 82 razy i tak, więc mogli jakąś promocję zrobić. Może tracą klientów i w ten sposób chcą zatrzymać ich jak największą ilość?. Zadzwoń do nich, albo idź do salonu plusa i się dowiedz o szczegóły.

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin