Problem z utorrent

Gdy szukasz lub masz problem z jakimś programem.

<<

timo778

Awatar użytkownika

Topic author

Średnio zaawansowany

Posty: 57

Rejestracja: 5 lut 2011, 11:24

Post autor: timo778 » 10 lut 2011, 13:28

Problem z utorrent

Witam od pewnego czasu program utorrent sam się wyłącza :rozpacz: nie wiem dlaczego, raz przeinstalowałem i było OK teraz znowu zacząłem pobierać i dalej się sam wyłącza :help: :help:
bardzo proszę o pomoc


<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 10 lut 2011, 14:15

Odp: Problem z utorrent

Piractwo nie jest tolerowane na tym forum takze na przyszlosc nie pisz wiecej na takie temty, a ten ten zapewnie trafi do kosza.
<<

Tom

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 10 lut 2011, 14:34

Odp: Problem z utorrent

bartek2903 pisze:Piractwo nie jest tolerowane na tym forum takze na przyszlosc nie pisz wiecej na takie temty, a ten ten zapewnie trafi do kosza.
A czy korzystanie z torrentów=piractwo? :rotfl: Torrenty oferują również darmowe pliki :P

timo, podałeś nieco za mało informacji. Oprócz tego, że program Ci się wyłącza nic więcej nie napisałeś. Wyskakuje jakiś błąd? Kiedy to się dzieje? Od razu po uruchomieniu czy po jakimś czasie?
Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 10 lut 2011, 14:52

Odp: Problem z utorrent

Logi windows....
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 10 lut 2011, 16:17

Odp: Problem z utorrent

No tak racja ale w wiekszosci wypadkow wykorzystuje sie je do pobierania gier i filmow dlatego z gory zalozylem piractwo. Jak utorrent nie dziala to sprobuj bitcometa jak nie chce ci sie bawic w naprawianie.
<<

DDragon

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 692

Rejestracja: 6 sie 2007, 13:05

Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DDragon » 10 lut 2011, 17:14

Odp: Problem z utorrent

bartek2903 pisze:No tak racja ale w wiekszosci wypadkow wykorzystuje sie je do pobierania gier i filmow dlatego z gory zalozylem piractwo. Jak utorrent nie dziala to sprobuj bitcometa jak nie chce ci sie bawic w naprawianie.
1- tak łatwo jest "zakładać" i "oceniać na - tak jak większość" i że ktoś jest piratem bo pobiera cokolwiek. na tej samej zasadzie mogę powiedzieć że Ty jesteś piratem bo masz połączenie internetowe a przecież większość ma internet po to aby piracić
2- iść na łatwiznę jest "łatwo" ale "robić ni ma komu". będzie tylko lipa jak się okaże że następny program ma taki sam albo inny problem.

co do samego tematu. proponuję autorowi pobrać wersję próbną programu Advanced Uninstaler i z poziomu tego programu odinstalować uTorrent ze skanowaniem wpisów w rejestrze i pozostałości programu na dysku (wszystko to automatycznie robi Advanced Uninstaler) i dopiero po tej czynności jak i restarcie komputera na nowo zainstalować uTorrent.
Ostatnio zmieniony 10 lut 2011, 17:39 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pobieranie torrentów jest legalne, jeżeli pobierana rzecz jest legalna - proszę dalej tego wątku nie kontynuować!
Czasem słońce, czasem deszcz... niestety zawsze piach prosto w oczy...
<<

timo778

Awatar użytkownika

Topic author

Średnio zaawansowany

Posty: 57

Rejestracja: 5 lut 2011, 11:24

Post autor: timo778 » 13 lut 2011, 13:23

Odp: Problem z utorrent

bardzo dziękuję z utorrenta już zrezygnowałem i korzystam teraz z Bittorrenta :)
<<

timo778

Awatar użytkownika

Topic author

Średnio zaawansowany

Posty: 57

Rejestracja: 5 lut 2011, 11:24

Post autor: timo778 » 14 lut 2011, 12:56

Odp: Problem z utorrent

kurcze,teraz tak samo jest z bittorrentem wyłącza się i jest napis : bittorrent has crashed.....dalej nie pamiętam jeśli znajdę screena to wrzucę a teraz proszę o pomoc ;/ :help: :help: :help:
<<

DDragon

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 692

Rejestracja: 6 sie 2007, 13:05

Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DDragon » 14 lut 2011, 23:37

Odp: Problem z utorrent

timo778 pisze:kurcze,teraz tak samo jest z bittorrentem wyłącza się i jest napis : bittorrent has crashed.....dalej nie pamiętam jeśli znajdę screena to wrzucę a teraz proszę o pomoc ;/ :help: :help: :help:
próbowałeś ten sposób co podałem?
Czasem słońce, czasem deszcz... niestety zawsze piach prosto w oczy...
<<

timo778

Awatar użytkownika

Topic author

Średnio zaawansowany

Posty: 57

Rejestracja: 5 lut 2011, 11:24

Post autor: timo778 » 15 lut 2011, 07:21

Odp: Problem z utorrent

spróbuję twoim sposobem.tylko prosiłbym jeszcze jeśłi mógłbyś wytłumaczyc mi w krokach :)
a możecie mi wytlumaczyć dlaczego gdy wczoraj pobierałem antyvira-avasta przez www oraz jakiś DARMOWY PLIK przez bittorrenta i azerusa to pobierało tylko 30 kB/s maxymalnie a tak normalnie to 11,12,10,9 kB/s bardzo prosiłbym o pomoc :help: przypomne jeszcze ze neta mam 2mb/s Obrazek
<<

DDragon

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 692

Rejestracja: 6 sie 2007, 13:05

Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DDragon » 15 lut 2011, 09:26

Odp: Problem z utorrent

pobieranie przez torrenty to pobieranie od ludzi. prędkość zależna jest od ilości osób jak i prędkości przez nich udostępniane. także nie jest powiedzianym że wyciągniesz max prędkości. jeżeli chcesz w miarę obiektywnego sprawdzianu swojego łącza to po włączeniu komputera nie włączaj żadnych programów do pobierania, a jeżeli są włączone to je wyłącz całkowicie i poczekaj parę minut, wejdź na stronę

Kod: Zaznacz cały

http://speedtest.net/
i kliknij na złotą gwiazdkę a po chwili rozpocznie się test na końcu którego będzie wypisany download i upload. test jest całkowicie darmowy i na 99% skuteczny i prawdziwy.

co do odinstalowania:
pobierasz to

Kod: Zaznacz cały

http://www.programosy.pl/program,advanced-uninstaller.html
instalujesz i włączasz. dajesz na "Uninstal Programs" i wybierasz uTorrent (musi być zainstalowany nawet jeżeli nie działa) po odinstalowaniu program automatycznie zacznie skanować rejestr i dysk twardy w poszukiwaniu resztek. po skanowaniu (może trwać nawet parę minut) dajesz w każdej z stron "Select - All" i Next. po tym reset kompa i instalacja ponowna programu. jeżeli nie zadziała to już wydaje się być "grubsza" sprawa
Czasem słońce, czasem deszcz... niestety zawsze piach prosto w oczy...
<<

timo778

Awatar użytkownika

Topic author

Średnio zaawansowany

Posty: 57

Rejestracja: 5 lut 2011, 11:24

Post autor: timo778 » 15 lut 2011, 14:09

Odp: Problem z utorrent

dobrze spróbuję tym jeśli zadziała-napisze i bardzo dziękuję :)
<<

timo778

Awatar użytkownika

Topic author

Średnio zaawansowany

Posty: 57

Rejestracja: 5 lut 2011, 11:24

Post autor: timo778 » 15 lut 2011, 14:17

Odp: Problem z utorrent

@Ddragon również przez www mi pobiera powoli teraz akurat sciagam tego advanced uninstallera i pobiera tylko 11 kB/s
<<

timo778

Awatar użytkownika

Topic author

Średnio zaawansowany

Posty: 57

Rejestracja: 5 lut 2011, 11:24

Post autor: timo778 » 15 lut 2011, 15:14

Odp: Problem z utorrent

gdy instalowałem bittorrenta po użyciu advanced uninstallera wyskoczyło coś takiego i to wyskakiwało wtedy kiedy bittorrent i utorrent się wyłączał dodam jeszcze że nie da się go zainstalować nawet po użyciu tego advanceda
Obrazek
<<

DDragon

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 692

Rejestracja: 6 sie 2007, 13:05

Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DDragon » 15 lut 2011, 22:43

Odp: Problem z utorrent

odinstaluj oba programy za pomocą Advanced uninstaler i dodatkowo pobierz CCleaner

Kod: Zaznacz cały

http://www.programosy.pl/program,ccleaner.html
przeskanuj rejestr i napraw błędy - program jest po polsku i darmowy.
jeżeli po tym nic nie ruszy (oczywiście reset kompa po odinstalowaniu przez uninstalera i przeskanowaniu rejestru) to niestety to nie na moje doświadczenie będzie i w takim wypadku (no może poczekałbym trochę na cud jakiś).
Czasem słońce, czasem deszcz... niestety zawsze piach prosto w oczy...