problem z GG

Gdy szukasz lub masz problem z jakimś programem.

<<

timo778

Awatar użytkownika

Topic author

Średnio zaawansowany

Posty: 57

Rejestracja: 5 lut 2011, 11:24

Post autor: timo778 » 19 lut 2011, 08:57

problem z GG

witam od wczoraj włączyłem sobie GG piszę z kolegą a tu nagle crash reporter bardzo proszę o pomoc,przypomne jeszcze ze odinstalowałem gg 10 za pomocą advanced uninstallera,i okolo 2 tygodni wcześniej miałem ten sam błąd ale jakoś sam się naprawił :help: Obrazek


<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 19 lut 2011, 10:54

Odp: problem z GG

Ze zdjęcia wynika że Twoje gadu-gadu się zawiesiło, nic więcej. Dlatego nie wiem za bardzo dlaczego postanowiłeś je zamieścić?
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

Fisher

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 502

Rejestracja: 20 paź 2008, 16:26

Post autor: Fisher » 19 lut 2011, 12:26

Odp: problem z GG

Żeby nabić kasę.
Jak Cię to dręczy to wyślij raport...
<<

timo778

Awatar użytkownika

Topic author

Średnio zaawansowany

Posty: 57

Rejestracja: 5 lut 2011, 11:24

Post autor: timo778 » 19 lut 2011, 14:10

Odp: problem z GG

nie piszę na tym forum aby nabić kasę (nawet nie wiem po co ona jest) tylko gdy włączam gg po 2 minutach włącza się ten crash reporter. i tak jest zawsze gdy próbuję właczyć
<<

Fisher

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 502

Rejestracja: 20 paź 2008, 16:26

Post autor: Fisher » 19 lut 2011, 14:51

Odp: problem z GG

No to napisałem: Wyślij raport.
<<

DDragon

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 692

Rejestracja: 6 sie 2007, 13:05

Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DDragon » 20 lut 2011, 00:03

Odp: problem z GG

z tego co zauważyłem masz co raz więcej problemów z podstawowymi programami. może pora przemyśleć reinstalację systemu?
Czasem słońce, czasem deszcz... niestety zawsze piach prosto w oczy...
<<

timo778

Awatar użytkownika

Topic author

Średnio zaawansowany

Posty: 57

Rejestracja: 5 lut 2011, 11:24

Post autor: timo778 » 20 lut 2011, 09:11

Odp: problem z GG

ale jak go przeinstalować ?
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 20 lut 2011, 11:04

Odp: problem z GG

spróbuj jeszcze raz gygy przeinstalować, zainstaluj może starszą wersję. Reinstalacja systemu to popularnie zwany format. Ja bym radził najpierw posprawdzać system jakimiś narzędziami diagnozująco-naprawiającymi, typu scandisk czy defragmentator dysku. Pewnie są różne narzędzia pod windows spełniające takie funkcje, jednak ja nie jestem na bieżąco z "okienkami" i nie wiem, co tam się teraz dzieje w świecie tego oprogramowania, np XP Repair Pro

Kod: Zaznacz cały

http://www.otssoft.pun.pl/viewtopic.php?pid=2606
jeśli masz win XP. Ale jak mówię, w świecie windowsa jestem sto lat za murzynami i pewnie są teraz jakieś lepsze rozwiązania, może ktoś Ci tu doradzi.

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

timo778

Awatar użytkownika

Topic author

Średnio zaawansowany

Posty: 57

Rejestracja: 5 lut 2011, 11:24

Post autor: timo778 » 20 lut 2011, 21:39

Odp: problem z GG

zastanawiałem się również nad wirusem,bo muli mi kompa mimo 2 zainstalowanych gier ale antyvir nic nie wykrył podczas skanowania. mozilla również się psuję <font color=red><b>w ogóle</b></font> nie reaguje na włączenie a kiedy sie juz włączy to nie może się połaczyc z netem mimo że net jest a internet explorer bez problemu działa ;/ podobnie wszystkie gry oraz programy: program (np.avast!) przestał działać (taki komunikat wyskakuje) mam windowsa 7 oryginalnego,bardzo proszę o pomoc !
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 21 lut 2011, 14:41

Odp: problem z GG

Cóż, skoro używasz Internet Explorera, to znaczy że nie jesteś zbyt zaawansowanym użytkownikiem i problem leży raczej w użytkowaniu komputera. Znaczy pewnie masz jakiegoś wira skoro używasz IE i avasta i on Ci może bruździć, ale podejrzewam, że sam też namieszałeś w plikach (co nie jest trudne w windowsie). Jak już mówiłem, przeskanuj kompa różnymi programami diagnozującymi, dzisiaj w takiej księgarni gdzie mają gazety ze zwrotów (czyt. poprzednie numery, które nie zeszły) widziałem CHIPa, w którym na okładce było napisane, że na płycie dołączone są programy, które "sprawdzą system pod każdym kątem" (cokolwiek to oznacza). Może gdzieś w Twojej okolice też jest taki punkt albo jakiś kolega ma ten nr CHIPa i CI pożyczy płytę. Albo znajdź gdzieś spis programów, które były na tej płycie (pewnie na stronie magazynu CHIP gdzieś jest) i pościągaj w miarę możliwości te programy. Jeśli one nie pomogą, to chyba wtedy rzeczywiście pozostaje tylko format, ale to ostateczność, bo jak mówię, wydaje się, że nie za bardzo dbasz o system i w niedługim czasie znów będziesz miał takie problemy. Ja jeszcze jak używałem XP to półtora roku mi bez problemu służył, ale dbałem o niego jak o jajeczko, regularne czyszczenia rejestru, defragmentacje itd. Teraz mam Linuksa i mam to głęboko blisko serca :)
Zacznij może od skanu na wirusy np SpyBot Search&destroy (za "moich" czasów był to jeden z najlepszych programów antyspyware) oraz ściągnij np. trial Kasperskyego i nim przeskanuj.

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

timo778

Awatar użytkownika

Topic author

Średnio zaawansowany

Posty: 57

Rejestracja: 5 lut 2011, 11:24

Post autor: timo778 » 21 lut 2011, 14:48

Odp: problem z GG

Obrazek tak jest każdym programem który włącze, teraz pan od informatyki kazał mi przynieść komp do szkoły i mówił że sprawdZi co się da zrobić.
mad_prince pisze:Cóż, skoro używasz Internet Explorera, to znaczy że nie jesteś zbyt zaawansowanym użytkownikiem i problem leży raczej w użytkowaniu komputera.
. używam explorera bo mozilla sie zepsuła :mur:
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 21 lut 2011, 15:07

Odp: problem z GG

no to tak jak mówię, najpierw przeskanuj antywirami, które podałem w poście wcześniej, powinny coś wykryć, być może nawet naprawią problem, aczkolwiek niekoniecznie, zależy co zbroiły wirusy. A potem (jak problem nie zniknie) jakimiś programami diagnozującymi.
zapoznaj też się z tymi tematami
ktory-antyvir-wybra-t11466.html
wirusy-objawy-ochrona-zwalczanie-t15001.html

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

grzesiek964

Nowy

Posty: 1

Rejestracja: 2 mar 2011, 19:31

Post autor: grzesiek964 » 2 mar 2011, 19:38

Odp: problem z GG

witam wiesz może jakos dobrze porasze bo mialem tez z tym problem :) musisz zainstalowac aktualny program java i przeladowac przegladarke najlepiej na czacie wp,pl

tak a pro po dobrze by bylo ze bys posiadal orginalne oprogramowanie bo z ta kapia to ruznie bywa wejdz na

Kod: Zaznacz cały

 http://www.micosoft.com
pobiesz antywirusa ....MICROSOFT SECURITY ESSENTIALS i ze skanuj go pozadnie