[Pomocy]Spolszczenie Boxing Manager

Jeżeli szukasz spolszczenia, chcesz o którymś porozmawiać lub podzielić się swoim tłumaczeniem.

<<

Bondi1202

Nowy

Posty: 2

Rejestracja: 13 wrz 2011, 21:02

Post autor: Bondi1202 » 13 wrz 2011, 23:01

[Pomocy]Spolszczenie Boxing Manager

Siemanko ! mam grę Boxing Manager lecz po rusku :rotfl: więc chciałem zainstalować spolszczenie znalazłem na tej stronie spolszczenie na innych było podobne i wszyscy pisali ,że jest okey i ,że działa. Ściągam więc to spolszczenie wrzucam jak jest napisane [Wejść w główny folder---->Data------>tables okey wrzucam tam spolszczenie i nie działa] Dlaczego ?? ;/ wszystko tak jak powinno być a nie działa;/..


<<

Horhend

Awatar użytkownika

VIP

Posty: 1179

Rejestracja: 27 lut 2006, 18:20

Post autor: Horhend » 14 wrz 2011, 00:34

Odp: [Pomocy]Spolszczenie Boxing Manager

O to chodzi?

Kod: Zaznacz cały

http://www.portal24h.pl/forum/spolszczenie-world-boxing-manager-t16732.html?hilit=Boxing%20Manager
Boxing Manager to inaczej Boxsport Manager... Ale czy World Boxing Manager? Juz Sam nie wiem, czy to jedno i to samo :?:

Jak widać jest to spolszczenie "amatorskie" i być może autor podczas edycji/przerabiania pliku coś "schrzanił"...
Trudno jest mi cokolwiek więcej wymysleć na ten temat... :wstyd:
<<

Bondi1202

Nowy

Posty: 2

Rejestracja: 13 wrz 2011, 21:02

Post autor: Bondi1202 » 14 wrz 2011, 06:57

Odp: [Pomocy]Spolszczenie Boxing Manager

To lipa :/ ,a masz może link do innego spolszczenia?
<<

Horhend

Awatar użytkownika

VIP

Posty: 1179

Rejestracja: 27 lut 2006, 18:20

Post autor: Horhend » 14 wrz 2011, 08:33

Odp: [Pomocy]Spolszczenie Boxing Manager

Szukałem, ale jak już coś znalazłem, to było to samo, co już dawałem.
Nic innego, Ja osobiście nie mam :(.
<<

adik00

Nowy

Posty: 1

Rejestracja: 14 lut 2013, 13:51

Post autor: adik00 » 14 lut 2013, 13:58

Re: [Pomocy]Spolszczenie Boxing Manager

Przepraszam że odkopuję ten temat, ale również szukam spolszczenie do tej gry inaczej też zwanej Boxsport Manager czy Worldwide Boxing Manager. Wiem że w necie jest spolszczenie, które niestety nie działa. Próbowałem też sam je edytować korzystając z zamieszonego tutoriala lecz nic nie wskórałem. Mam prośbę jak ktoś posiada inne działające spolszczenie lub sam coś stworzył ewentualnie ktoś znający się na temacie mógłby przeglądnąć te nie działające spolszczenie i może coś by skombinował żeby działało, byłbym wdzięczny. Z góry dziękuję.