Szukam strony

O wszystkich dyscyplinach sportowych oraz o tym, co szczególnie kręci facetów - o Motoryzacji!

<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 17 wrz 2011, 04:31

Szukam strony

Nie mam pojecia jak zatytulowac ten temat. Kiedys, pare lat temu gralem na stronie internetowej na ktorej kupowalo sie pilkarzy grajacych w polskiej ekstraklasie do swojego klubu. Mialo to odniesienie do meczy rozgrywanych w rzeczywistowsci. Np. kupilem Reisa i w zaleznosci jak zagral mecz w danej kolejce ligowej to tyle dostawalem pkt wirtualnych, odpowiednio za asyste, bramke ogolna ocene itp. Potem sumowalo sie wszystkie pkt. Nie wiem czy taka strona jeszcze istnieje lub może jest podobna. Nie wiem nawet jak jej szukac. Jesli natkneliscie sie na takowa to prosze o link.


<<

Robertinho

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1226

Rejestracja: 12 gru 2006, 21:37

Skype: bercik.93

Lokalizacja: Radostowice

Post autor: Robertinho » 17 wrz 2011, 10:32

Odp: Szukam strony

Kod: Zaznacz cały

http://en.uclfantasy.uefa.com/
Nie ma tu polskiej ekstraklasy ale działa to na tej samej zasadzie. Wybierasz piłkarzy ligi mistrzów do swojego zespołu za punkty i zależnie od tego jak zagrają w danych meczach to tyle dostaniesz profitów. Nie grałem w to, znajomi grają i ponoć godne polecenia. Ale musisz sam tam zajrzeć i zobaczyć jak to działa.
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 17 wrz 2011, 15:21

Odp: Szukam strony

Fajna strona tylko mam problem. Nie moge w zaden sposob zrobic zmian w skladzie. Program sam mi wybral kto siedzi na lawce a kto gra i posadzil mi dobrych pilkarzy. W zaden sposob nie moge nic zmienic, pisze ze moge zmienic kolejnosc pilkarzy na na lawce do zmiany przeciagajac ich ale to tez nie dziala. Mozesz sie dowiedziec czy da sie cos z tym zrobic?