Nowe zabezpieczenie przy rejestracji

Uwagi, propozycje i komentarze dotyczące naszego Forum.

<<

Maciek

Awatar użytkownika

Topic author

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 18 sty 2012, 13:12

Nowe zabezpieczenie przy rejestracji

Obrazek

Ze względu na to, iż w ostatnim czasie jakieś boty próbowały się rejestrować na forum wprowadziłem nowy system zabezpieczający rejestrację.
Piszę o tym tylko dlatego, że jeżeli ktoś będzie miał z nim jakiś problem to proszę o kontakt:
http://www.portal24h.pl/component/optio ... temid,456/


Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

DDragon

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 692

Rejestracja: 6 sie 2007, 13:05

Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DDragon » 19 sty 2012, 00:32

Odp: Nowe zabezpieczenie przy rejestracji

no to super :) jeszcze przydałby się jakiś temat przyklejony na główną czy info czy coś w tym stylu że się nie udziela pomocy piratom bo to nudne już jest gdy ktoś pisze temat z mam problem z grą a na samym początku "otóż pobrałem grę xxx za pomocą programu yyy .... co może być nie tak?"
rozważ ewentualność taką Maćku ;)
Czasem słońce, czasem deszcz... niestety zawsze piach prosto w oczy...
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 19 sty 2012, 13:45

Odp: Nowe zabezpieczenie przy rejestracji

Jestem za nowym pomyslem DDragona
<<

DG1966

Awatar użytkownika

Wysoko zaawansowany

Posty: 249

Rejestracja: 10 gru 2011, 15:37

Lokalizacja: Polska

Post autor: DG1966 » 19 sty 2012, 15:33

Odp: Nowe zabezpieczenie przy rejestracji

Nie zdziwił bym się ani na jotę !!! - gdyby te boty były sterowane przez moich "przyjaciół" ze SG , moja tu obecność doprowadza ich do szału i to że forum jest wolnościowe i nawet z modem można się poprzytkać w sposób kulturalny , kilku z przy....ów dziennikarza
( któremu tutaj pojechałem - za co biorę osobistą odpowiedzialność , serwis Portal24h.pl jako taki nie ma z tym nic wspólnego , to sprawa osobista a tutaj skorzystałem tylko z możliwości wolnej wypowiedzi ) , zapewne na uszach stanie aby tutaj było nie cacy .
Niemam jednak kontroli nad serwisem ... i to tylko moje przypuszczenia a powód może być inny , tak czy inaczej zabezpieczenie serwisu to rzecz oczywista i naturalna .
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Topic author

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 19 sty 2012, 16:19

Odp: Nowe zabezpieczenie przy rejestracji

DDragon pisze:jeszcze przydałby się jakiś temat przyklejony na główną czy info czy coś w tym stylu że się nie udziela pomocy piratom
O oczywistych oczywistosciach nie będę robił specjalnych "akcji" (politycy się w tym lubują). Każdy wie o tym iż coś nielegalne jest nielegalne, to 1. A 2 to miał być temat tylko o drobnym zabezpieczeniu rejestracji, więc zamykam.

Masz coś mądrego do dodania? Załóż ODPOWIEDNI do tej dyskusji temat lub zapraszam na PW.

P.S. Wacławów z małymi wackami prosi się o nie zaśmiecać forum swoimi spamerskimi kontami.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"