Hymn reprezentacji Polski na EURO 2012

O wszystkich dyscyplinach sportowych oraz o tym, co szczególnie kręci facetów - o Motoryzacji!

<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Topic author

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 3 maja 2012, 07:17

Hymn reprezentacji Polski na EURO 2012

a teraz prawdziwy hymn reprezentacji Polski na euro 2012

Piosenka fajna, wesoła, wpadająca w ucho, ale moim zdaniem pogłębi tylko obraz Polski jako wiochy Europy, gdzie chodzi się spać z kurami w oczach krajów zachodnich. Ale piosenka spoko ;)
Ostatnio zmieniony 5 maja 2012, 11:59 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: edytowałem żeby nie było niejasności że jest to hymn reprezentacji Polski na Euro a nie hymn Euro


Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

szpon

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1308

Rejestracja: 2 lut 2006, 22:46

Skype: szpon5576

Post autor: szpon » 3 maja 2012, 17:43

Odp: Oficjalny hymn euro 2012

Ta obecna wybrana muza zespołu Jarzębina to gniot, ta poniżej powinna być naszym hymnem na Euro:


Piękna muza.
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 3 maja 2012, 18:42

Odp: Oficjalny hymn euro 2012

Wieje wiocha jak nic, szkoda, licze ze nasi pilkarze pokaza cos na boisku i nie bedzie takiego wstydu
<<

Fisher

Awatar użytkownika

Ekspert

Posty: 502

Rejestracja: 20 paź 2008, 16:26

Post autor: Fisher » 3 maja 2012, 22:51

Odp: Oficjalny hymn euro 2012

bartek2903 pisze:Wieje wiocha jak nic, szkoda, licze ze nasi pilkarze pokaza cos na boisku i nie bedzie takiego wstydu
HAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA



nie pokażą.
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 3 maja 2012, 23:23

Odp: Oficjalny hymn euro 2012

Pierwsza reakcja po uslyszeniu oficjalnej piosenki: ale wiocha! Ale po 3 sek namyslu to przeciez kazdy po 2 piwkach bedzie ja spiewal bo jest "swojska" :ok:

bartek2903 pisze:licze ze nasi pilkarze pokaza cos na boisku
Co mają pokazać? Pokażą jaki poziom piłki reprezentuje nasz kraj, czyli końcową stawkę europy. Statystycznie gorszą reprezentacją w tym turnieju Euro jest chyba tylko Ukraina, ktora jak dobrze pamietam nie grała nigdy na euro, a nasza 1.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

szpon

Awatar użytkownika

Mega Prof. Świata

Posty: 1308

Rejestracja: 2 lut 2006, 22:46

Skype: szpon5576

Post autor: szpon » 3 maja 2012, 23:34

Odp: Oficjalny hymn euro 2012

Ach, muza którą podałem przedtem, to już była na mistrzostwach w 2002 roku, dlatego nie mogłaby być już :zalamany:

Ej no panowie, ale niedawno jak graliśmy z Portugalią, to ładnie nam poszło.
<<

mad_prince

Awatar użytkownika

Topic author

Moderator

Posty: 2162

Rejestracja: 23 lip 2005, 16:11

Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: mad_prince » 4 maja 2012, 11:19

Odp: Oficjalny hymn euro 2012

dla porównania Ukraina
http://eurovisionpolska.wrzuta.pl/audio ... guest#none
Tekst tandetny, ale to norma w dzisiejszej muzyce pop. Przynajmniej jakiś spot będą mogli do tego zrobić. Wyobrażacie sobie spot promujący euro w Polsce z "Koko koko" w tle? co oni tam, koguta będą kopać? Moim faworytem był Liber i Ino Ros, łączący tradycje z nowoczesnością.

Kod: Zaznacz cały

<a> Co właściwie znaczy słowo Ubuntu?
<b> W starym afrykańskim narzeczu: "nie umiem zainstalować Debiana"
"ignorancja częściej jest przyczyną pewności siebie niż wiedza" - Darwin
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 4 maja 2012, 16:37

Odp: Oficjalny hymn EURO 2012

Jestes strasznym pesymista, ja sledze mecze polakow w ligach zagranicznych i przede wszystkim je ogladam i obecnie wiekszosc prezentuje dobry europejski poziom, wiec nie wiem skad ten pesymizm. Ja mysle ze może palcem w du*** wyjsc z grupy, bo ani czesi ani grecy sie nie wyrozniaja( jezeli chodz o tych drugich to reprezentanci ktorzy zdobyli euro w 2004 o ile sie nie myle sa juz na emeryturze) Na szczescie piosenka wyzej wymieniona jest piosenka polski a nie oficjalna euro, uff.
Oficjalna piosenka euro:

Kod: Zaznacz cały

http://www.cda.pl/video/2593972/Oficjalna-piosenka-EURO-2012
Czy fajna? No calkiem niezla, choc wydaje mi sie ze nie nadaje klimatu jaki powinien byc. Dla porownania euro 2004:

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=q58F7k2nLoA

Mozna zrobic fajna piosenke?

Kod: Zaznacz cały

http://www.youtube.com/watch?v=r5aZjE15Ye0
Mozna
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 4 maja 2012, 21:06

Odp: Oficjalny hymn EURO 2012

Wracając do utworu:
Wciąż cię dziwię skąd te sowa krytyki dzisiaj w ustach dziennikarzy? Nie podoba im się wybór swoich klientów (widzów)? :]

A teraz offtop:
Nikt nie jest pesymistą. Po prostu nasza reprezentacja nie miała żadnych sukcesów wartych odnotowania przez ostatnie 30 lat, bo nie mieliśmy dobrego zespołu i nadal go nie mamy. Mamy kilku lepszych piłkarzy porozrzucanych w kilku lepszych europejskich klubach i na tym koniec. Lepsi grają za granicą bo tam płacą kilka razy więcej, a słabeuszów mamy w polskiej Ekstraklasie. Nawet tych co grają w europejskich klubach dzieli przepaść do gwiazd europejskich. Nasza liga należy do najsłabszych lig europejskich. W dodatku przypuszcza się, że większośc meczów jest w niej ustawiona. Nasze drużyny nic większego nie potrafią osoągnąć w turniejach europejskich, a sukcesem rozkrzykiwanym w mediach jest zazwyczaj sytuacja kiedy w ogóle się do jakiegoś turnieju dostaną. Przykre tylko, że dużo kibiców obstawia mecze ligowe w zakładach bukmacherskich za swoje cięzko zarobione pieniądze, a kilka osób kilka dni wczesniej zna już wynik spotkania. Polską, "ekstra" ligą przestałem interesowac się gdy udowodniono, że podczas meczu w Polkowicach sędzia dostał w łapę od obydwu drużyn (nie pamiętam juz z kim grali) i po meczu sędzia zwrócił kasę drużynie która mniej dała :] Od tego czasu OZPN nie zrobił nic waznego w walce z korupcją, zatem żadnego meczu "ekstra" klasy nie oglądałem, bo po co mam oglądać skoro nie znam wyniku przed rozpoczęciem meczu, a ktoś zna?

Sukcesem, cudem będzie jeżeli wyjdziemy z grupy, powiedzmy że na to zasłużyliśmy (w końcu ktoś te stadiony wybudował :P), na nic więcej nie mamy szczęścia, a tym bardziej umiejętności.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

MrGramy4Fun

Średnio zaawansowany

Posty: 85

Rejestracja: 25 lut 2012, 14:22

Post autor: MrGramy4Fun » 4 maja 2012, 21:21

Odp: Oficjalny hymn EURO 2012

oficjalny-hymn-euro-2012-t18990.html

Proszę was.

To powinno być hymnem.
<<

Tom

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 820

Rejestracja: 19 gru 2005, 16:36

Post autor: Tom » 4 maja 2012, 21:42

Odp: Oficjalny hymn EURO 2012

News pisze:Drogą SMSówą
? :P

Hymn jak dla mnie nie jest najgorszy. Wesoły, energiczny i wpada w ucho. A i takiego typu chórki to jakaś tam tradycja, jedynie nie rozumiem co ma "koko" wspólnego z Euro :)
Tutaj miała być jakaś mądra sentencja, ale Tom'owi się nie chciało...
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 4 maja 2012, 23:15

Odp: Oficjalny hymn EURO 2012

No coz, jest jak jest, poki zarzad sie nie zmieni to nasza extraklasa nadal nie bedzie sie liczyla w europie. Co do reprezentacji to powiedz mi ile tak naprawde druzym ma te gwiazdy z najwyzszej polki? W europie, kilka, a reszta? Pilka nozna ma to do siebie ze tu nie nazwiska graja. Mowcie co chcecie ale ja mysle ze jest to najsilniejszy sklad od mistrzostw swiata 2002, tam mielismy naprawde dobry sklad, ale niestety cos nie poszlo. Z drugiej strony analizujac owczesna grupe, to mozna stwierdzic ze byla naprawde silna. Na obecnych trzeba zagrac dobry football a mozemy zakonczyc rozgrywki grupowe z dorobkiem 9 pkt badz 7, bo jak wspomnialem wczesniej czesi i grecy nie prezentuja obecnie nic specjalnego. A sila reprezentacji nie opiera sie na ekstraklasie wiec nie ma co szukac przyczyny. Obecnie pierwsza jedenastka bedzie sie skladac z zawodnikow zagranicznych, no może za wyjatkiem wawrzyniaka i murawskiego. A w 1/4 skopiemy tylek niemcom:)
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 5 maja 2012, 11:33

Odp: Oficjalny hymn EURO 2012

Widzę, że wiedza wypowiadających się krytycznie w mediach ludzi o zespole Jarzębina jest znikoma. "jakieś babcie z ulicy które postanowiły coś zaśpiewać", tylko ze ludziom najbardziej ich utwór to się spodobał i go wybrali :P Może coś zacytuję z wikipedii o dokonaniach zespołu:
"Po premierze przedstawienia Łostatni rózeniec zespół rozpoczął współpracę z ośrodkami muzyki in crudo, takimi jak Stowarzyszenie "Dom Tańca" z Warszawy (koncerty w ramach Sceny Korzenie oraz cyklu Pozwól mi Twe męki śpiewać oraz Jest drabina do nieba 1995-2003) oraz ośrodkami muzyki dawnej takimi jak Teatr i Schola Węgajty, gdzie uczestniczył w kilku, również międzynarodowych, projektach, np. sesjach Dramat i liturgia (od 1996). Występował na Festiwalu Pieśń Naszych Korzeni w Jarosławiu (wspólny koncert z włoskim zespołem "Micrologus"), w Akademii Narolskiej w pałacu w Narolu, był gościem Scholi Gregoriana Silesiensis we Wrocławiu. Uczestniczył również w cyklach koncertów wielkopostnych, m.in. w. dominikańskim Wielkopostnym śpiewaniu w Lublinie, czy koncertach wielkopostnych Poznańskiego Domu Tańca.

"Jarzębina" jest laureatem Złotej Baszty na XLI Ogólnopolskim Festiwalu Kapel i Śpiewaków Ludowych w Kazimierzu nad Wisłą (trzykrotnie: 2001, 2007, 2011), Nagrody im. Oskara Kolberga oraz nagród na Sejmikach Wiejskich Zespołów Teatralnych w Tarnogrodzie."
MrGramy4Fun pisze:Proszę was. To powinno być hymnem.
"Jarzebina- Koko Euro Spoko" jest hymnem reprezentacji Polski, to NIE JEST hymn Euro 2012! Wydaje mi się że tego nie rozumiesz, podobnie jak wiele osób.
Czas chyba wydzielić posty do osobnego tematu "o hymnie reprezentacji na euro 2012".

Swoją drogą nie mam pojęcia jak brzmi oficjalny tytuł utworu Jarzębina, bo widziałem 2 pisownie:
- "Koko Euro spoko", np. na:

Kod: Zaznacz cały

http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/euro-2012/galerie/polski-hit-na-euro-koko-euro-spoko/7252402/zwyciezca-konkursu-zespol-jarzebina-fot-tvpjan-bogacz/7252515
- "KO, KO EURO SPOKO", np. na:

Kod: Zaznacz cały

http://www.2012.org.pl/pl/aktualnosci/pozostale/43051-kadra-na-euro-2012-i-jej-hymn-ju-znane.html
:?:

bartek2903 pisze:Pilka nozna ma to do siebie ze tu nie nazwiska graja.
Nie nazwiska tylko zespół z DOBRYMI zawodnikami, którego oczywiście tak jak napisałem - nie mieliśmy przez ostatnie 30 lat na pewno. Dlatego najlepszymi naszymi piłkarzami są od wielu wielu lat bramkarze - na boisku pozycja indywidualistów, nie wymagająca większego zgrania cała drużyną.
bartek2903 pisze:czesi i grecy nie prezentuja obecnie nic specjalnego
Więc są na równi z naszą reprezentacją :] Tylko nie wiem czy cieszyć się z tego że oni też podobnie jak my nie grają "nic specjalnego"?
bartek2903 pisze:A sila reprezentacji nie opiera sie na ekstraklasie
A uzasadnienie wypowiedzi powinieneś podać przykład świetnie grającej reprezentacji z 1. ligą na równie niskim poziomie jak nasza. Może reprezentacje "jednego turnieju" RPA, Korea Płd? Nawet nie wiem jakie mają ligi, na jakim poziomie. Kiedyś błyszczeli, tylko to Afryka i Azja, a nie Euro. Więc nie ukrywając, zazwyczaj tak jest iż silna liga=silna reprezentacja.
bartek2903 pisze:A sila reprezentacji nie opiera sie na ekstraklasie wiec nie ma co szukac przyczyny.
Przecież nie szukam przyczyn słabości naszych rodzimych piłkarzy w niskim poziomie naszego rodzimego futbolu. :hyhy: Przyczyny oczywiście leżą za granicą! :P
bartek2903 pisze:A w 1/4 skopiemy tylek niemcom
W grze Euro 2012 na komputery i konsole na pewno! :ok:
A w finale z kim?

Nie ma co się ponosić uczuciom patriotycznym, na chłodne piłkarskie oko - nasza reprezentacja nie ma szans na większe sukcesy. Chyba że nasi rywale będą grali jeszcze gorzej od naszych i będą mieli pecha, a nasi farta.
Ostatnio zmieniony 5 maja 2012, 12:01 przez Maciek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: posty nt. hymnu reprezentacji Polski zostały wydzielone do osibnego tematu z tematu nt. oficjalnego hymnu Euro
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 6 maja 2012, 20:47

Odp: Hymn reprezentacji Polski na EURO 2012

To co mowisz to tak jak pisalem wyzej jest czysty pesymizm, historia zna wiele reprezentacji ktore zaskakiwaly i faworytow ktorzy odpadali juz w fazie grupowej. Glupi przyklad grecji niedawno ktora wygrala euro i to jakim skladem, pilkarskimi weteranami, nikt nie dawal im szans na cokolwiek. Taka jest pilka nozna, nie da sie przewidziec wyniku. Na kazda reprezentacje w koncu przychodzi lepszy okres, może to bedzie nasz turniej. Ja w to wierze i gadanie ze przez 30 lat nic nie osiagnelismy i przez najblize nic nie osiagniemy jest tym co powiedzialem na poczatku.
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 7 maja 2012, 11:37

Odp: Hymn reprezentacji Polski na EURO 2012

bartek2903 pisze:historia zna wiele reprezentacji ktore zaskakiwaly
Podałem nawet przykłady: Korea, RPA itp. Tylko że pomijasz to iż przed samym turniejem, na którym owe reprezentacje "błyszczały" zazwyczaj już wykazywały dużą formę lub większość zawodników była czołowymi zawodnikami najlepszych klubow (np. RPA), nasza reprezentacja na razie nie pokazała nic, nie pokazała nic co by zapowiadało jakieś możliwe sukcesy na samym turnieju. Ot mecze towarzyskie takie jakie rozegrali już wiele i nic z tego nie wynikało dobrego w większych imprezach. Przegrane i wygrane, większość i tak w słabym stylu z bardzo nierówna formą poszczególnych zawodników.
bartek2903 pisze:Taka jest pilka nozna, nie da sie przewidziec wyniku.
W jednym meczu trudno przewidzieć, bo jest tez duzy element szczęści w sporcie (szczegolnie jak nie wiesz ktory prezes kupił dany mecz w polskiej lidze), ale już w turnieju gdzie jest więcej niż 1 mecz łatwiej, bo szczęście można mieć raz, dwa ale nie przez wiekszą ilośc meczów pod rząd. Wtedy liczy się gra. Można mieć też szczęście w karnych w półfinale/finale, tylko że najpierw trzeba wyjść z grupy/półfinału/finału/zremisować spotkanie, żeby do tych karnych dojść.
bartek2903 pisze:To co mowisz to tak jak pisalem wyzej jest czysty pesymizm,
bartek2903 pisze:Ja w to wierze i gadanie ze przez 30 lat nic nie osiagnelismy i przez najblize nic nie osiagniemy jest tym co powiedzialem na poczatku.
Nie odróżniasz faktów, o których ja pisałem (m.in. nie mieliśmy żadnych sukcesów od 30 lat, nasza liga to miernota, reprezentacja niczym ostatnio nie błyszczała) od uczuć, o których z kolei piszesz Ty (pesymizm, optymizm, wiara). Jeżeli piszesz w kontekście uczuć, a nie piłkarskiej kalkulacji: to chciałbym żeby nasza reprezentacja wyszła z grupy, byłby to ogromny nasz sukces, gdyż NIGDY się to jeszcze nie udało. A jak miało się udać skoro dopiero raz udało nam się zakwalifikować do samego turnieju? (teraz kwalifikacje na szczęście "ominęliśmy"). Moglibyśmy jeszcze podyskutować nt. Twoich uczuć, ale w kontekście piłkarskim taka dyskusja rzeczowa nie będzie.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 7 maja 2012, 13:56

Odp: Hymn reprezentacji Polski na EURO 2012

Jak mozemy pisac o faktach mowiac o przyszlosci? Fakty sa takie ze mamy calkiem niezly zespol, ktory pokazal co nieco zarowno w maczach z portugalia jak i niemcami, a to nie sa slabe druzyny. RPA to nie jest najlepszy przyklad bo nie wyszli nawet z grupy. Nie tak daleko zagladajac do tej naszej mizernej polskiej ligi to lech pokazal calkiem niezly kawalek futbolu chociazby ostatnio trafiajac do najtrudniejszej grupy z MC i Juventusem. W 2002 wielka francje ktora byla faworytem mistrzostw wyeliminow m.in. senegal (senegal? smieszne, afryka jeszcze w tamtych latach niczego nie pokazywala, z gory byla skazywana na porazke) Zapytaj jakiego kolwiek eksperta pilkarskiego. Czy ktorys powie cie ze nie mamy zadnych szans opierajac sie na naszych ostatnich wynikach lub zagladajac na ranking FIFA? Kazda zla passa jest w koncu przerywana. Tak bylo w eliminacjach do ME 2006 i tak może bedzie i teraz i nie przekonasz mnie, ze nie mamy realnych szans na wyjscie z grupy. Bedac juz realista a nie optymista.
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 7 maja 2012, 19:16

Odp: Hymn reprezentacji Polski na EURO 2012

bartek2903 pisze:Kazda zla passa jest w koncu przerywana.
Czyli to nie jest tak, że nasz futbol jest po prostu cienki (delikatnie ujmując), tylko mamy złą "passę" przez ostatnie kilkadziesiąt lat. :padam: Swoją drogą kilkadziesiąt lat - strasznie to brzmi!
bartek2903 pisze:ze nie mamy realnych szans na wyjscie z grupy
Szanse zawsze są, tylko pytanie nie jest CZY SĄ, tylko JAK WIELKIE. Skoro już piszesz o szansach. Bukmacherzy obstawiają nasze szanse na zdobycie mistrzostwa gdzieś na końcu stawki przed Ukrainą. Dlaczego?
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 8 maja 2012, 14:17

Odp: Hymn reprezentacji Polski na EURO 2012

Ja slyszalem ze w naszej grupie nie ma faworytow, albo powiem inaczej, wszyscy sa faworytami i wszyscy maja podobne szanse na wyjscie z grupy. Zla passa, no tak, mielismy na niejednym turnieju swoje szanse ale nie wyszlo. Mysle ze dalsza polemika nie ma sensu. Euro za miesiac a ja juz obstawiam wynik na inauguracje 1:0 dla naszych:)
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 8 maja 2012, 21:51

Odp: Hymn reprezentacji Polski na EURO 2012

A sądzisz że oglądając mecz naszej reprezentacji będę liczył na przeciwników? Liczyć, a obstawiać wynik za kasę lub typować rozsądnie jakie ma szanse reprezentacja na sukcesy w turnieju to co innego, w takim przypadku kasy bym nigdy nie postawił, bo za duże ryzyko, chyba że by grali z San Marino :]

A tu taka mała ciekawostka, komentarz filmowy sport.pl w przypadku gdy wytypuje się Polskę na mistrza europy:

Kod: Zaznacz cały

http://www.sport.pl/pilka/0,123418.html#g=0-2,1-0,2-1,3-0,4-1,5-1,6-1,7-1,8-0,9-2,12-1,13-3,16-1,17-1,18-1,19-1,20-2,21-1,22-1,23-3,24-2,25-1,28-1,29-3,32-0,33-0,34-0,35-2,36-1,37-1,38-3,39-0,40-1,41-4,44-1,45-0,48-1,49-1,50-1,51-1,52-1,53-2,54-0,55-2,56-1,57-0,60-1,61-2,64-2,65-1,66-0,67-1,68-3,69-1,70-1,71-0,72-1,73-0,74-3,75-1,76-3,77-2
:D
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"
<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 9 maja 2012, 16:05

Odp: Hymn reprezentacji Polski na EURO 2012

Wszytkie grupy oprocz B, jak najbardziej, ale holendrzy sa w gronie faworytow i zarowno z dunczykami jak i portugalczykami moga spokojnie wygrac a tym samym trafiaja na niemcow lub holendrow w 1/4 mamy marne szanse.