Klucz FIFA 12 został już użyty w Origin

Kłopot z instalacją, działaniem lub przejściem gry? Pisz!

<<

gen19

Nowy

Posty: 2

Rejestracja: 3 sie 2012, 20:29

Post autor: gen19 » 3 sie 2012, 21:34

Klucz FIFA 12 został już użyty w Origin

Witam wszystkich.Opisze od razu moj problem.Otoz zakupilem klucz Origin do gry FIFA12. I problem jest taki ze wpisuje w platformie Origin kod po czym daje "dalej".Wyskakuje mi FIFA 12 do pobrania. Wiec klikam dalej. I teraz sie zaczyna...Po dluzszej chwili wczytywania wyskakuje komunikat ze kod zostal juz aktywowany (uzyty). Zdziwiony podejmuje operacje jeszcze raz....kolejny raz...i kolejny raz... Postanowilem pobrac fife z neta(pirat) i sprawdzic czy tam kod zadziala ale jednak lipa.Tez nie dziala . Wyskakuje ze klucz nieprawidlowy. Nie wiem o co kaman. Jak kupowalem Battlefield Bad Company 2 tez mialem ten sam problem ale po kilku powtorzeniach czynnosci udalo sie pobrac i zainstalowac gre. No nie mam pomyslow juz. Zmarnowalem ponad 100 zł na te gre bo kupowalem kod sms-ami.może wy cos poradzicie jak inaczej jeszcze mozna ten kod aktywowac.Dodam ze pobrana fifa to byl RIP ISO z Chomikuj i może dlatego ze to RIP bo okrojony byl (waga miala tylko 2 z groszami GB) i może dlatego kod nie wchodzil poniewaz rip nie jest nastawiony na rozgrywke online.. A tylko na niej mi zalezy.Prosze o pomoc:)


<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 4 sie 2012, 13:57

Odp: Problem z Origin

Dlatego wlasnie nie kupuje gier droga elektroniczna, wole miec pudelko z plyta. Chyba ze duza promocja i naprawde warto. Dziwne to, tez mam origina i problemow jeszcze nie napotkalem, może sprobuj napisac do nich jak sie da i opisz swoj problem bo watpie zeby ktos ci pomogl.
<<

gen19

Nowy

Posty: 2

Rejestracja: 3 sie 2012, 20:29

Post autor: gen19 » 4 sie 2012, 14:58

Odp: Problem z Origin

Witam.Problem juz rozwiazalem.Napisalem do administracji gdzie kupowalem kod(kontagier.pl) i rzeczywiscie odpisali mi ze wyslali bledny kod.Przyslali mi nowy i juz mam fifke zainstalowana:) Dzieki.Temat uwarzam za zamkniety.