[Posiadam] Spolszczenie Alice: Madness Returns

Jeżeli szukasz spolszczenia, chcesz o którymś porozmawiać lub podzielić się swoim tłumaczeniem.

<<

Regis

Zaawansowany

Posty: 117

Rejestracja: 22 lut 2013, 11:17

Post autor: Regis » 22 wrz 2014, 21:31

Re: [Posiadam] Spolszczenie Alice: Madness Returns

Dziękuję, a aktualnie wszystko zależy od Treter :)


<<

Nervesize

Nowy

Posty: 2

Rejestracja: 11 gru 2013, 18:01

Post autor: Nervesize » 25 wrz 2014, 01:07

Re: [Posiadam] Spolszczenie Alice: Madness Returns

Ukończenie miało być podobno na 31 czerwca, a kończy się wrzesień i info brak </3
<<

Regis

Zaawansowany

Posty: 117

Rejestracja: 22 lut 2013, 11:17

Post autor: Regis » 29 wrz 2014, 20:02

Re: [Posiadam] Spolszczenie Alice: Madness Returns

Wiesz, zawsze możesz zagrać sb na spolszczeniu od GameSub. Jest dobrej jakości, a skoro owe spolszczenie jest dobrej jakości, to jaki jest sens wypuszczania wybrakowanego produktu? Skoro już mamy grafiki gotowe do obróbki to logiczne, że dokończymy robotę skoro mamy taką możliwość.
<<

Treter

Nowy

Posty: 19

Rejestracja: 13 cze 2014, 22:17

Post autor: Treter » 4 paź 2014, 09:08

Re: [Posiadam] Spolszczenie Alice: Madness Returns

Hej! Tak, wszystko zależy ode mnie, nie da się ukryć. I nie da się też ukryć, że trochę mi już schodzi robienie tych grafik. I że mi wstyd. Powiem szczerze, że to przez nowy rok szkolny. W szkole siedzę po 9 godzin dziennie, a internet w internacie jest okropny, nieraz nawet gg nie chce mi jeździć. No i głównie śpię, potem jem, myję się i znowu śpię. A potem trzeba iść do szkoły, trzeba dokończyć prace, zrobić dwa projekty, ogarnąć lekturę i sprawdzian z matmy.

Spolszczenie miało wyjść pod koniec wakacji. Byłabym chyba mistrzem wszystkiego gdyby udało mi się przetłumaczyć pliki w dwa tygodnie (zaczęłam 16 czerwca jakoś) :D

Powiem, że bardzo mi przykro, że tak to wygląda, ale tak szczerze: nie śpieszy się nam. Jeśli ktoś bardzo chce pograć w Alice, to polecam tłumaczenie GameSub. Jest na pewno bardzo dobre. Nie chcemy z Regisem potem bawić się w łatki. Chcemy wydać raz i porządnie.
Alice wyjdzie. Tak czy inaczej. Szkoda, że później niż miała wyjść, ale będzie na pewno ;)
<<

Hajto

Początkujący

Posty: 24

Rejestracja: 6 sty 2014, 23:33

Post autor: Hajto » 9 paź 2014, 18:26

Re: [Posiadam] Spolszczenie Alice: Madness Returns

No nie mów,że info brak bo przecież nas poinformowali,że to wszystko może się przeciągnąć... Nie chcą wydawać specjalnie łatki do paru grafik więc należy cierpliwie czekać na zakończenie pracy.Do tego Treter ma teraz szkołę i ograniczony czas działania a mimo to stara się jak może więc proszę uszanuj jej pracę i nie narzekaj,bo z pewnością warto czekać na to spolszczenie :) Ja osobiście poczekam na Wasze spolszczenie (jak już zresztą pisałem),zresztą też nie mam teraz tyle czasu,żeby non stop grać w gry (a szkoda ;( ) Jak będą jakieś postępy,albo planowana data wydania to proszę - napiszcie :) Bo jak widzicie ludzie czekają nawet na najdrobniejszą informację odnośnie tego co się dzieje ze spolszczeniem.
<<

Treter

Nowy

Posty: 19

Rejestracja: 13 cze 2014, 22:17

Post autor: Treter » 6 sty 2015, 17:47

Re: [Posiadam] Spolszczenie Alice: Madness Returns

Zapewne już nikt nawet na nie czeka. Nie potrafię zrobić instalatora, Regis przestał odpowiadać jakiś czas temu na moje wiadomości... Grafik nie ma, niestety- nie podołałam. Może komuś przyda się cały przetłumaczony tekst, albo jest po prostu ciekawy. Proszę bardzo:

https://drive.google.com/file/d/0BxQyUg ... view?pli=1

Co mam na swoje usprawiedliwienie? A komu jest one potrzebne...
Powiem jednak, że przez to pół roku bardzo wstydziłam się porzucenia Alice. To porażka mojego twórczego życia.

Trzymajcie się ciepło.