football manager 2013 się zawiesza

Kłopot z instalacją, działaniem lub przejściem gry? Pisz!

<<

malizator

Nowy

Posty: 2

Rejestracja: 15 maja 2013, 23:17

Post autor: malizator » 15 maja 2013, 23:30

football manager 2013 się zawiesza

Witam!

Windows 7 Enterprise 32-bit SP1, 4 GB RAM, Intel Core 2 Quad 2.33 GHz, GeForce 9800 GT.

Mam oryginał FM 2013 i problem polega na tym, że mogę rozegrać właściwie tylko jeden mecz bez zawieszania się gry. Sytuacja ma się tak, że gdy włączam grę, wszystko jest w porządku, rozgrywam sobie jeden mecz i jak przychodzi mi zagrać kolejny, to podczas rozgrzewki gra przestaje reagować.

Mam nadzieję, że ktoś pomoże mi rozwiązać ten problem, bo mam dość zapisywania i restartowania gry po każdym rozegranym meczu :/


<<

bartek2903

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 651

Rejestracja: 20 lut 2007, 16:25

Post autor: bartek2903 » 17 maja 2013, 20:12

Re: football manager 2013 się zawiesza

Jedyne co mozesz zrobic to przeinstalowac gre i zainstalowac do niej najnowszego Patcha jezeli takowy wyszedl a mysle ze jest. To wszystko.
<<

malizator

Nowy

Posty: 2

Rejestracja: 15 maja 2013, 23:17

Post autor: malizator » 18 maja 2013, 00:24

Re: football manager 2013 się zawiesza

Już przeinstalowywałem Football Managera. Nawet przeinstalowałem Steama i nic to nie dało. Patch do fm'a jest najnowszy, steam zaktualizowany.
<<

DDragon

Awatar użytkownika

Profesor

Posty: 692

Rejestracja: 6 sie 2007, 13:05

Lokalizacja: Wrocław

Post autor: DDragon » 18 maja 2013, 10:18

Re: football manager 2013 się zawiesza

zrób ogólne czyszczenie systemu np TuneUpUtilities i CCleaner - o ile niektórzy mówią że szybkość nie wzrasta o tyle błędy w rejestrze itp może usunąć a to może dać efekt. po drugie najnowsze stery do karty graficznej ale może być też tak że trzeba będzie jakiś starszych - ja na starym lapku nie mogłem grać w żadną grę 3D na najnowszych sterownikach :D menu działało wyśmienicie ale jak przychodziło do włączania się lokcji to po pasku ładowania zawiecha i nic nie szło zrobić - sprawdzane na wielu przeinstalowaniach systemu aż w kończu gdzieś wyczytałem że starsze sterowniki i będzie miodzio i tak też było ;)
Czasem słońce, czasem deszcz... niestety zawsze piach prosto w oczy...