Jakiego wybrać operatora?

Wszystko o telefonach komórkowych GSM.

<<

SWAT

Awatar użytkownika

Topic author

Profesor

Posty: 685

Rejestracja: 1 cze 2006, 13:33

Skype: krystian_44

Lokalizacja: Pustkowia

Post autor: SWAT » 21 cze 2013, 22:42

Jakiego wybrać operatora?

Witam.
Aktualnie korzystam z SimPlusa MixV (umowa na doładowania się skończyła, więc jestem wolny). I muszę powiedzieć, że ich cennik trochę ssie.
Chciałbym zmienić ofertę, ale najpierw chcę posłuchać co lud ma na ten temat do powiedzenie.
I tu pada moje pytanie, do jakiej sieci opłaca się przenieść numer (nie chcę się z nim rozstawać, mam go kilku lat).
Moja zainteresowanie padło na nju mobile, możecie mi coś o tym powiedzieć, czy to opłacalne itp.?
http://www.njumobile.pl/oferta/nju-na-karte

Co wy byście poradzili? Czy lepiej zostać w Plusie?


Po prostu być, iść tam gdzie masz iść.
Po prostu być, urzeczywistniać sny.
Po prostu być, żyć tak jak chcesz żyć.
Po prostu być, po prostu być.
<<

Iwan

Awatar użytkownika

Moderator

Posty: 2561

Rejestracja: 5 paź 2006, 19:22

Post autor: Iwan » 21 cze 2013, 23:59

Re: Jakiego wybrać operatora?

Zasada jest prosta, większość operatorów oferuje promocje na rozmowy/sms we własnej sieci, więc wybierz taką sieć z której korzystają osoby, z którymi masz zamiar najwięcej się kontaktować :)

Ogólnie rzecz biorąc, najlepszą obecnie ofertę (moim zdaniem) ma Play. Jeśli przenosisz numer to dostajesz taryfę "Play na kartę". Masz darmowe rozmowy i sms wewnątrz sieci, niedrogie pakiety internetowe, poza siecią stawki standardowe (0,29/min i 0,09/sms), dobre warunki odnośnie ważności konta (25zł - 30 dni, 50zł - 100 dni).

Także posiadam Mixplusa, ale gdybym miał możliwość (zostało jeszcze kilka miesięcy ;) ) to wybrałbym opisaną wyżej taryfę Play.
<<

Maciek

Awatar użytkownika

Administrator

Posty: 3526

Rejestracja: 5 lut 2005, 12:49

Post autor: Maciek » 24 cze 2013, 23:57

Re: Jakiego wybrać operatora?

"Lud" nic Ci nie może powiedzieć, bo lud Cię nie zna.
Quidquid latine dictum sit, altum videtur
Obrazek
Gdy nie masz argumentów w dyskusji, napisz: "o gustach się nie dyskutuje"