[SZUKAM] Polsko-rosyjska wersja Diablo Hellfire

Jeżeli szukasz spolszczenia, chcesz o którymś porozmawiać lub podzielić się swoim tłumaczeniem.

<<

Sarina

Nowy

Posty: 1

Rejestracja: 10 mar 2014, 22:23

Post autor: Sarina » 10 mar 2014, 22:32

[SZUKAM] Polsko-rosyjska wersja Diablo Hellfire

Witam wszystkich!

Pilnie szukam polsko-rosyjskiego, lub jak kto woli stadionowego (bazarowego) spolszczenia / wersji językowej gry Diablo Hellfire.
Taką wersję Diablo Hellfire można było kupić np na stadionie X-lecia, kiedy jeszcze istniał.

Szukałam tej wersji w zeszłym tygodniu na Olimpii w Warszawie, ale nie wiem jeszcze, gdzie ci kupcy jeszcze handlują.
Ewentualnie jeśli nie uda się znaleźć tego spolszczenia w necie, to może ktoś z Was ma tą wersję Hellfire na zbyciu?

Dodam jeszcze uzupełniająco, że ta polsko-rosyjska wersja Hellfire nie wymagała w ogóle podstawowego Diablo. Z tego co pamiętam płyta Hellfire samodzielnie odpala dodatek.

Będę bardzo wdzięczna za każdą pomoc w poszukiwaniach.

Pozdrawiam


<<

Delacroix

Awatar użytkownika

Profesor Świata

Posty: 903

Rejestracja: 25 wrz 2005, 21:39

Skype: bruno.glening

Lokalizacja: Tu i tam...

Post autor: Delacroix » 15 cze 2015, 09:23

Re: [SZUKAM] Polsko-rosyjska wersja Diablo Hellfire

Ja to posiadam. Wiedz tylko, że w tej wersji plik Diabdat.mpq jest uszkodzony i wysypuje się na ostatnim poziomie. Nie jest to kwestia uszkodzonego egzemplarza, po prostu zwalili sprawę przy modyfikowaniu archiwów. Mogę oczywiście udostępnić rzeczoną wersję, ale podkreślę jeszcze raz: miej na uwadze problemy, jakie się z tym wiążą.
Moderatorzy są jak hemoroidy. Przez większość czasu siedzą w ukryciu, ale jak już wylezą, to jest tylko płacz i zgrzytanie zębów.